Jak vyjít v novém účesu ven?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8190c31fa175bdbb13633ab58712d990Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
tibor, ty si tak ohľaduplná.. čo keby náhodou popadali z balkónov, keby ťa videli Very Happy ježišmárja, aj tak to je tým ľuďom naokolo úplne jedno.

Very Happy no, už pár let nevylezu nenamalovaná, takže by se asi lekli Very Happy ne, ale já bych se musela propadnout... je to něco jako moje brnění, který když sundám, tak moje sebevědomí je už takhle z low hodnot na úplný nule Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Tohle velmi dobře znám. Sice chápu, že to je některým lidem úplně jedno, ale od té doby, co se maluju (cca 6 let), tak se z toho stala velice hluboká filosofie Laughing Nepoužívám nic výrazného, jen Aknecolor a pudr, někdy řasenku, ale je to prostě taková maska. Skrýt se. Nepropustit druhým lidem nitro sebe. Udržovat si jistý odstup. Prostě taková obrana Very Happy Když vyjdu ven nenamalovaná (hlavně do města), tak se cítím bezbranně, jakoby naze, že každý, kdo mě vidí - a nemá na to dle mého právo - vidí do mě. Z toho důvodu se cizím lidem a lidem, které prostě odmítám komponovat do svého života, nedívám ani do očí. V očích je skryta skoro celá osobnost člověka. A rozpušené vlasy jsou taky super na skrytí, proto mi asi vadí ty stažené z obličeje - je na mě vidět víc a to se mi nelíbí Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 1:50 pm    Předmět: Citovat

jj, taky mi to tak přijde... jenže já se maluju černou tužkou... tmavý voči a propalovat lidi pohledem, ale běda, jak bych měla svoje nevýrazný voči... koho bych tim propálila??? ono když se vás lidi bojí, nedostanou se k vám tak snadno Very Happy
dokonce v prváku na gym sem používala makeup a bez něj v tý době sem taky nemohla dát ani ránu... pak přišlo léto a naštěstí jsem si řekla - tak přes léto si nebudu zanášet xicht... a už sem se k němu nevrátila... zaplať kdo chce, kdybych měla podstupovat všechny tyhle procedury, nechodila bych na 8 vo půl 9, ale v 10... Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

ja si pamätám, ešte z nejakého školského výletu na viac dní, jedna spolužiačka "bárbinka" vstávala asi o hodinu skôr, aby sa mohla namaľovať. neviem síce, prečo som bola tak skoro hore aj ja, ale celkom ma to pobavilo.
ja vás aj trochu chápem, síce väčšinou som schopná vyliezť medzi ľudí úplne nenamalovaná (a keď sa aj malujem, tak jemne), ale keď sa mi vyhodí nejaká vyrážka napr., tiež mi to nie je príjemné. ale nechodím kvôli tomu so zvesenou hlavou (a moje sebavedomie nie je nejak prehnane vysoké). o väčšine ľudí proste nemám veľmi vysokú mienku, k sebe by som ich nikdy nepustila a myslím, že oni si to aj uvedomujú (možno je to cítiť z celého môjho postoja, neviem.. ale viac ľudí mi povedalo, že vyzerám dosť neprístupná a chladná)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

Joo to taky znám.....Já se ted už maluju také jenom jemně..Asi ještě před 2 měsíci jsem si dávala na obličej make up řasenku, tužku stíny no snad všechno...ted už jenom řasenku a malinko tužku občas korektor, když se mi něco nelíbí, ale cítím se pak líp, víc sebevědomá... Když jdu ÚPLNĚ odmalovaná cítím se strašně, protože vím, že mě lidé vidí takovou jaká jsem a i když se příště namaluju, tak už budou vědět, jaká jsem doopravdy, je to nějaká nemoc asi Laughing
A s vlasy...no to mám největší problém, když si je třeba nestihnu umýt a mám je mastné, to se můžu ZBLÁZNIT. To je neskutečný pocit. A navíc, když mám mastné vlasy tak mám pocit, že i celý obličej je takový mastnější divnější, prostě děs to je...fuj..nedělá mi problém vyjít s culíkem, nosím pořád patku, takže mám obličej částečně skrytý. Ale mastné vlasy jsou horor... Embarassed Evil or Very Mad Mad brr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 8:50 am    Předmět: Citovat

S novým účesem nemám potíže, pokud mi drží na hlavě. Když mám takový ten pocit, že mi sponka sjíždí z místa, je to jako bych stála na tekutém písku, fuj. To to pak předělám na obyčejný drdol.
Rozpuštěné vlasy nejsou o nic lepší, mám pořád chuť si je alespoň dát do culíku. Sice mi hodně lidí říká, že mi to tak sluší víc, ale když chytnete myš a vlasy, kliku a vlasy, kabelku a vlasy, tak vás to přestane bavit celkem rychle Laughing . Nechávám to rozpuštěné jen na doma a zvláštní příležitosti.
A když lidi koukají, tak si říkám, že to holt budou muset přežít. Já ty jejich xichty taky přežívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 9:36 am    Předmět: Citovat

Very Happy největší problém byl pro mě vyjít poprvé na ulici s drdolem. Ten pocit odkrytých zad byl tak strašně divný!! Taky po tolika letech, kdy mi vlasy spolehlivě kryly záda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 2:08 pm    Předmět: Re: Jak vyjít v novém účesu ven? Citovat

luminka napsal:
Tak tady zavádím nové téma, co když si uděláte nový účes a jdete v něm mezi lidi, jak to snášíte, já jsem třeba úplně nesvá. Dokonce se rozklepu i když mě lidé chválí. A někde po straně vás někdo může i pomlouvat. Druhý den, to už je mi hej, to už to opadne. (Myslím třeba drdol po dlouhé době. když už vám zase dorostly vlasy.)


Myslím že s týmto máme takmer všetky problém. Tiež mám nepríjemný pocit keď si urobím nový alebo odlišný účes ako zvyčajne. Cítim na sebe (možno aj vymyslené) pohlady okoloidúcich. v minulosti to bolo ovela horšie, takmer vždy som si nový účes rozpustila už po pár minútach ale dlhodobý tréning sebavedomia priniesol ovocie Smile a už to viem zvládnuť. Ked si všimnem že si ma niekto premeriava, tak si tú osobu aj ja premeriam očami od hlavy po päty aby videla aké to je príjemné. Pomáha mi chodiť s vystretými ramenami a s dvihnutou hlavou. to sebavedomie aspon predstieram a potom si na mňa druhí netrúfnu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

Tak to mi mluvíš z duše Wink ,já jsem si vymyslela takový účes.Nenáročný na úpravu a praktický do práce.Nechtělo se mi a byla jsem si taková nejistá ale šla jsem,navíc se dá dát hezká spona takže to nevypadá špatně.Ale další den měli obdobu mého účesu dvě holčiny Surprised .Tak jsem usoudila že asi není tak špatný Embarassed Twisted Evil I když opičkujou a ptají se mě jak "to dělám s tím kohoutkem na hlavě" nevadí mi to.Jsem ráda že to někoho inspirovalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

Kdysi, když jsem čas od času chodila ke kadeřnici, tak jsem se přímo třásla na to, až mě v novém účesu celý svět uvidí Very Happy Vždycky mi to připadalo skvělé - něco nového Smile Teď už vím, že je to každýmu jedno, ale i přes to prožívám zvláštní pocit - i po hloupém zastřižení, urovnání konečků.

Ven si klidně vyjdu i nenamalovaná to zn. bez řasenky. Taky je to jiné. O to víc si druhý den tu řasenku užívám, napatlám ji i na nejposlednější řasu.
Důvodů proč se jinak nemaluji je víc, hlavní je - jsem líná, je to pracné, neumím to.
Za druhé - kdyby mě pak omylem zastihli paparazzi nenalíčenou, musela bych se stydět (podle bývalých spolužaček vím, jaký je to šok, když do dveří vpluly jinak, než jsme je znali) a navíc nerada lidem lžu, nechci ze sebe dělat krásku, když jí nejsem. (takhle to prožívám jen u sebe)
A za třetí na just lidem, kteří to prožívají obráceně Smile a ptají se, proč se nemaluju. Kamarádka se namaluje a ohodí i když jde za tmy ven se psem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.