ProfiSilk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c48f8bd25b312f5c7076941ebe31d1c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:24 pm    Předmět: ProfiSilk Citovat

Máte někdo zkušenosti s touto kosmetikou??
http://www.alleson.cz/?p=productsList&iCategory=13&iPage=2
http://www.vlasy-kosmetika.cz/PROFISILK/
Je to profi kosmetika a je hrozně levná, ale obávám se, že to bude asi samý silikon Confused .. Obvzlášť mě láká šampon a maska Razz .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mišec
0-7
0-7


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 11:35 am    Předmět: Re: ProfiSilk Citovat

Zrova vcera me Profisilk taky zaujal Wink ...pisou ze vyrobky teto rady jsou zalozeny na prirodnich bilkovinach(hedvabi)....taky jsem se docetla,ze sledovali ucinky hedvabi pod mikroskopem a narusena struktura vlasu jako by se zazracne "poopravila" Razz ....dost me to laka a zvazuju,jestli to nevyzkouset....ale mozna je to cely jen komercni trik a sampon je nabity silikonama...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

No ono by to asi chtělo skočit do kadeřnických potřeb a kouknout na složení, akorát ještě tak vědět, kde to mají.. Kupovat přes net to nebudu, nemůžu si zkontrolovat to složení a navíc zaplatím majland za poštovné.. Ale tak ten šamponek vypadá hodně lákavě. no a za 42 korun Shocked ..
Tady je o tom chválící komerční článek Smile http://wanda.centrum.cz/moda/tvar-vlasy/158950-bomba-hedvabne-vlasy-s-push-up-efektem.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

Holky, tuhle kosmetiku jsem měla...šampon, masku, sérum a bezoplachovou péči ale bylo z toho jen velké zklamání. Obsahuje to samé silikony-a to teda dost...vlasy dost zjemňuje a plihnou hned po umytí. A to jsem to vyzkoušela jen dvakrát...a vlasy hrozné. Rychle se mastily, plihly jako nikdy... Už nikdy více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Holky, tuhle kosmetiku jsem měla...šampon, masku, sérum a bezoplachovou péči ale bylo z toho jen velké zklamání. Obsahuje to samé silikony-a to teda dost...vlasy dost zjemňuje a plihnou hned po umytí. A to jsem to vyzkoušela jen dvakrát...a vlasy hrozné. Rychle se mastily, plihly jako nikdy... Už nikdy více.


Leontýnko, díky za varování, jak jsou v tom silikony, tak do toho nejdu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 3:43 pm    Předmět: Citovat

dmartinka napsal:
*Leontýnka* napsal:
Holky, tuhle kosmetiku jsem měla...šampon, masku, sérum a bezoplachovou péči ale bylo z toho jen velké zklamání. Obsahuje to samé silikony-a to teda dost...vlasy dost zjemňuje a plihnou hned po umytí. A to jsem to vyzkoušela jen dvakrát...a vlasy hrozné. Rychle se mastily, plihly jako nikdy... Už nikdy více.


Leontýnko, díky za varování, jak jsou v tom silikony, tak do toho nejdu..


Není zač Wink Ráda vás varuju před špatnou kosmetikou s velkou reklamou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.