Pryč s pokrývkami hlavy aneb můj objev :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=96efdf61f762cb8e0c69d35cd972a75aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

CZhakis - zajímavá uvaha- něco na ní bude. Vzpominám na spolužáka, co měl opravdu bujnou pokrývku hlavy- a po dvou letech povinného vojančení a denodenního nošení čepice mu zbyla tak půlka vlasů, plus kouty Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 7:28 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
No jo, s helmou souhlasím, jenže tak mi bude svítit do očí Sad navíc mi na té hlavě děsně vadí a to jsem si zkoušela i hodně drahý Sad to je zas kapitola sama pro sebe...

Jsou i helmy s kšiltem Wink Ale rozumím, mně se na helmu taky zvykalo těžko a šlo to trochu ztuha (jak už jsem psala, jakákoli pokrývka hlavy mi vadí), ale v zájmu bezpečnosti jsem zatnula zuby, a teď už si bez helmy připadám jako nahá (mám na mysli na cyklovýletech; když jedu do práve nebo na nákup, helmu neberu Embarassed ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Jsou i helmy s kšiltem Wink Ale rozumím, mně se na helmu taky zvykalo těžko a šlo to trochu ztuha (jak už jsem psala, jakákoli pokrývka hlavy mi vadí), ale v zájmu bezpečnosti jsem zatnula zuby, a teď už si bez helmy připadám jako nahá (mám na mysli na cyklovýletech; když jedu do práve nebo na nákup, helmu neberu Embarassed ).


helmy s kšiltem? to bych si zas připadala jak exot Very Happy asi budu muset taky zatnout zuby, ale dokopat se do toho Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
helmy s kšiltem? to bych si zas připadala jak exot Very Happy asi budu muset taky zatnout zuby, ale dokopat se do toho Confused

Ale ne, to je speciální kšilt, který k helmě pěkně pasuje, a nosí ho spousta cyklistů Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:17 am    Předmět: Citovat

Very Happy ajóóóóó Very Happy děkuju...no já už si zas představovala kdovíco...jde o hlavně o moje bezpečí, tak to fakt musím zvážit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Very Happy ajóóóóó Very Happy děkuju...no já už si zas představovala kdovíco...jde o hlavně o moje bezpečí, tak to fakt musím zvážit...

No právě, jde o Tvé bezpečí, já si tu už trochu připadám jak agent s teplou vodou, který by Tě chtěl přesvědčit, ale není tomu tak, jen se Ti snažím ukázat helmu v příznivějším světle Wink Taky jsem se jí dlouho bránila, mimo jiné jsem měla strach, že se mi v ní uškvaří mozek, ale zatím se tak za ty 3 roky, co ji nosím, nestalo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Smile však já to beru Herminko a jsem ráda Smile
a co máš za značku? mě teda všechny ozkoušené helmy děsně tlačily do kostí na hlavě Sad jsem myslela, že se z toho zblázním...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Smile však já to beru Herminko a jsem ráda Smile
a co máš za značku? mě teda všechny ozkoušené helmy děsně tlačily do kostí na hlavě Sad jsem myslela, že se z toho zblázním...

No a nemělas ji třeba moc utaženou? Myslím si, že hranice mezi správným a přílišným utažením asi bude celkem tenká. Nebo možná máš nějaký neobvyklý tvar lebky, asi to chce zkoušet a zkoušet.
Já mám helmu od firmy Giro - typ Mira (ale tehdy to byl výprodej, teď už asi k sehnání nebude) a jsem s ní moc spokojená - pěkně drží na hlavě a váží pouhých 240 g.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:49 am    Předmět: Citovat

utaženou jsem ji moc neměla, ještě se mně i trochu kyklala na hlavě Sad
ale zkoušela jsem si nějakou helmu od Gira na hory a ta byla moc příjemná (je fakt, že se to ale nedá srovnávat s helmou na kolo, to je zas zcela jiná kapitolka), ale asi to záleží i na značce a "střihu"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
loptickaaa
41-80
41-80


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 4:50 pm    Předmět: Citovat

teda ja moc ciapky nenosim,aj ked mam asi 5ks ale vzdy ked si dam siltovku,zda sa mi ze som nejaka slepa Laughing ,aj minule som si nevsimla a sla som na cervenu cez prechod Laughing ,radsej nosim v lete rozne farebne satky..to skor moj drahy,ten je ciapkami uplne posadnuty!!!v skrini mame zvlast policku-len na ciapky,kde ich ma najmenej 40,momentalny pocet sa neda urcit..a to neprehanam..nooo,myslim ze si tak trochu kompenzuje to ze nema vlasky,chudacik moj..v puberte bol dlhovlasy metalista,ale vlasy zacali padat a v 21rokoch,ked sme sa zoznamili Crying or Very sad bol plesatucky na koleno...a po 5tych rokoch ma viac plesinky ako vlasov.na jcastejsie sa vyhovara,ze to zo mna,ked ho tolko hnevam....ale co uz,maju to v rodine...tak to aspon maskuje roznymi pokryvkami na hlave..fakt je ze si z toho moc nerobi,to skor ja,vzdy som snivala o vlasacovi,ktoremu budem zapletat vrkoce Razz ...a ked uz o tom pisem,nevie niekto na kolko % je to dedicne?dufam ze nase dieta bude raz pekne po mne a mudre po ockovi,hi.. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.