Barva vlasů
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f90dc935bdbedae221bbdbacdb9e2051Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 5:10 pm    Předmět: Barva vlasů Citovat

Ahoj všeeeeeeeem:)CHtěla bych se zeptat, měla sem blond vlasy pak sem na to několiktát dala hnědou barvu a ted mi to zas světláSad((nevíte o něčem co by to zas ztmavilo?Nějaký bylinky??Já je mám totiž zničené tak je nechci znov barvit děkujiiii za odpověěědSmile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 7:21 pm    Předmět: Citovat

ahoj,nepřemýšlelas o henně?v dm mají odstíny ořechově pavá nebo hnědá,to by ti vlasy pěkně zregenerovalo nebo bezbarvý zábal..akorát na to pak špatně chytají pernamentní barvy..
a jinak asi jedině silný černý čaj na oplachování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

děkujůůůůůůůůůůůůůůůůů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Ořechové šlupky taky. Ale různé henny to jistí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 6:59 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
ahoj,nepřemýšlelas o henně?v dm mají odstíny ořechově pavá nebo hnědá,to by ti vlasy pěkně zregenerovalo nebo bezbarvý zábal..akorát na to pak špatně chytají pernamentní barvy..
a jinak asi jedině silný černý čaj na oplachování


Silný černý čaj dává zlatý tón, ne hnědý, tak bacha....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:

Silný černý čaj dává zlatý tón, ne hnědý, tak bacha....


No, já ti nevím, já jsem si oplachovala černým čajem a spíš se mi zdálo, že je to nepatrně ztmavuje... Ale na těch mých vlasech by se stejně nějaký zlatý tón asi těžko poznal... Wink Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:47 am    Předmět: Barva na vlasy Citovat

děkuju holky, ale já se bojim tou hennou že budu mít zničený vlasy nebo že mi to zrezavý a nebudu to mít hnědý jakou byste mi doporučili prosím???A to ještě s něčím mícháte nebo jen samotná Henna?Děkujiiii Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:15 am    Předmět: Re: Barva na vlasy Citovat

skarma007 napsal:
děkuju holky, ale já se bojim tou hennou že budu mít zničený vlasy nebo že mi to zrezavý a nebudu to mít hnědý jakou byste mi doporučili prosím???A to ještě s něčím mícháte nebo jen samotná Henna?Děkujiiii Very Happy


No, zničit ti je asi nezničí, spíš naopak, většinou si lidi pochvalují, že je zregenerovala... Akorát s tou barvou to bude asi boj, je to docela individuální záležitost a navíc na barvené vlasy... Snad ti poradí někdo, kdo má s hennou praktické zkušenosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:25 am    Předmět: Barva na vlasy Citovat

aha, já sem právě někde četla, že některý henny jako když chceš černou a tak sou i černý henny a to prej ti po ní mohou slízt vlasy , protože to není pravá henna.NO tak já se někoho zeptám jestli si můžu dát hennu na odbarvenou hlavu Shocked ale jinak dííky ahoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:27 am    Předmět: Re: Barva na vlasy Citovat

skarma007 napsal:
aha, já sem právě někde četla, že některý henny jako když chceš černou a tak sou i černý henny a to prej ti po ní mohou slízt vlasy , protože to není pravá henna.NO tak já se někoho zeptám jestli si můžu dát hennu na odbarvenou hlavu Shocked ale jinak dííky ahoj Wink


No, černá "henna" není henna, mělo by to být indigo, ale že by po něm slezly vlasy? To je docela extrémní reakce, ale pravda asi se nedá nic 100% vyloučit... Mr. Green

Určitě tu někde jsou zkušenosti s hennou a (od)barvenými vlasy, akorát to najít... Wink Laughing Laughing Laughing

Tak něco málo je zde: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1006&postdays=0&postorder=asc&start=400
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.