gel ze lněných semínek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b469e7127e5a1c3776d3f0fcf2dbe6f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem ho v náporu prázdninové nudy uvařila a jsem zvědavá, co na to moje vlasy. Slizeček je to teda parádní Laughing Akorát to má takovou hnusnou hlenovitou béžovou barvu, ale to nevadí (možná způsobeno hřebíčkem pro vůni). Jen jsem netušila, že přes to nejjemnější sítko to nepřecedím Laughing Tak jsem na to brala obyč cedník na těstoviny Laughing Uvidím, jak to dopadne, před chvilkou jsem to do vlasů nababrala, tak jsem zvědavá na výsledek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 7:41 pm    Předmět: Citovat

Tak podle mě je super, vydržely mi vlnky půl dne a objem taky, což je u mých vlasů docela úspěch. Rozhodně jsem ho nevařila poprvé Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ten zázrak taky zkusila uvařit, ještě je to dost teplé, ale musela jsem do toho sáhnout a je to fakt pěkný sliz Laughing To dáváte i do suchých vlasů? Jestli to pak nevysušuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 10:57 am    Předmět: Citovat

Jak tak čtu tohle vlákno, tak jsem z toho šílená a letím to vyzkoušet! (Tuším, že semínka doma máme) Tak jsem zvědavá Smile A jak dlouho to v ledničce vydrží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:16 pm    Předmět: Citovat

Teda s tímhle gelem je fakt sranda Very Happy Vařila jsem ho ráno, možná jsem tam dala moc semínek, protože jsem vařila jen 5 minut a ve výsledku to bylo soplovité až moc Very Happy Procedila jsem stěží půlku výstavního slizu a byla jsem přesvědčená, že tohle už nikdy vařit nebudu Very Happy Dala jsem jen tak na zkoušku do suchých vlasů (dnes je budu mýt) a troška co mi zbyla letěla do koše. Myslela jsem si, že nejsem až tak citlivá, ale tahle konzistence mojí fantazii prostě vadí Very Happy Nanášení bylo vážně skvostné Very Happy Takže jsem to napatlala, vyšesala vlasy nahoru a jen tak narychlo smotala do drdolu. Párkrát jsem rozpustila a smotala nanovo, abych neměla vlny tak pravidelné (to já nerada). Teď jsem rozpustila a musím říct, že jsem i velmi mile překvapená i trochu zklamaná. Zklamaná jsem z toho, že jsem chtěla hlavně objem u hlavy, který se nedostavil. Naopak objem v délkách se dostavil až moc Very Happy Vlasy jsou hezky nakroucené (ale s tím já jsem nikdy neměla problém) a mají velký objem, což je plus. Ale u hlavy jsou stejně splihlé, takže jsem musela trochu přitupírovat, čehož jsem se právě tímhle gelem chtěla vyvarovat. No závěr je takový, že večer umyju vlasy, ten hnus hnusnej uvařím znovu a na noc zapletu francouzák a uvidíme ráno. Snad to u hlavy bude taky trochu objemové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 5:52 pm    Předmět: Citovat

řidší gel je praktičtější, chce to dát radši míň semínek a kdyžtak dýl vařit podle potřeby.
v ledničce vydrží cca týden (přecezený).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 8:51 pm    Předmět: Citovat

Teď dám určitě míŇ, je fakt že jsem dala docela vrchovatou lžíci. Asi musím vychytat tu správnou hustotu Smile To je dobré, že to vydrží týden, já myslela že třeba jen pár dní. Zkusím do toho dát tu vodku. Ani ne tak kvůli konzervaci ale kvůli vysušování. Já mám rychle mastící se vlasy a gel mi je zmastil ještě víc, tak to zkusím s vodkou, třeba to bude dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:30 pm    Předmět: Citovat

ono to vydrží jak kdy, nespoléhej na to,že to bude přesně týden:)
asi by se dala přidat i třeba citronová šťáva - gel by trochu rozředila, zakonzervovala plus by mohla působit proti tomu maštění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za tip, určitě to vyzkouším! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 11:09 am    Předmět: Citovat

Ten gel je opravdu fajnová věcička, ale má pár nevýhod, které mi dost vadí:

- musí se skladovat v lednici (ráno nemám čas lítat do lednice a zpět, každá minuta drahá)
- vydrží jen cca týden (takže se musí často vařit znova)
- nelze ho vzít na cesty, protože se zkazí
- když se ho dá moc, vlasy ztvrdnou

Zatím ho používám, ale ráda bych našla jinou alternativu. Četla jsem tu o pivu v rozprašovači, ale ten smrádek bych asi nedala, takže budu muset hledat dál Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.