Egyptská henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b17e3ea5f388859634478479432c5b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 6:09 pm    Předmět: Citovat

Radka07 napsal:
Juanitta napsal:
Radka07 napsal:
Juanitta napsal:
Radka: myslím, že mixer objednáva z hennayvette.sk Wink


ahá, děkuju moc. Ale já jsem z česka, takže si myslím, že vzhledem k potovnému to bude levnější někde od nás. A kde objednáváš hennu ty a jakou používáš? Smile


ja používam indickú, včera som ti o nej písala Wink


Jé ahá, Smile to jsi byla ty .) zapomněla jsem jméno, promiň


v pohode Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 9:03 pm    Předmět: Citovat

Radka 07 - hej Juanitta má pravdu Smile ja objednávam z hennayvette.sk ale mala som aj hennu z predaj bylín a bola výborná a oni sú aj v cz

http://www.prodejbylin.cz/henna_cervena_list_mlety/index.html

aj cenovo dobre vychádza Wink alebo Lamda je super aj tu som mala a tá sa práve dá kúpiť u vás ja som ju prácne zháňala z CZ Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radka07
21-40
21-40


Založen: 7.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Radka 07 - hej Juanitta má pravdu Smile ja objednávam z hennayvette.sk ale mala som aj hennu z predaj bylín a bola výborná a oni sú aj v cz

http://www.prodejbylin.cz/henna_cervena_list_mlety/index.html

aj cenovo dobre vychádza Wink alebo Lamda je super aj tu som mala a tá sa práve dá kúpiť u vás ja som ju prácne zháňala z CZ Confused


A ty tu hennu necháváš taky odležet? a kčemu je to vlastně dobré? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 5:10 pm    Předmět: Citovat

Radka: hennu niektorí nechávajú odstáť napríklad cez noc, keď z nej chcú (obrazne povedané) "vytrieskať" čo najviac farbiva. ja to nezvyknem robiť, dávam si ju na hlavu čerstvo zamiešanú, lebo mne veľmi o farbenie nejde. všetko záleží od toho, čo od henny pre seba očakávaš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radka07
21-40
21-40


Založen: 7.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 2:00 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Radka: hennu niektorí nechávajú odstáť napríklad cez noc, keď z nej chcú (obrazne povedané) "vytrieskať" čo najviac farbiva. ja to nezvyknem robiť, dávam si ju na hlavu čerstvo zamiešanú, lebo mne veľmi o farbenie nejde. všetko záleží od toho, čo od henny pre seba očakávaš.


Ahá, tak to děkuji moc. Právě že mě nejde o barvu, ale o regeneraci a oživení vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 6:53 pm    Předmět: Citovat

Jupí, konečně zas vypadám jako člověk Smile Po tom nevydařeném pokusu se zlatou hennou a následném nedostatku času na barvení, jsem měla dost velké odrosty....
Dnešní henění dopadlo mimořádně dobře a vlásky mám tmavě rezavé se světle rezatozlatýmy odlesky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusssynka
8-20
8-20


Založen: 20.10.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st listopad 09, 2011 2:56 pm    Předmět: Citovat

V sobotu jsem měla 7 hodin na hlavě čistou egyptskou hennu spolu se skořicí, troškou červené papriky, citronovou šťávou a zalitou poločerným čajem. Potom jsem si umyla hlavu šampónem od Urtekramu a nikdy jsem ještě neměla tak krásné vlasy! Po užívání henny z DM a silikonových šampónů je tahle změna naprostou oázou! Nádhera!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 12:31 pm    Předmět: zlatá five fives Citovat

Mohl by mi prosím někdo zkušený vysvětlit jak je to s tou egyptskou Five Fives? Dočetla jsem se tady, že je považována za velmi kvalitní, ale mě mate, že když se podívám na složení odstínu zlatá, tak je tam: Curcuma longa Root Powder, Chamomilla Recuita Flower Powder, Camellia Sinensis Leaf Powder, Henna, Hibiscus sabdariffa Flower Powder, Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder. Chápu, že to podporuje tu blond, ale henna je tam až na nějakém čtvrtém místě, nebude to tím pádem hodně naředěné?? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 12:50 pm    Předmět: Re: zlatá five fives Citovat

Hanny napsal:
Mohl by mi prosím někdo zkušený vysvětlit jak je to s tou egyptskou Five Fives? Dočetla jsem se tady, že je považována za velmi kvalitní, ale mě mate, že když se podívám na složení odstínu zlatá, tak je tam: Curcuma longa Root Powder, Chamomilla Recuita Flower Powder, Camellia Sinensis Leaf Powder, Henna, Hibiscus sabdariffa Flower Powder, Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder. Chápu, že to podporuje tu blond, ale henna je tam až na nějakém čtvrtém místě, nebude to tím pádem hodně naředěné?? Shocked

Kdyby tam bylo henny hodně, barvila by do zrz. Ty komentáře, že Five Fives je kvalitní, jsou pravdivé, ale platí hlavně pro čistou hennu, případně pro měděnou nebo hnědou, kde je lawsonie přece jenom mnohem větší podíl než v té blonďaté. Jestli jsi blondýnka a chceš si barvu uchovat, zkus spíš bezbarvou hennu (cassia), po blond henně bys mohla být až žlutá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanny
41-80
41-80


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2011 1:14 pm    Předmět: Re: zlatá five fives Citovat

Meeesha napsal:
Jestli jsi blondýnka a chceš si barvu uchovat, zkus spíš bezbarvou hennu (cassia), po blond henně bys mohla být až žlutá.[/quote]

Meesho, děkuji moc za vysvětlení!! Já mám právě vlasy světlounce hnědé, bezbarvá nebo blond by tedy na mě měly asi stejný efekt, takže mi záleží hlavně na tom, která z těch dvou je více regenerační Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.