Metalisti, co vaše vlasy po pařbě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bad63d86e3b47b561d8a0f1d352e57bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
qwertoun
8-20
8-20


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 11:34 am    Předmět: Metalisti a podobná zvěři - co s vlasama na koncertech? Citovat

Určitě je tady spousta metalistů a příznivců různejch extrémních stylů. Ráda si na koncertě zapařím, jenže to rozčesávání potom... Jak to děláte vy? Mlátíte hlavou sem a tam, vlasy nevlasy a tohle je příležitost, kdy je po vší té péči necháte vyblbnout se a zacuchat, nebo na to máte vymyšlenej nějakej speciální účes, aby se neničily? A taky co vy, co máte vlasy až po kolena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 11:37 am    Předmět: Citovat

tady http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=2073
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já mám celkem krátké a nosím culík, takže pohoda.
Ale taková ta nejčastější situace - dlooouhé kudrnaté rozpuštěné vlasy a hned za nějaký naspeedovaný metloš s ostnatým stahovákem - to bych teda vymotávat nechtěla Mr. Green.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 1:18 pm    Předmět: Citovat

Rain napsal:
Já mám celkem krátké a nosím culík, takže pohoda.
Ale taková ta nejčastější situace - dlooouhé kudrnaté rozpuštěné vlasy a hned za nějaký naspeedovaný metloš s ostnatým stahovákem - to bych teda vymotávat nechtěla Mr. Green.

Jo, ty ostny jsou jediny důvod, proč metalove oblečeni v łasce němam.
Ještě, že je mam poměrně kratke (nejzadnějši mi šahajou až k łopatkam, nejpřednějši za uši), takže ještě mi s nima nikdo moc netahał či tak.
Ale to rozčesavani potom je humus. Laughing
Ja osobně si po nějakem fesťaku/koncertě musim najiť tak cca dvě hodinky, abych to rozčesał. Začinam asi tak, že si nějdřiv připravim prsty, postupně si prohrabnu cełou hłavu. Jakmile už něco taha, něbo to nějde, tak prostě skončim a jdu dalej.

Pak si vezmu hřeben s co nejširšima zubama a zase si timhle prohrabnu cełou hłavu. A zase jakmile něco nějde, prostě skončim a jdu dalej.
A pak ještě zkusim jeděn hřeben se zubama blizko u sebe (ale zase ně, aby to był tupirak). No a pak přichazi na řadu myti:čili, napatłam nějaky ten kondycioner, trošku rozčesu a pak aplikuju šampon, abych smył veškery kouř, smrad a mastnotu z vłasů.

Jinak, vyzkoušim asi druhy způsob, jak tu psała Valkira. Tedy pomaly i trpělivě rozčesat hřebenem od konečků ke kořinkům. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maybeee
41-80
41-80


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Jsem nucena usuzovat, že mám vzorné a poslušné vlásky Laughing ... Pro mě je ideální po návratu hodit na vlasy volnou gumičku, zalehnout... ráno pročísnu měkkým kartáčem, umeju, prokondicionéruju a už si pískám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucienek
8-20
8-20


Založen: 28.9.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

Vidím, že tady mám komu co závidět, vzhledem k tomu, že mi dělá problém mít vlasy v jakštakš rozčesatelném stavu, tak na koncertech od tý doby, co mají kolem půl metru nehážu... teda snažím se o to... taky je mi jich malinko líto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 6:19 pm    Předmět: Citovat

Já mám po koncertu vždy vlasy zamuchlané a suché tak že mi v nich kefa vždycky zůstane a nejde s ní česat ani vytáhnou ven. Většinou si po koncertu vlasy nechám tak, protože bych si vlasy zbytečně vytrhala a polámala. Na nasledující den si je opláchnu kondicionerem a za mokra přečešu a už jsou "jako nové" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Surrya
81-160
81-160


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

Já s tím jdu vždycky spát, protože jsem většinou uplně vyčerpaná, no a ráno se vzbudím a vlasy jak cukrová vata, suchý, slepený a smradlavý kouřem.... no děs Very Happy Tak vždycky rovnou do vany a nejdřív umýt než abych to rozčesávala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paya
21-40
21-40


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po duben 19, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Já jdu na akci vždycky s rovnýma splihlýma vlasama a odcházím s načechranou nezacuchanou hřívou...nechápu Laughing Každopádně nejhorší je smrádek z cigaret, co jsem přestala kouřit tak mi neuvěřitelně vadí.

S vlasy po koncertě problém nemám, ale co teprve po vyjížďce na motorce! Ani culík nepomáhá, vždycky se mi vlasy rozpletou a vylezou zpod bundy a to se pak při česání vidim na ježka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
destroyingangel
21-40
21-40


Založen: 23.3.2010
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 3:51 am    Předmět: Citovat

Já teda před koncerty mám vlasy v gumičce, rozpustím až přímo na akci a pak je prostě jen nechám uschnout od potu a rozčešu až ráno, nebo když už jsou suchý, pak to jde fajn, když jsou ještě mokrý, vždycky si jich děsně vyrvu, takže radši čekám... Akorát ráno teda nejsou nic moc, ale většinou než se dohrabu z jakýhokoli koncertu domů tak je druhej, někdy třetí den a to pak spíš už celá nejsem zrovna čistá, tak už ty vlasy moc neřeším. Už se spíš vidim ve sprše a v posteli... Já se ale většinou nechytám lidem do oblečení, protože oni mi spíš uhejbaj, že je těma vlasama mlátím Very Happy.. Spíš mám větší problém na fesťácích, tam ty úžasný sprchy vždycky, často studená voda... Někdy z nutnosti i suchej šampon, to vlasům nesvědčí Sad

Edit: Teď mě napadlo, že mně se vlasy ani tak moc necuchají na koncertě, jako když jdu ve větru a špatným počasí.. Mám v galerii fotku cca 20 - 30 minut po koncíku a není to na ncih ani moc poznat, i když přiznávám, že jsem na ně použila Gliss kur sprej (ano tahám ho radši i na koncerty Very Happy) a prostě je vzala kartáčem Very Happy Po tom spreji to ale jde dost dobře rozčesat a netahá to tak drasticky a navíc to dokonce voní, tak si pak nepřijdu tak ušmudlaná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.