Egyptská henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3c0e3a95bd45bfb3ed33a11969ca150Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Honey star napsal:

Jojo, kupuju ji v kotvě za krásnou stovku Laughing.
A pro červenou barvu zaleju hennu horkým červeným vínem.... případným zbytkem pak zaleju sebe Embarassed


A opravdu poznáš rozdíl s vínem a bez? Trochu se toho vína bojím, nesmrdí to, když se to zapaří? A jaké používáš? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 8:58 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:

A opravdu poznáš rozdíl s vínem a bez? Trochu se toho vína bojím, nesmrdí to, když se to zapaří? A jaké používáš? Wink

Vlastně ani nevím, nikdy jsem totiž eg. hennu bez vína nezkoušela...
každopadně to můžeš napoprvé zkusit bez vína, abys viděla jaká je tahle henna jako taková. Víno můžeš vyzkoušet třeba příště. Wink
Rozhodně to nesmrdí, pořád to má stejnou vinnou vůni, vzhledem k tomu, že to míchám ještě se skořicí a někdy hřebíčkem, je to vlastně svařák Laughing
Jinak používám jakékoli, speciální "henna odrůdu" nemám. Jenom ne z krabice, když už víno, tak aby bylo taky dobrý zevnitř, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 6:17 am    Předmět: Citovat

Honey star napsal:
Jojo, kupuju ji v kotvě za krásnou stovku Laughing.
A pro červenou barvu zaleju hennu horkým červeným vínem.... případným zbytkem pak zaleju sebe Embarassed

A zaléváš hennu jen vínem nebo i částečně vodou? A přidáváš citron pomeranč apod. nebo stačí ta lehká kyselost vína? On si to každý vychytá sám, že, ale zkušenosti mě přece jen zajímají Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 3:27 pm    Předmět: Citovat

Ahojky -taky se vmísím, i když se na zrovna tuhle hennu teprve chystám (až doplácám ty jiný 3 henny, který doma mám Embarassed Rolling Eyes ) - ale zase můžu přispět nějakejma postřehama henna-víno.
Takže: myslím, že rozdíl mezi hennou zalitou vodou a vínem určitě je, jde to o něco víc do červena a míň do oranžova (záleží na výběru vína). Většinou zalejvám jenom vínem (a přidávám ještě trochu citronový šťávy, pokud doma najdu citron), když to neodhadnu a uvařím vína málo, doředím trochu vodou. Vyhraněnou značku jsem zatím nenašla, pořád zkouším. Jenom takovýto nejlevnější víno z krabice až tak nedoporučuju, má dost málo barviv. Ale trochu to po něm taky zčervená, jenom ne tak výrazně. V podstatě to víno vybírám spíš podle barvy a ceny (samozřejmě neberu nic kór drahýho, ale zase mám většinou na paměti, že budu dopíjet, naproti tomu ten krabicák jsem tehdy jen přelila do petky a použila i o měsíc pozdějc při dalším hennování - u lepšího vína by mi to ovšem přišlo škoda). Zatím jsem nezkoušela takový ty hodně tmavě rudý vína až do černa, spíš du do těch jasně červenejch. Ale jednou určitě seberu odvahu a zkusím to Cool.
Jinak na hlavě mi to nijak nesmrdí (a to nechávám většinou tak 8 hodin) samotná henna to přetluče - většinou v tom víně povařím trochu hřebíčku nebo rozmarýnu (inspirace lusháckou hennou a její úžasnou rozmarýnovou vůní Wink ), navíc pro ještě lepší červenou přidávám trochu papriky (sladký, samozřejmě), někdy drobátko skořice - ale tu spíš kvůli regeneraci než kvůli barvě (totéž platí o oleji a medu, který tam taky dávám). Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Tak než jsem si stihla do 100 natury skočit pro egyptskou henu, zjistila jsem na netu náhodně, že ten obchůdek už skončil! Crying or Very sad co já budu dělat...

http://www.stonatura.cz/index.php?doc=274[url][/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 2:50 pm    Předmět: Citovat

A já ted prožívám silnou krizi, protože nevím, jestli si mám nechat hennu odrůst(což mě na jednu stranu láká a na druhou vůbec- odrůstání Mad ) a nebo jestli si ji mám znovu dát, ráda bych zkusila tuto egyptskou, ale bojím se, že bych pak měla červené vlasy...doted jsem barvila měděnou hennecolor, mám tak 2 cm odrosty, právě kvůli své nerozhodnosti...do jakého odstínu tedy tato henna barví ? Ráda bych něco podobného co mám teď , tedy spíše přirozený odstín zrz. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

Awerin tak to mame stejny problem Laughing taky to furt resim a ne a ne se rozhosnout,ale asi spis budu dal barvit,ale nejakou svetlejsi na vyrovnani prechodu Cool ,ale egyptska henna je poctiva,s tim pocitej Wink me chytla do odstinu moc pekneho(viz moje galerie a v ni fotka z cajovny)Ale kazdemu chytne trosinku jinak,ale rozhodne takovahle henna hazi prirozenou zrz,ale ze zacatku byva mnohem vyraznejsi(hlavne na takovych tech malinkych vlaskach u cela) Wink ale vlasky jsou po ni uzasne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Tak myslím, že jsi mě dostatečně nalákala, zkusím ji někde sehnat a obarvím jeden proužek vlasů, pak se uvidí, kdyžtak ji s něčím smíchám... Wink Já mám teď vlasy poměrně tmavé, takové hnědozrzavé s červenými odlesky ve stínu....hehe změna je život Laughing Na druhou stranu, proč jsem si dala hennu? Protože se mi má barva nelíbila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:27 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, kde v Praze bych mohla tuhle egyptskou hennu sehnat? Kdybych ji objednávala z internetu, vyjde mě to na 214 Kč a to mi přijde zbytečné, vezmu-li v úvahu, že se dala sehnat za 100 Kč Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Nevíte, kde v Praze bych mohla tuhle egyptskou hennu sehnat? Kdybych ji objednávala z internetu, vyjde mě to na 214 Kč a to mi přijde zbytečné, vezmu-li v úvahu, že se dala sehnat za 100 Kč Confused


http://www.shanti.cz/bin/zobraz_clanek?clanek_detail_id=27

Já si jí prvně kupovala tady, objednala přes net a pak si tam pro ní došla. Maj tam u ní napsáno i jak je stará a chytla mi fakt pěkně. Pak jsem si kupovala ještě jinou egyptskou (už nevim kde), ale ta tak pěkně nechytla a řekla bych,že byla starší - nebylo tam napsaný ze kdy je Crying or Very sad .
http://www.orientshop.cz/skupina/OR/HENNA-s100.html#M100 - jen ted koukam,že tam zrovna hennu nemaj, asi došla Confused
Nevim přesně kolik ale byla ještě k tomu za dobrý penízky.

Holky přiznejte se, kdo to tam vybrakoval? Laughing
_________________
Tohle miluju Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=Oh17t7UeusI&amp;feature=channel_page
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.