Záhady všedního dne (trpaslíci, kladivo v lednici apod.)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0f0cc6ef1cfcf6f0c180149504f84fb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misha
161-320
161-320


Založen: 4.5.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak ty fusekle, to je přesně náš případ. Už sem si zvykla, že když věsim prádlo, tak je tam většinou lichej počet ponožek... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

no jo, nevyřešitelnej problém ztrácejících se ponožek... to má asi každá pračka Very Happy
kafine, když to najde někdo jinej, tak si asi ťuká do čela Very Happy by mě zarazilo asi, najít třeba v lednici kus nářadí Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

ostatně, to mi připomíná, když jsem ještě mívala pakobylky, tak ony stárly hrozně rychle... nebo se jim děly nehody, jakože se třeba špatně vysvlékly z kůže (stačilo den nerosit) a měly místo šesti noh tři, protože si je urvaly. občas měly už třeba jen jednu nebo už prostě dál nemohly, ale furt byly živé, tak nejshůdnější a nejmilosrdnější smrt pro ně byla zamrazit... takže jsem vždycky tu dotyčnou musela vzít a dát do mrazáku (často se slzami v očích, na mě je to hrozně krutý, já se omlouvám i broukům...) a jednou takhle, to ještě máma nevěděla, že je tam dávám, slyšim řev z kuchyně.... no čeho se to nelekla že? volala na mě, že mám pakobylu v mrazáku... pak taky vyprávěla, že poslední, co by čekala, když šla do mrazáku, že našáhne něco hnusnýho nožkatýho... Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
ostatně, to mi připomíná, když jsem ještě mívala pakobylky, tak ony stárly hrozně rychle... nebo se jim děly nehody, jakože se třeba špatně vysvlékly z kůže (stačilo den nerosit) a měly místo šesti noh tři, protože si je urvaly. občas měly už třeba jen jednu nebo už prostě dál nemohly, ale furt byly živé, tak nejshůdnější a nejmilosrdnější smrt pro ně byla zamrazit... takže jsem vždycky tu dotyčnou musela vzít a dát do mrazáku (často se slzami v očích, na mě je to hrozně krutý, já se omlouvám i broukům...) a jednou takhle, to ještě máma nevěděla, že je tam dávám, slyšim řev z kuchyně.... no čeho se to nelekla že? volala na mě, že mám pakobylu v mrazáku... pak taky vyprávěla, že poslední, co by čekala, když šla do mrazáku, že našáhne něco hnusnýho nožkatýho... Very Happy

My tam měli celou zimu ježka, co ho pokousal a vyhrabal pes a lidi ho nechali válet a šli pryč.... Donesli ho až jiní a už bylo pozdě.. No, ale, do popelnice ho nevyhodím, to nejde, zem byla zmrzlá, tak byl v lednici do jara. V posledním šuplíčku, v ježčím fochu u kuřecích krků. Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

za tie ponožky môžu škriatkovia.. my ich máme doma niekoľko druhov, každý sa špecializuje na inú oblasť (najradšej mám tých, čo mi schovávajú dokumenty a cd-čká, ktoré práve potrebujem do školy a kazia tlačiareň pol hodinu pred tým, než odchádzam z domu)
a ešte som prišla na jednu vec - každý dom má dvoju čiernu dieru, kde to všetko mizne. fakt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
tiborMel napsal:
ostatně, to mi připomíná, když jsem ještě mívala pakobylky, tak ony stárly hrozně rychle... nebo se jim děly nehody, jakože se třeba špatně vysvlékly z kůže (stačilo den nerosit) a měly místo šesti noh tři, protože si je urvaly. občas měly už třeba jen jednu nebo už prostě dál nemohly, ale furt byly živé, tak nejshůdnější a nejmilosrdnější smrt pro ně byla zamrazit... takže jsem vždycky tu dotyčnou musela vzít a dát do mrazáku (často se slzami v očích, na mě je to hrozně krutý, já se omlouvám i broukům...) a jednou takhle, to ještě máma nevěděla, že je tam dávám, slyšim řev z kuchyně.... no čeho se to nelekla že? volala na mě, že mám pakobylu v mrazáku... pak taky vyprávěla, že poslední, co by čekala, když šla do mrazáku, že našáhne něco hnusnýho nožkatýho... Very Happy

My tam měli celou zimu ježka, co ho pokousal a vyhrabal pes a lidi ho nechali válet a šli pryč.... Donesli ho až jiní a už bylo pozdě.. No, ale, do popelnice ho nevyhodím, to nejde, zem byla zmrzlá, tak byl v lednici do jara. V posledním šuplíčku, v ježčím fochu u kuřecích krků. Embarassed Very Happy

no fujka Very Happy ale známí takhle skladovali jezevčíka... holt byla zima no Very Happy to je děs... pak deš pro králika, vemeš igelitku velikosti dosahující, a hups, ono to jiné zvíře.... no hegeš, jak řikám, ještě že to nejim Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Adél, no, to by som chcela vidieť váš mrazák.. kam vlastne dávate mäso, zeleninu, keď je v mrazáku náradie a tak? Very Happy
inak u nás polku mrazáku zase zaberajú kosti pre psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
za tie ponožky môžu škriatkovia.. my ich máme doma niekoľko druhov, každý sa špecializuje na inú oblasť (najradšej mám tých, čo mi schovávajú dokumenty a cd-čká, ktoré práve potrebujem do školy a kazia tlačiareň pol hodinu pred tým, než odchádzam z domu)
a ešte som prišla na jednu vec - každý dom má dvoju čiernu dieru, kde to všetko mizne. fakt.

hele ale to neni špatná idea... mám ráda takovýhle hledání nenaleznutelnýho... jako třeba jiný galaxie, a ne větší, ale menší, nebo jsem kdysi věřila (ono tomu svym způsobem věřim do teď) že je něco nad námi, a teď si strčte boha a tak, ale něco, nebo někdo, co nác pozoruje a má z nás hroznou prdel, protože sme jeho pokusný králici a on jen hýbe figurkama, a my si myslíme, jak nejsme na špici a nejlepší, a přitom žádná naše myšlenka, žádný výmysl, neni náš Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

tibor, to mi pripomína jeden film s Jimom Carreym, The Truman Show.. bolo to o jednom chlapíkovi, ktorý bol hviezdou reality show, ale nevedel o tom, žil od narodenia v umelo vytvorenom svete, kde to celé riadil režisér tej show. Carreyho nemám rada, ale tento film bol celkom dobrý a originálny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Adél, no, to by som chcela vidieť váš mrazák.. kam vlastne dávate mäso, zeleninu, keď je v mrazáku náradie a tak? Very Happy
inak u nás polku mrazáku zase zaberajú kosti pre psa.


No, máme víc fochů, jeden je ježčí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.