Queen Helene - placenta
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6d9dbaea3741430689bcc8888a3325e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so leden 29, 2011 8:07 pm    Předmět: Citovat

V pátek mi přišel šampón. Jsem na něj zvědavá, ale první musím vypatlat aspoň jeden otevřený Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 6:43 pm    Předmět: Citovat

kdysi (cca 15 let) jsem měla vlasový balzám s placentou, nebyl to tento od Queen Helene, myslím že to dovážela nějaká prťavá firma, která zanikla. Byl výborný, dlouho jsem ho všude MARNĚ sháněla. Možná mám ještě někde doma fotku etikety (lahvičku jsem po letech rezignovaně vyhodila).

toto vypadá velmi slibně, kde by se to dalo koupit v kamenném obchodě, prosím ? (tuto značku si fakt nevzpomínám že bych někde viděla)


Placenta je na vlasy super, ale nikdy mě třeba nenapadlo tu v ampuli vmíchat do klasického balzámu na vlasy.... ale fungovat by to mohlo, že ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

saisa: balzám s placentou jsem sehnala tento http://www.nehty-vlasy.cz/mila-placenta-maska-na-vlasy-s-placentovym-extraktem-1000ml-p-2819.html

Mají tam i šampón queen helene, placentové ampule- to vše jsem si nakoupila. Pak tam mají i jakýsi olejový zábal, ale na ten nemám odvahu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 11:02 am    Předmět: Citovat

A nemate ponatia, ci sa da niekde zohnat aj na slovensku , najlepsie v Ba ? lebo nech pozeram ako pozeram, cez internet ani skrk, a na ebay momentalne nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt únor 17, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

saisa napsal:
kdysi (cca 15 let) jsem měla vlasový balzám s placentou, nebyl to tento od Queen Helene, myslím že to dovážela nějaká prťavá firma, která zanikla. Byl výborný, dlouho jsem ho všude MARNĚ sháněla. Možná mám ještě někde doma fotku etikety (lahvičku jsem po letech rezignovaně vyhodila).

toto vypadá velmi slibně, kde by se to dalo koupit v kamenném obchodě, prosím ? (tuto značku si fakt nevzpomínám že bych někde viděla)


Placenta je na vlasy super, ale nikdy mě třeba nenapadlo tu v ampuli vmíchat do klasického balzámu na vlasy.... ale fungovat by to mohlo, že ? Smile


tohle to ciste nahodou nebylo?
http://eshop.bellazi.cz/cs/sortiment/kadernicke-potreby/-pece-o-vlasy/placenta-kondicionerovy-spray---200ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2011 11:17 pm    Předmět: Citovat

ilcas napsal:


tohle to ciste nahodou nebylo?
http://eshop.bellazi.cz/cs/sortiment/kadernicke-potreby/-pece-o-vlasy/placenta-kondicionerovy-spray---200ml


ne, není to asi ono, ale stejně díky za odkaz, taky to nevypadá zle, můžu zkusit.
Ten můj výrobek byl normálka oplachovací a bylo to balené v půllitrovce průsvitné lahvičce (bez rozprašovače). Vím jen že to nebyl český výrobek, ale dovoz odněkud ze zahraničí (nejspíš Itálie, ale fakt si už nejsem jistá). Jméno firmy už si nevzpomenu, no a obal se od té doby mohl stejně změnit, takže je to dnes už asi i marné shánět.

Vlasy po tom byly absolutně suprové, nikdy s ničím jiným v životě jsem je neměla lepší. Měly ideální strukturu a výborně se upravovaly, necuchaly, nemastily, nelepily, účes držel. No prostě paráda.

Já si minulý týden koupila Wondera, ptž ho všichni chválí, ale zatím nezkoušela, tak uvidím. Ale nedoufám že by to byl až takový zázrak jaký já zažila tehdy s tou placentou.


Ještě jednou díky za odkaz, musím to zkusit, už jen proto že je to Itálie.
Co kdyby ? Naděje umírá poslední Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saisa
21-40
21-40


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne únor 20, 2011 11:22 pm    Předmět: Citovat

ilcas:

jé super !!! Idea

Teď jsem koukala více na ty stránky a je to tohleto:
http://eshop.bellazi.cz/cs/sortiment/kadernicke-potreby/-pece-o-vlasy/placenta-regenerator---500ml


Ty jsi zlato, ilcas, já tě MILUJU !! Co já se toho nahledala.
To bude ono. Tento prostředek vřele doporučuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

Dnes som bol na praxi v lekárni a príjemne ma prekvapilo keď som u nás našla placentový šampón. Very Happy Keď tam pôjdem o týždeň, tak si ho kúpim. Zasa sa mi rozrastie zbierka. Embarassed
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2011 12:08 pm    Předmět: Citovat

Hlásím, že už měsíc používám placentový šampón s naprostým uspěchem. Střidám s Cosvalem (sanotint) a pak používám masky Gestil wonder a Kerasilk od Goldwelu a naprostá spokojenost Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 11:38 am    Předmět: Queen Helene šampony a olej Citovat

Ahoj děvčata,
tak jsem si opět koupila šampon od f. Queen Helene Placenta, protože s ním mám velmi dobré zkušenosti. Zkontrolovala jsem složení a nenašla jsem tam silikony. (doufám, že jsem hledala dobře - podle popisu zde na stránkách)

Pak měli ještě od té samé firmy Dandrruff Shampoo 6,5pH. Ten teprve vyzkouším a pak vám poreferuji. Tady jsem také nenašla silikony takže to snad bude taky OK.

Pak jsem ještě zakoupila od té samé firmy Placenta Hot oil treatmenet. Také vyzkouším a dám vědět.

Vše jsem koupila v lékárně. Vzhledem k množství mi cena přijde velmi příznivá a složení je myslím také OK. Vůně je mi příjemná.

Pokud s tím máte již někdo zkušenosti, napište prosím. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.