Jak vypadá Ježíšek?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 8:12 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
U nás to byl dycky ježíšek.Nevím proč,ale mám ho zafixovanýho jako ježka co nosí dárky na bodlinách.Ježíšek a ježeček zní přece stejně ne?

Když byla dcera a neteř menší, taky jim Ježišek splýval s ježečkem Laughing . A já jsem si ho jako dítě představovala jako malinkou stříbrnou osůbku, delší zlaté vlasy, volně se vznášející mezi bytovkami Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 9:08 pm    Předmět: Citovat

Santa Claus mi taky dost leze na nervy...naši říkali, jak byl v 50. letech ježíšek zakázaný a všem se vnucoval Děda Mráz - fuj.Smile Ježíšek je nejlepší! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:14 am    Předmět: Citovat

Já jsem si ho snad ani nijak nepředstavovala nebo si to nepamatuju. Ale rozhodně to byl vždycky Ježíšek. I když mám pocit, že jsem dost brzo přišla na to, že Ježíšek je tatínek, naši to nějak neskrývali, byl to vždycky spíš symbol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:15 am    Předmět: Citovat

Vítě, že Santa Claus (mimochodem jsem silně protiamericky založená, říkají mi to i klienti ve škole Very Happy ) vzniknul ve 30. letech 20. století jako reklama na Coca Colu? Pravda, byl inspirován sv. Mikulášem, který chodí ve Francii jako Pere Noel (neručím za psaní), ale je to prachsprostej reklamní pajdulák, stejně jako Michelinek. Jinak u nás vždycky chodil ježíšek a já jako malá nechápala, jaktože proleze oknem a v pokoji není zima a okno není rozbité
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:23 am    Předmět: Citovat

Just Say No To Santa!

Doufam ze se nezloite za spustenou reklamni antikampan na nasich strankach Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:45 am    Předmět: Citovat

admin napsal:
Just Say No To Santa!

Doufam ze se nezloite za spustenou reklamni antikampan na nasich strankach Wink

Právě naopak, jen houšť a větší kapky. Jen do něj, do toho oteklého chlapa v červeném (přirovnání k Michelinovi sedí z více důvodů, co:))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:56 am    Předmět: Citovat

Z filmu úžasného šíleného Tima Burtona "Noční můra před vánoci":

citace:
Jack Skellington: Vánoce řídí děsivý král. Mocného hlasu každý by se bál. Tak jsem to alespoň pochopil já. A slyšel jsem, že stojí za to, je obrovský a červený jak krab. Vydává se vraždit v saních, těžké pytle v silných dlaních. Tak jsem to slyšel já. V mrazivé úplňkové noci krouží v mlze jako sup. A říkají mu Satan Kalous!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 11:10 am    Předmět: Citovat

admin napsal:
Z filmu úžasného šíleného Tima Burtona "Noční můra před vánoci":

citace:
Jack Skellington: Vánoce řídí děsivý král. Mocného hlasu každý by se bál. Tak jsem to alespoň pochopil já. A slyšel jsem, že stojí za to, je obrovský a červený jak krab. Vydává se vraždit v saních, těžké pytle v silných dlaních. Tak jsem to slyšel já. V mrazivé úplňkové noci krouží v mlze jako sup. A říkají mu Satan Kalous!

A co Santa - vraždící maniak ve Futuramě?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 11:13 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:

A co Santa - vraždící maniak ve Futuramě?Smile


Super, neznam, hod odkaz nebo obrazek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 12:25 pm    Předmět: Citovat

admin napsal:
Dana napsal:

A co Santa - vraždící maniak ve Futuramě?Smile


Super, neznam, hod odkaz nebo obrazek Smile

Odkaz nemám, ale jde o to, že v roce 3000 se vánoce slaví tak, že se všichni zabarikádují doma, protože kdo zůstane venku po setmění, toho Santa zabije. Je to totiž robot, který byl postaven, aby naděloval dárky podle zásluh, ale protože jeho standardy byly nastaveny příliš vysoko, jsou pro něj všichni zlobivíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.