A už mi to pije krev...("plihnoucí" a jemné vlasy)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65953d4c0996524ef984b343ff8cbd67Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 11:28 am    Předmět: A už mi to pije krev...("plihnoucí" a jemné vlasy) Citovat

Obdobná témata tu už byla, ale já si nejspíše potřebuju založit své ( Twisted Evil Laughing )
Poslední dobou mi neuvěřitelně lezou na nervy mé vlasy. Problém je, že je mám velmi jemné, rovné a vůbec ne husté. Už jsem skoro dosáhla délky do pasu (můj vytyčený cíl), ale náhle je prostě nemohu vystát. Mám je teď takové plihnoucí a řídké. Začínám v nich být nesvá. Neumím vlasy nosit stažené, takže jsem odkázána na rozpuštěné a to mě dere.
Říkala jsem si, že se nechám zastřihnout, ale nevím jak moc. Bojím se následné lítosti a taky mi přijde, že každá délka bude obtěžující.
Stává se Vám to také? A jak to řešíte?
Přijde mi, že jsem už nějak vyzkoušela vše (různé přípravky), ale nic mou potřebu neuspokojilo.
Jinak vlasy mám zdravé, ale prostě jak jsou šíleně jemné, působí (jak já říkám) ,,plešatě".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 11:38 am    Předmět: Re: A už mi to pije krev... Citovat

Tak ja prezivam cosi podobne..Tiez mam hnusne jemne a casto aj splasnute vlasy,co mi ide fakt na nervy...Stale ma napada myslienka skratenia vlasov na 3 mm.Ale nasledne ma odradi fakt,ze by som vyzeral dost divne Very Happy ...
Moje vlasy su take:Ked ich umyjem,vyzeraju fcelku fajn,ak nepouzijem ziadny kondicioner.Na druhy den uz byvaju splasnute... Sad Sad ...
A riesenie??Ja zvyknem pouzivat taku celenku,co mavaju aj v Tescu.Je z PVC a ma take vystupky.Dobre drzi vo vlasoch a vlasy aspon nevyzeraju tak splasnuto....
Ono dobre je aaj zmenit styl ucesu mozno...Ja mam momentalne na cesticku,ale rozmyslam,ze by som to zmenil na cesanie dohora,teda bez cesticky.Len to najprv budem musiet tie vlasy neako skrotit Very Happy Very Happy ...
A rara na zaver???Snaz sa to nevsimat si to a skus si hovorit ze to je,teda bude ok..Mozno je to aj celkovym tvojim psychickym stavom..Mozno sa citis tak ako tvoj vlasy...Ono to na ne dost vplyva..
Tak drzim palce a nevzdavaj to Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Právě to zvažuju s tím, že když budou kratší, získají objem, budou takové nadýchanější...
Nevím, není-li to už kontraproduktivní. Dlouhé vlasy- ale takové ostudné. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 12:50 pm    Předmět: Citovat

tak som si dovolila kuknut do tvojej galerie a to by bola skoda ich ostrihat.. skus nepouzivat kondicioner a olejovat iba konceky. mne sa na objem osvedcila pomarancova lavera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 1:16 pm    Předmět: Citovat

eetynka napsal:
tak som si dovolila kuknut do tvojej galerie a to by bola skoda ich ostrihat.. skus nepouzivat kondicioner a olejovat iba konceky. mne sa na objem osvedcila pomarancova lavera


V galerii mám fotky vlasů z období kolem přelomu loňského roku. Teď jsou takové ... divné.
Když přestanu používat kondicionér, začnou se mi hrozně lámat a doslova rupají při sebemenším zatažení (mám je vážně velevelejemné).
Pomerančovou laveru jsem měla, ale byla jsem z ní spíše šílená než potěšená, vlasy po ní byly hrozné.
(i tak díky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 2:48 pm    Předmět: Re: A už mi to pije krev... Citovat

TamtaOna napsal:

Poslední dobou mi neuvěřitelně lezou na nervy mé vlasy.....


Teď mám podobný problém , jako máš ty. Čím delší vlasy mám tím hůř to s nima je . Jsou takové jemné , bez objemu , rychleji se mastí ....
Když byly dlouhé do půlky zad , tak se hezky vlnily a působily i hustějším a pěstěnějším dojmem. Teď jsou nijaké a pod zadek mi sahají jenom takové ty ocásky , tak pořád přemýšlím , že si je zkrátím kousek nad pasem pěkně do rovna .Pořád si říkám , že je lepší , když ty vlasy budu mít kratší ale hezky upravené a zastřižené , než takové cancourové a dlouhé za každou cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

taky me obcas stvou. to pak nosim vlasy porad stazene - drdol, cop - ale pak si je zas jednou rozpustim a jsem stastna, ze je mam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

To já jsem taky šťastná , že je mám , ale chci je mít všechny ve stejné délce a objemnější . A to právě nemám . Crying or Very sad Proto pořád pomýšlím na to jejich větší zastřihnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 5:57 pm    Předmět: Citovat

A jak je mám ještě k tomu rovné, tak ani žádná vlnka nevytvoří optické zhuštění Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
To já jsem taky šťastná , že je mám , ale chci je mít všechny ve stejné délce a objemnější . A to právě nemám . Crying or Very sad Proto pořád pomýšlím na to jejich větší zastřihnutí.


Teď koukám na Tvé fotky a Ty máš vlasy parádní, takové hutné a nádherné! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.