Jak vyjít v novém účesu ven?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c2fd87fd62b95c24007488031ace5f68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 2:46 pm    Předmět: Citovat

kdyz se mi podari vytvorit neco noveho a hezkeho, tak odchazim se super pocitem. ale po chvili kdy zjistim, ze se na me treba nekdo diva, tak znervoznim a zacnu premyslet - co kdyz se to nejak rozpada, vypada to hrozne apod. tak to pak tez rozpustim (nerikam, ze vzdy - s vekem se to lepsi).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

tak to já to mám obráceně, nejpraktičtější je pro mě culík, takže ho docela často nosim a někdy, když jdu s rozpuštěnýma a někdo na mě kouká, tak mě okamžitě napadne, že se mi asi pramínkujou a lepí k hlavě, tak si je radši dám do culíku (obdobně, když mi začne být horko, začne foukat vítr atd. Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

účesy nepraktikuji...ale čím větší a nepoddajnější háro na hlavě, tím lépe se cítím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Já mám tyhle divné pocity vždycky, když si na hlavě něco udělám, jedno co. Když je mám rozpuštěné, tak mi to nevadí, ale zas je to o nepraktičnosti. Já nic jiného než klasicky stáhnout vlasy neumím, a tak, když si je stáhnu, venku dost trpím. Je to hlavně tím, že si všímám, jak se na mě lidi blbě koukají (vím, že mi to nesluší a odkrývá nedostatky). Mně tohle dost trápí, ale nevím, jak z toho ven. Může za to taky částečně sociofobie a i když lidi kolem sebe téměř nikdy nevnímám, ty pohledy mě ničí. Nevím, co s tím Confused


asi máme podobné problémy
třeba včera - měla jsem šíleně mastné vlasy,protože se pokazil kotel a netekla teplá voda. asi po pěti letech jsem vlasy opět učesala do vysokého ohonu. Matka udělala kritizující ksicht, ale to jsem ještě nějak přešla. Horší bylo, když jsem se vydala na cestu, koukala na sebe v odrazu oken a tak - asi po pěti minutách jsem vlasy rozpustila O_o
Dřív jsem také lehkou socialní fobii trpěla - už jenom přejít po chodbě plné lidí pro mě byl horor. Pak jsem to zčala řešit tím, že jsem si polohlasem stále opakovala:" nedívají se na mě, nedívají se na mě, pokud se budou smát, tak jsou hloupí, nebo se třeba smějí někomu za mnou,... atd Smile a ono to vážně pomohlo Smile teď už se nebojím dívat se lidem do očí a neutíkám Smile i když jsou tedy ještě situace, které nesnáším moc dobře Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 8:04 am    Předmět: Citovat

Tak moje sociální fobie půjde dneska asi stranou, protože venku bude asi 40 stupňů,ale už včera přišlo pár ženských se staženými účesy, tak abych zase nebyla za opici. Jsme tam nejmíň 4 kolem 40ti s delšími vlasy, ale možná nás bude i víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Jak vyjít v novém účesu ven? Pokud možno dveřma Smile

Já nevím, běžně začínám den s rozpuštěným hárem, během dne si s ním různě hraju, rozmotávám, přemotávám a večer zas skončím u rozpuštěného. Jaké s tím štráchy, jsou to jen vlasy, ne? Smile


Naposledy upravil Bonemína dne st červenec 02, 2008 10:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

ja by som asi tiež mala divný pocit, keby mám vyjsť v nejakom účese von.. no, ale neviem, zatiaľ to neplánujem. ja mám vlasy buď rozpustené, v gumičke, alebo zamotané a pripnuté veľkým štipcom. účesy sa nekonajú. ale ja som viac-menej zvyknutá, že na mňa ľudi čumia. a asi nie kvôli mojim nádherným vlasom Very Happy
myslím, že je najdôležitejší vlastný pocit - presvedčenie, že to, čo máme na hlave/na sebe nám pristane, potom sa dajú zniesť aj tie pohľady (ktoré si len namýšlate tým, že sa pozeráte okolo seba viac ako zvyčajne;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

když si na hlavě vytvořim něco, co se mně samotný líbí, tak to tak většinou nechám, a netrpim nějakejma schýzama - ježiš, oni se mi smějou Very Happy ale jak mám mastnou hlavu, ulízlou, v gumě, nedej bože fakt rudej xicht od zimy, to na mě taky všichni koukaj... z auta, támhle v tom okně se hejbla záclona!!!! no magor potom, to jo Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

a nedej bože vylízt nenamalovaná... teď sem šla na balkon, tak sem se musela rozhlídnout, jestli nejsou venku sousedi, jinak bych tam nešla Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:17 pm    Předmět: Citovat

tibor, ty si tak ohľaduplná.. čo keby náhodou popadali z balkónov, keby ťa videli Very Happy ježišmárja, aj tak to je tým ľuďom naokolo úplne jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.