Změna barvy vlasů - přebarvení, stažení barvy apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103, 104  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f1d8ae5f94e75ab4edd4980d93b20e13Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shui xian
8-20
8-20


Založen: 23.4.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 2:59 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem vyzkoušela - paráda, čekala jsem, že to s barvou hne jen trochu a budu muset opakovat, ale výsledek předčil očekávání Shocked Už jsem si vyslechla pár "báječných" poznámek co ta blond udělala s mojí inteligencí Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 5:08 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing tak to gratuluju Smile mě to s vrškem hnulo taky pěkně, ale ten spodek je pořád "černý" jako tmavě hnědý, sice s krásnými odlesky ale vevnitř dost tmavý.. takže tam půjdu dát už třetí kůru Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shui xian
8-20
8-20


Založen: 23.4.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 12:35 am    Předmět: Citovat

dík Laughing je možné že mi to zesvětlalo tolik i proto, že jsem do směsi nedala kondicionér. taky vysušení je sakra znát, při dalším mytí raději plesknu na drediska kondiš, aby se mi za čas nezačali trhat v půlce.
Jane, podle profilové fotky ti tmavé vlasy moc sluší, takže kde je problém? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 7:28 am    Předmět: Citovat

Very Happy problém je ten, že tmavé mi sice sluší a mám je ráda, ale měla jsem to už hodně černé, fakt obarvené černou a bylo to moc studené a prostě "umělé".. ta tmavá hnědá je dobrá, ale chci to stáhnout a nabarvit prostě jednolitou pěknou barvičkou..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 10:00 pm    Předmět: Citovat

Já na to dala znova barvu Very Happy ,protože jsem to jen zkusila jak jsem psala jen na zkoušku na vršek a to mi stáhlo hezky do rezava Smile ,ale konce byli tmavší Sad ,tak jsem to nevydržela ,jelikož mám důležité pochůzky a stydělala jsem se chodit s rezavým vrškem Very Happy .Zkusím to až budu třeba celý týden doma v kuse a nebudu nikam muset 2x za sebou,ale jen mě štvou ty zničený konce. Sad Jako je to šetrnější než klasický odbarvovač nebo melír,ale nestihla jsem jít na zástřih a ty moje roztřepený konce se tím víc dodělali Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 10:03 pm    Předmět: Citovat

Holky ještě nemáte některá zkušenost s tímto nebo s něčím podobným co se dá použít na vlasy po henně?Píšou,že je to šetrný Very Happy
http://www.a-vlasy.cz/subrina-eliminator-setrny-odstranovac-barvy-z-vlasu-2-x100-ml-p-3487.html#.U1rNm_l_vy5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 10:37 pm    Předmět: Citovat

Viz tady: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?p=295062

Já jsem jeden čas o Subrině uvažovala - zdála se mi šetrnější, než ostatní stahovače, ale bylo mi řečeno, že na některé vlasy je to i tak drastický přípravek... Tak si ji nechávám v záloze, pokud na moji ztmavlou hennu nezaberou jinačí metody. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 11:10 pm    Předmět: Citovat

Stahovače barvy by měly fungovat na chem. barvy. Někdo říkal, že mu to stáhlo i hennu, ale to pravděpodobně proto, že ji měl na chem. barvě. Přírodní vlasy by stahovač ovlivnit neměl, jen tu chem. barvu. Henna barví na jiném principu, než chemka a proto si myslím, že stahovač na ni nebude tak účinný (pokud vůbec barvu nějak ovlivní).
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 9:07 pm    Předmět: Citovat

taky bych řekla, že stahovač by si nemusel s hennou poradit, funguje to jinak..

to s tou jedlou sodou je prostě odbarvovadlo, ale v menší míře, soda tam obstarává taky tu chemickou reakci na odbarvení.. já jsem třetí vrstvu dala už 12% peroxid (protože ty konce se ne a ne sundat) a prostě se to odbarvilo do zrzava (vršek do blonďata) - proto následně jsem to taky přebarvila castingem 403, je to opravdu čokoládová se zrz odleskama, uvidíme jak se to pak dál bude vymývat..

vlasy už teda byly solidně chemlonovité, ale po masce se to jakž takž spravilo, tak uvidíme... pořád lepší než to zkoušet odbarvovat klasicky.. stahovač jsem měla taky, ale tam je průšvih ta cenová relace a taky nefunkčnost Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 10:02 pm    Předmět: Citovat

No ta Subrína není tak drahá,ale dneska mi odepsali na email,že není vhodná na vlasy po henně tak radši ne Smile .Zatím to mám dobré,ta hnědá co jsem na to zas dala se stejně smývá a prosvítá mi to stažené tou sodou .Tak to zatím nechám a pak to zkusím znova ,taky se bojím,že stahovač barvy s tím nehne Sad .Uvidím v létě,chci alepon pár blond proužků,tak doufám,že mi to nezezelená .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103, 104  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.