permanentní make-up
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba170a4764b4853515e3772712ff8151Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám to? nechali byste si to na sobě provést?
ne, je to nepřirozené
26%
 26%  [ 15 ]
líbí se mi to na jiných, ale udělat bych si to sama nenechala
21%
 21%  [ 12 ]
líbí se mi to a chtěla bych si to nechat udělat
15%
 15%  [ 9 ]
líbí a mám
8%
 8%  [ 5 ]
nelíbí, nikdy, ani darem :-)
28%
 28%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 57

Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 9:46 am    Předmět: permanentní make-up Citovat

rozhodla jsem se založit nové téma - Permanentní make-up
Sama mám udělané obočí, jsem s tím velmi spokojená, ale nikdy bych si nenechala udělat linku na rtech nebo celé rty, přestože mám rty úzké a nevýrazné, prostě se mi to nelíbí. Podobně je to s linkami kolem očí...

Proč to téma zakládám: protože mi připadá zajímavě kontroverzní. Je to ryze "nepřírodní" způsob, který, je-li udělán s citem, může přirozeně působit (ačkoliv určitě se najdou tací, co budou tvrdít opak) a ženě může hodně pomoct např. když už obočí nedorůstá nebo má-li žena tak mastnou pleť, že jí oční linky nebo obočí vždycky stečou Smile

Co si o PM myslíte vy? jaké máte případně vlastní zkušenosti? Smile

A samozřejmě: co si o tom myslí naši muži? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

Žádnou zkušenost s permanentím make-upem nemám a abych se přiznala, ani moc nevím jak se to dělá Embarassed to je něco jako tetování, které se po čase samo vstřebá?
A když se tak zamyslím, nemám na něj asi žádný názor, prostě o tom nepřemýšlím... nebo spíš: nevšímám si toho. Nevím jestli se mi líbí nebo nelíbí, protože to nepoznám.
Sama sobě se líbím i nenalíčená, maluju se jen pro určité příležitosti nebo když mám náladu, takže bych do toho aktuálně určitě nešla. Ale kdybych třeba měla hodně nevýrazné obočí nebo nějaký jiný nedostatek, který bych chtěla zakrýt či naopak část obličeje kterou bych chtěla zvýraznit, tak asi proč ne Very Happy Jsou i mnohem nepřirozenější procedury, různé plastické operace atd. proti nimž mi permanentní make-up přijde úplně v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

Obočí se dá pochopit, když třeba neroste(taky bych to celkem potřebovala), linky taky, je to vlastně tetování, tak proč ne že? Ale zase třeba ty rty fakt moc nechápu, stejně pak musíte použít rtěnku ne?
Pokud to ale někomu třeba zvedne sebevědomí tak nejsem proti, ono je asi jedno když si to namalujete každé ráno tužkou, nebo jednou necháte vytetovat. V téhle otázce jsem trochu rozpolcená. Question A jak říká Slunéčko, lidé si nechávají dělat s tělem horší věci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

já se na to dívám tak, že právě u mě obočí dostalo přehnaným trháním hodně zabrat a v prostředku mi prostě ty chloupky už nerostou a tak i když jsem to dokreslila obočenkou tak to vyznělo divně až přemalovaně. kosmetička zvolila velmi jemný odstín hnědé, myslím, že je to í méně obvyklé, většinou se to prý dělá výrazněji, což jsem nechtěla, a ten divný pocit, že si otřu obličej a budu mít v obočí díru je pryč.

pusa se mi ale vůbec nelíbí. vypadá to hrozně nepřirozeně, prostě mi to připadá jako namalované konturkou...vůbec, kromě lesku nebo světlé rtěnky mi rty připadají přemalované vždy a jenom konturka u mně vzbuzuje pocit téměř lacinosti Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

MilyEli napsal:
Obočí se dá pochopit, když třeba neroste(taky bych to celkem potřebovala), linky taky, je to vlastně tetování, tak proč ne že? Ale zase třeba ty rty fakt moc nechápu, stejně pak musíte použít rtěnku ne?
Pokud to ale někomu třeba zvedne sebevědomí tak nejsem proti, ono je asi jedno když si to namalujete každé ráno tužkou, nebo jednou necháte vytetovat. V téhle otázce jsem trochu rozpolcená. Question A jak říká Slunéčko, lidé si nechávají dělat s tělem horší věci...


Manželova sestřenice má oční linky a má to moc hezké. Nenápadné a jemné, přesto zvýrazňující. Kdybych nebyla poseroutka a nebála se té bolesti, tak bych si takovou linku taky nechala udělat, protože se mi ty namalované tužkou stále rozmazávají, přestože jsem na ně opatrná. Zrovna tak pochopím totéž u obočí. Ale ty rty jsou opravdu nehezké, do toho bych nikdy nešla, opravdu se to pak musí dobarvovat rtěnkou a myslím, že ani to nijak úzké rty nevylepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:04 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:


Manželova sestřenice má oční linky a má to moc hezké. Nenápadné a jemné, přesto zvýrazňující. Kdybych nebyla poseroutka a nebála se té bolesti, tak bych si takovou linku taky nechala udělat, protože se mi ty namalované tužkou stále rozmazávají, přestože jsem na ně opatrná. Zrovna tak pochopím totéž u obočí. Ale ty rty jsou opravdu nehezké, do toho bych nikdy nešla, opravdu se to pak musí dobarvovat rtěnkou a myslím, že ani to nijak úzké rty nevylepší.


rozmazávání z neopatrnosti znám velmi dobře, zejména řasenka Laughing
na oči se prý dává znecitlivující gel tak to bude úplná paráda Cool , a navíc...ten pocit, že mi jehla kmitá kolem oka...

obočí až tak nebolelo, horší bylo to hojení... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:23 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Žádnou zkušenost s permanentím make-upem nemám a abych se přiznala, ani moc nevím jak se to dělá Embarassed to je něco jako tetování, které se po čase samo vstřebá?
A když se tak zamyslím, nemám na něj asi žádný názor, prostě o tom nepřemýšlím... nebo spíš: nevšímám si toho. Nevím jestli se mi líbí nebo nelíbí, protože to nepoznám.
Sama sobě se líbím i nenalíčená, maluju se jen pro určité příležitosti nebo když mám náladu, takže bych do toho aktuálně určitě nešla. Ale kdybych třeba měla hodně nevýrazné obočí nebo nějaký jiný nedostatek, který bych chtěla zakrýt či naopak část obličeje kterou bych chtěla zvýraznit, tak asi proč ne Very Happy Jsou i mnohem nepřirozenější procedury, různé plastické operace atd. proti nimž mi permanentní make-up přijde úplně v poho.

moje řeč Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:28 pm    Předmět: Re: permanentní make-up Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
rozhodla jsem se založit nové téma - Permanentní make-up
Sama mám udělané obočí, jsem s tím velmi spokojená, ale nikdy bych si nenechala udělat linku na rtech nebo celé rty, přestože mám rty úzké a nevýrazné, prostě se mi to nelíbí. Podobně je to s linkami kolem očí...Very Happy


Linky a obočí, pokud jsou udělané šikovně - proč ne( osobně bych do toho nešla Very Happy) Znám dvě ženy, které mají konturku na rtech a vypadají opravdu vulgárně ( připomínají mi svými rty výrobek ze sex-shopu - lačná usta se to myslím jmenuje) . Ale možná se pletu a i konturka na rtech může být povedená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

já se na to dívám tak, že právě u mě obočí dostalo přehnaným trháním hodně zabrat a v prostředku mi prostě ty chloupky už nerostou a tak i když jsem to dokreslila obočenkou tak to vyznělo divně až přemalovaně. kosmetička zvolila velmi jemný odstín hnědé, myslím, že je to í méně obvyklé.

vzdy ked okolo mna prejde dievca alebo zena s velmi tmavym ( ciernym ) namalovanym obocim, tak mi to fakt pripada hrozne neprirodzene, umele az vulgarne. treba si na to davat pozor a zvyraznovat si obocie aspon tmavohnednym(alebo hnedociernym) tienom alebo ceruzkou. ale ak uz tie chlpky na oboci prestali rast, tak ten pernamentny mejkap je tiez urcitou alternativou ( hnedy je urcite prirodzenejsi a krajsi ako cierny).

a co sa tyka ostatnych casti tvare tak to sa mi uz nepaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:41 pm    Předmět: Re: permanentní make-up Citovat

ilona napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
rozhodla jsem se založit nové téma - Permanentní make-up
Sama mám udělané obočí, jsem s tím velmi spokojená, ale nikdy bych si nenechala udělat linku na rtech nebo celé rty, přestože mám rty úzké a nevýrazné, prostě se mi to nelíbí. Podobně je to s linkami kolem očí...Very Happy


Linky a obočí, pokud jsou udělané šikovně - proč ne( osobně bych do toho nešla Very Happy) Znám dvě ženy, které mají konturku na rtech a vypadají opravdu vulgárně ( připomínají mi svými rty výrobek ze sex-shopu - lačná usta se to myslím jmenuje) . Ale možná se pletu a i konturka na rtech může být povedená.


Lačná ústa! Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.