Egyptská henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a430472113df115a4871af0164b86ed7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Tak na tuhle egyptskou se chystám příště.

Zatím jsem měla nějakou z indie a ta chytla fakt super Razz (vzadu bylo i napsaný ze kdy je,což mě potěšilo). Hlavně se vůbec nevymývala - voda skoro čistá, takže tohle je fakt na stálo Laughing. Teď jsem si dávala ještě zbytek hennecolor ohnivě červené, co jsem tu vyhrabala a člověk si ani nenapění hlavu a už pouští fuj (ručníky zas obarvený Rolling Eyes - to po tý indický nehrozí )

Po tý indický jsem měla nějakou z pakistánu a ta teda moc nechytla (ani tam nebylo napsaný, jak je stará) - buď maj v pakistánu nějakou jinou odrůdu, která méně barvý a nebo byla prostě stará Confused
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

mata hari napsal:
co mě nazabije...
takže objednávám. když tak to na hlavě poprvé nechám kratší dobu, ať vidím, jakým směrem by se to vyvíjelo.
pak dám vědět, jak to dopadlo



Nebo si to zkus dát jen na jeden pramínek vlasů . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Tuto hennu jsem použila ve středu spolu s hnědou Urtekram v poměru 3:2 ve prospěch červené egyptské. Vlasy se krásně lesknou a kolegyně si všimly změny barvy, ale připadá mi, že když jsem stejným způsobem kombinovala mahagonový Urtekram, bylo to viditelnější. Ale ještě se uvidí, jak to bude vypadat, až barva víc zoxiduje (od včerejška ztmavla celkem povážlivě). A s tím leskem jako blesk máte pravdu Smile
Trošku mi ale vadí, že neznám její původ, jestli se třeba nepěstovala někde, kde se používalo DDT - nevíte někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Damayanti, Ty máš zkušenosti i s Lush červenou, že? Která chytá víc červeně - tato egyptská, nebo Lush? Přemýšlím, že bych tu egyptskou vyzkoušela...

ale taky mi trochu vadí, že člověk neví, jestli si nenechává na hlavě přes noc ddt a těžké kovy - brr Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Damayanti, Ty máš zkušenosti i s Lush červenou, že? Která chytá víc červeně - tato egyptská, nebo Lush? Přemýšlím, že bych tu egyptskou vyzkoušela...

ale taky mi trochu vadí, že člověk neví, jestli si nenechává na hlavě přes noc ddt a těžké kovy - brr Evil or Very Mad


sice nejsem Damayanti Smile, ale mám také zkušenost s obojím. Lush henna krásně voní a pečuje, ale to Ti vyprávět nemusím, viď Laughing Wink?Ale co do červené barvy a lesku pro mě rozhodně vede egyptská henna. Chytá mi o dost výrazněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

Zrovna ty těžké kovy bych až tak neřešila - kolik jich v té henně může být? V porovnání s tím, když běhám po městě a padá na mě čmoud z výfuků... A taky si hlavu nemyju denně, takže přes noc to tam zůstává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Damayanti, Ty máš zkušenosti i s Lush červenou, že? Která chytá víc červeně - tato egyptská, nebo Lush?



Určitě ta egyptská . Wink Very Happy Po té jsem ty vlasy měla i nejlepší ze všech henn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc za odpovědi, moc jste mě nalákaly Very Happy . Dá se sehnat v kotvě ve 100% natuře, že? A chytá spíše rezavě či červeně? Nebo jak docilujete toho, aby to bylo spíše červené než zrz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Děkuju moc za odpovědi, moc jste mě nalákaly Very Happy . Dá se sehnat v kotvě ve 100% natuře, že? A chytá spíše rezavě či červeně? Nebo jak docilujete toho, aby to bylo spíše červené než zrz?

Jojo, kupuju ji v kotvě za krásnou stovku Laughing.
A pro červenou barvu zaleju hennu horkým červeným vínem.... případným zbytkem pak zaleju sebe Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Děkuju moc za odpovědi, moc jste mě nalákaly Very Happy . Dá se sehnat v kotvě ve 100% natuře, že? A chytá spíše rezavě či červeně? Nebo jak docilujete toho, aby to bylo spíše červené než zrz?

Mám poměrně tmavé vlasy a chytla mi do zrz, i když jsem ji smíchala 3:2 (ve prospěch egyptské) s hnědou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.