Vaše letní vlasová výbava =)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=158f9282196478789feb42c2c5f2f3b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používáte v létě jine přípravky než v zimě?
ano, jistě
30%
 30%  [ 36 ]
ne, kašlu na to =))
70%
 70%  [ 84 ]
Celkem hlasů : 120

Autor Zpráva
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Jelikož obdobný problém také řeším, tak už před týdnem jsem si vydatně nahennovala vlásky, tento týden to zopakuji jen v menší koncentraci asi, vezmu ssebou kokosáček, šampuk nějaké matlátko na konečky a květinovou vodu... Laughing jen se o vlasy šíleně bojím, nerostou a nechci o ně přijít uplně Confused tak počkám na dašlí cenné rady, neb za 14dní jedeme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Jelikož obdobný problém také řeším, tak už před týdnem jsem si vydatně nahennovala vlásky, tento týden to zopakuji jen v menší koncentraci asi, vezmu ssebou kokosáček, šampuk nějaké matlátko na konečky a květinovou vodu... Laughing jen se o vlasy šíleně bojím, nerostou a nechci o ně přijít uplně Confused tak počkám na dašlí cenné rady, neb za 14dní jedeme...


a kam jedete na dovolenou Enule? =)no my jedem az 18.cervence do bulharska, ale nejspis budu do te doby kazdy den na brigade od 9 do 6 do vecera. Takze priprav na nakup a baleni zacinam resit radej takto postupne Very Happy Embarassed (nesnasim litat a ve stresu naposledni chvilu shanet a balit - vetsinou jako naschval jsou pak vsude lidi a nebo to nemaj)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

Jedeme do Chorvatska:)
Také už připravduji průběžně, ale tohle je mis tále záhadou. Nechci patlat na vlasy moc silikonů a hlavně mi ani drogerkové věci vubec nedělají dobře na pokožku, ani na vlasy a být celý pobyt s naolejovanou hlavou se mi také moc nechce, jelikož budeme přímo v městečku, i když vím, že by jim to asi prospělo ale stejně... tak nevím, jak to vyřešit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Jedeme do Chorvatska:)
Také už připravduji průběžně, ale tohle je mis tále záhadou. Nechci patlat na vlasy moc silikonů a hlavně mi ani drogerkové věci vubec nedělají dobře na pokožku, ani na vlasy a být celý pobyt s naolejovanou hlavou se mi také moc nechce, jelikož budeme přímo v městečku, i když vím, že by jim to asi prospělo ale stejně... tak nevím, jak to vyřešit..


hej to jsme na tom uplne stejne =) taky jsem ted hennovala. Dalsi planuji tak tyden pred odjezdem (taky zalezi na penizkach). No ja jedu s pritelem. jeho maminkou a segrou. Pritelem od maminky a jeho synem. Jako kdybych pred nima chodila jak "mastak" (pardon za ten vyraz), tak nevim co by si o me pomysleli Laughing asi budu olejovat jen na plazi. Ale i tak to bude zahul dovolena Laughing Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

hej to jsme na tom uplne stejne =) taky jsem ted hennovala. Dalsi planuji tak tyden pred odjezdem (taky zalezi na penizkach). No ja jedu s pritelem. jeho maminkou a segrou. Pritelem od maminky a jeho synem. Jako kdybych pred nima chodila jak "mastak" (pardon za ten vyraz), tak nevim co by si o me pomysleli Laughing asi budu olejovat jen na plazi. Ale i tak to bude zahul dovolena Laughing Razz Very Happy[/quote]

Já jedu jen s přítelem a pár známými, kteří ten "zájezd" pořádají... ale i tak, prostě se necítím, když kolem mne vlsáky nelétají Smile
No, já orpavdu nevím.. koenčky budu mastit, ale celé vlasy raději ne... spíš budu chodit zahalená v pavučinkových šátcícha z moře vlsáky hned vypláchnu sladkou vodou Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:08 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
hej to jsme na tom uplne stejne =) taky jsem ted hennovala. Dalsi planuji tak tyden pred odjezdem (taky zalezi na penizkach). No ja jedu s pritelem. jeho maminkou a segrou. Pritelem od maminky a jeho synem. Jako kdybych pred nima chodila jak "mastak" (pardon za ten vyraz), tak nevim co by si o me pomysleli Laughing asi budu olejovat jen na plazi. Ale i tak to bude zahul dovolena Laughing Razz Very Happy


Já jedu jen s přítelem a pár známými, kteří ten "zájezd" pořádají... ale i tak, prostě se necítím, když kolem mne vlsáky nelétají Smile
No, já orpavdu nevím.. koenčky budu mastit, ale celé vlasy raději ne... spíš budu chodit zahalená v pavučinkových šátcícha z moře vlsáky hned vypláchnu sladkou vodou Idea[/quote]

ja se chystam jen na konecky asi. Taky me napadlo rano naolejovat cele a stahnout do copu a az vecer rozpustit. Mozna to moc resim, ale ja jsem fakt strasne rada, ze se mi vlasy konecne zlepsily a jsou konecne docela k svetu Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

ja se chystam jen na konecky asi. Taky me napadlo rano naolejovat cele a stahnout do copu a az vecer rozpustit. Mozna to moc resim, ale ja jsem fakt strasne rada, ze se mi vlasy konecne zlepsily a jsou konecne docela k svetu Embarassed Rolling Eyes[/quote]

To jo, máš krásný hustý vlásky Wink
No, mě se také trochu zlepšily, ale hlavně mi vubec nerostou, tak nevím co s nimi už... od té doby co jsem odstříhala pryč ty cancoury, co mi kdysi vytvořila dosti destruktivní kadeřnice (na ty jsem nadobro zanevřela) tak se prostě nehnuly... a je to už dlouho... Crying or Very sad tak nehci přijít o další centimetry tím, že bych je zničila u moře....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

Heh Very Happy Tak vidím, že většina na to kašle... já si myslela, že to bude pravej opak Laughing
No já dala odpověď ano, ale abych ji uvedla na pravou míru, až letos jsem si pořídila od Balei balzám s UV na vlasy poškozené sluncem.... do letošního roku jsem na vlasy solidně štvala... jen šampon, nic víc... později přibyl kondicionér, páč jsem ho dostala na narozeniny Very Happy
Letos ale plánuju, že budu hodně času trávit venku, tak jsem si pořídila tu Baleu, jina budu používat vše, co doposud... nic extra na léto nepořizuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

Shalah taky pozoruji,ze mym vlaskum teplo svedci Very Happy ale jeste vic nez vedro jako takove jim svedci primorsky vzduch a je jedno jestli se cachtam v mori nebo chodim po pamatkach a prirode Very Happy V Indii si urcite olej kup,myslim,ze to bude stat za to Wink
Achjo a ja letos asi nikam nejedu,neni cas a ani penizky a ja mam po mori takovy abstak,dokonce jsem si i na mape vyhledala zatoku ve Francii kde jsme s tygrikem pred lety vegetili po stopovani pres Francii Embarassed Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:35 am    Předmět: Citovat

Ahojky,já letní výbabavu něják neřeším,ale loni na dovče jsme chytli šíleně teplý vítr od afriky(zkuste jsi dát fén na nejvyší teplotu a pustit přímo do obličeje,jenom pro představu) To trvalo asi 3 dny,no a vlasy,které jsem měla do pasu šli po prázdninách až na ramena dolů.
Už mi konečně vlásky trochu dorostli,ale mám doma bazének a věčinu léta trávím venku pod vodou(miluju potáoění,to ticho pod hadinou a jak se krásně sluníčko mihotá alomí o hladinu) Laughing Embarassed

Nicméně se mi osvětšil jojobový olejík,jak říká vilka nanést a umýt šamponem na konci pobytu,většinou je u moře takové horko,že olejík se během dne vsákne a vlásky vypadají úplně normálně,a ještě se lesknou Wink a kdyžtak tak zaplést do francouzkého copu a rosplést až třeba za 5 dní,.poslední dobou ještě zkouším do jojobáku přidat trochu opalovacího krému s vysokým UV filtrem( Daylong je nejlepší opalovací krém co jsem kdy měla,je ale hodně drahý a dá se koupit pouze v lékarně,na vlasy mi ho připadá škoda Embarassed Rolling Eyes )

Krásné léto,plné sluníčka Smile Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.