Jak vyjít v novém účesu ven?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=10c94b1715c0c5c79deec472a17665e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Kamarádka se namaluje a ohodí i když jde za tmy ven se psem Very Happy



cha tak takých poznám vela. ja osobne dokážem vysypať smeti nenamalovaná alebo ísť so psíkom von ale do mesta alebo do práce si to nedokážem predstaviť. oči musim mať vždy namalované, nič iné mi netreba ale ked sa nenamalujem tak sa cítim ako chorý krtko (malé očičká s blond mihalnicami) Evil or Very Mad
a to isté si myslím o mojich mastných vlasoch, ked si ich nestihnem umyť tak na druhý den by som najradšej po kanáloch chodila len aby ma ni nevidel Very Happy no proste som asi šiši
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 9:05 pm    Předmět: Re: Jak vyjít v novém účesu ven? Citovat

Rina napsal:
luminka napsal:
Tak tady zavádím nové téma, co když si uděláte nový účes a jdete v něm mezi lidi, jak to snášíte, já jsem třeba úplně nesvá. Dokonce se rozklepu i když mě lidé chválí. A někde po straně vás někdo může i pomlouvat. Druhý den, to už je mi hej, to už to opadne. (Myslím třeba drdol po dlouhé době. když už vám zase dorostly vlasy.)


Myslím že s týmto máme takmer všetky problém. Tiež mám nepríjemný pocit keď si urobím nový alebo odlišný účes ako zvyčajne. Cítim na sebe (možno aj vymyslené) pohlady okoloidúcich. v minulosti to bolo ovela horšie, takmer vždy som si nový účes rozpustila už po pár minútach ale dlhodobý tréning sebavedomia priniesol ovocie Smile a už to viem zvládnuť. Ked si všimnem že si ma niekto premeriava, tak si tú osobu aj ja premeriam očami od hlavy po päty aby videla aké to je príjemné. Pomáha mi chodiť s vystretými ramenami a s dvihnutou hlavou. to sebavedomie aspon predstieram a potom si na mňa druhí netrúfnu Twisted Evil

To je přesně ono, ty ženské si tě měří a pomlouvají. A lidi, stává se vám někdy, že máte účes, který vám podle nějakých geometrických propočtů nemá vůbec slušet, ale vy se v něm cítíte tak nějak fajn? A co potom nosíte, to co vám sluší, nebo v čem je vám dobře? Nebo ven to, co sluší, a na doma to, v čem se cítíte líp?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Kdysi, když jsem čas od času chodila ke kadeřnici, tak jsem se přímo třásla na to, až mě v novém účesu celý svět uvidí Very Happy Vždycky mi to připadalo skvělé - něco nového Smile Teď už vím, že je to každýmu jedno, ale i přes to prožívám zvláštní pocit - i po hloupém zastřižení, urovnání konečků.

Ven si klidně vyjdu i nenamalovaná to zn. bez řasenky. Taky je to jiné. O to víc si druhý den tu řasenku užívám, napatlám ji i na nejposlednější řasu.
Důvodů proč se jinak nemaluji je víc, hlavní je - jsem líná, je to pracné, neumím to.
Za druhé - kdyby mě pak omylem zastihli paparazzi nenalíčenou, musela bych se stydět (podle bývalých spolužaček vím, jaký je to šok, když do dveří vpluly jinak, než jsme je znali) a navíc nerada lidem lžu, nechci ze sebe dělat krásku, když jí nejsem. (takhle to prožívám jen u sebe)
A za třetí na just lidem, kteří to prožívají obráceně Smile a ptají se, proč se nemaluju. Kamarádka se namaluje a ohodí i když jde za tmy ven se psem Very Happy


Já to mám s malováním také tak nějak. Prakticky se takový tři čtyři roky maluju jen na zvláštní příležitosti. Nejvíc mě z toho asi také vyléčili pohledy na spolučky, které se malovali denně, ale když byli nenamalovaný, tak to byl fakt docela otřes. Za druhý, když se poté někdo běžně se malující nalíčí třeba na ples, tak stále vypadá tak jako běžně na rozdíl od toho nemalujícího se, který najednou vynikne a zkrásní. A za třetí, ať si lidi klidně na ošklivější ksichtíky zvykaj, kvůli nim vstávat dřív nebudu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 7:23 am    Předmět: Re: Jak vyjít v novém účesu ven? Citovat

luminka napsal:
A lidi, stává se vám někdy, že máte účes, který vám podle nějakých geometrických propočtů nemá vůbec slušet, ale vy se v něm cítíte tak nějak fajn? A co potom nosíte, to co vám sluší, nebo v čem je vám dobře? Nebo ven to, co sluší, a na doma to, v čem se cítíte líp?

Takhle to mám s šátkem. V létě moc ráda nosím šátek ve vlasech, i když mi to vůbec nesluší. Ale prostě se v něm cítím dobře, tak ho nosím.
Ale s účesem se mi to nestává, protože když vidím, že mi nesluší, tak ho potom už nemůžu nosit, pořád na to myslím a necítím se dobře. Ale i tohle se časem mění, vždycky mám období, kdy se mi zdá, že mi nějaký účes sluší a pak se jednoho dne podívám do zrcadla a vidím, že vypadám hrozně. Tak to načas změním a ono se to časem vrátí. Takže mám období, kdy se mi zdá, že mi sluší cop, pak období drdolu, období culíku, období s pěšinkou a bez pěšinky...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:47 am    Předmět: Re: Jak vyjít v novém účesu ven? Citovat

luminka napsal:
A lidi, stává se vám někdy, že máte účes, který vám podle nějakých geometrických propočtů nemá vůbec slušet, ale vy se v něm cítíte tak nějak fajn? A co potom nosíte, to co vám sluší, nebo v čem je vám dobře? Nebo ven to, co sluší, a na doma to, v čem se cítíte líp?


no v takom prípade si ten účes prispôsobím aby bol aj pohodlný aj mi svedčal. napríklad povolím pár pramienkov alebo naopak trochu pritiahnem. Ale ked mi niečo na 100 percent nesvedčí tak sa v tom určite necítim ani pohodlne a tým pádom si to asi ani nedám na hlavu - napríklad šiltovka alebo drdol vysoko vyčesaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:49 am    Předmět: Citovat

Rina napsal:
hankabar napsal:
Kamarádka se namaluje a ohodí i když jde za tmy ven se psem Very Happy



cha tak takých poznám vela. ja osobne dokážem vysypať smeti nenamalovaná alebo ísť so psíkom von ale do mesta alebo do práce si to nedokážem predstaviť. oči musim mať vždy namalované, nič iné mi netreba ale ked sa nenamalujem tak sa cítim ako chorý krtko (malé očičká s blond mihalnicami) Evil or Very Mad
a to isté si myslím o mojich mastných vlasoch, ked si ich nestihnem umyť tak na druhý den by som najradšej po kanáloch chodila len aby ma ni nevidel Very Happy no proste som asi šiši


Hehe, Very Happy já klidně jdu do práce i s 5 dní neumytými vlasy - když jsou v copu, tak mi to nějak nepřijde, že by vypadaly kdovíjak děsně (fakt nejsou jak napomádované, Snapeovským syndromem naštěstí netrpím). Ráno dávám do vlasů voňavý lopuchový výluh - no, jak ve středověku Very Happy Když já mám fóbii z toho, že se mi vlasy mytím obden zničí Rolling Eyes Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:52 am    Předmět: Citovat

Diamanta napsal:
Já to mám s malováním také tak nějak. Prakticky se takový tři čtyři roky maluju jen na zvláštní příležitosti. Nejvíc mě z toho asi také vyléčili pohledy na spolučky, které se malovali denně, ale když byli nenamalovaný, tak to byl fakt docela otřes. Za druhý, když se poté někdo běžně se malující nalíčí třeba na ples, tak stále vypadá tak jako běžně na rozdíl od toho nemalujícího se, který najednou vynikne a zkrásní. A za třetí, ať si lidi klidně na ošklivější ksichtíky zvykaj, kvůli nim vstávat dřív nebudu Smile

jojo, moje řeč Smile Navíc mi přijde, že nenalíčená mladá žena vypadá mladší. Viz moje švagrovka, po té ještě skoro ve 30ti chtěli v hospě občanku. Nebo když si šla do družiny pro dceru, tak že je to prej její sestra Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Mám to stejně, jak psala hankabar, jak kdysi chodívala ke kadeřnici... Já to takhle mám i teď. Vždycky když jsem se šla ostříhat, tak jsem se nehorázně těšila, doma jsem si na to háro pořád čuměla, osahávala to a těšila se na další den do školy.. Teďka takové účesové změny nedělám, jen zastřihuji konečky ale na to se taky hodně těším... mám vždycky pocit, že mám ty vlasy úplně nový a přitom jde jen o blbý 2 cenťáky Laughing
Zrovna příští týden budu zastřihávat, tak jsem zvědavá, ikdyž není moc na co.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
H.a.n.k.a
0-7
0-7


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:56 pm    Předmět: Citovat

Já jsem vždycky nosila vlasy v culíku a když jsem si řekla že to chce změnu tak se kolem mně všichni seběhli a já si připadala děsně trapně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 11:00 pm    Předmět: Citovat

Mně je dost nepříjemné jít ven s něčím hodně novým, třeba jiným oblečením než jaké nosím obvykle. Je mně úplně jedno, co si myslí cizí lidi, vadí mně to u známých, zvlášť když to komentují, i když jsou to třeba samé komplimenty. I když jsem si jistá, že se mně to líbí (a to je to jediné, na čem záleží, nemám žádnou povinnost se někomu líbit, ostatně všem se líbit nemůžu), nelíbí se mně přitahovat pozornost.

Až budu chtít jít ven v novém účesu, budu ho nějakou dobu (mně stačí den) nosit doma a dívat se často do zrcadla, tím si na něj zvyknu a nebudu ho ani vnímat. Jestli se bude líbit mně, lidi si můžou trhnout nohou.

Líčení je pro mě také bariéra, na kterou jsem si zvykla, a ještě víc brýle. Sice mně už v době, kdy jsem make-up nenosila, říkala rodina, že se tvářím jako veřejný nepřítel, Twisted Evil ale líčení mně usnadňuje tvářit se nepřístupně. Považuji to za výhodu působit chladně (buď to anebo ustrašeně, nic jiného neumím), nestane se mně, že by mně někdo cizí řekl něco nepříjemného. Když tak čtu na fórech, jak běžně se lidé setkávají s tím, že je na ulici urážejí cizí lidé - kritizují vlasy nebo postavu a dávají nevyžádané rady, jsem ráda, že si to ke mně nikdo nedovolí. I když potom, co by si vyslechli, by si to nedovolili ani k nikomu jinému, Twisted Evil a kdyby mně někdo sáhl na vlasy... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.