Fleur de Sante
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d66f4faf6ee383b5212613b0068d58d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 11:37 am    Předmět: Fleur de Sante Citovat

Vyzkoušel jste někdo kosmetiku Fleur de Sante?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

hmmm dumám dumám - jo, ale mám dojem, že jen nějaký krém s olivama. Byl celkem dobrý, ale je to tak 5let zpátky. Jinak vím, že s tou značkou byly ostatní ženské docela spokojené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

já si něco matně vybavuju taky asi před 4-5 lety, měla jsem snad pudr taková ružovo-semtamčervená pudřenka, a konturku na rty, oboje nic moc, ale u mně je to s těmi pudry těžká věc, sedne mi málokterý, ale i tak byl stejně moc tmavý a hodně dočervena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 4:00 pm    Předmět: Citovat

Moje babička ji teď docela používá a zdá se je dost spokojená. Já osobně jsem měla jen nějakou korekční tyčinku, ale byla hned pryč, takže se to vůbec nevyplatilo. Ale mají aspoň pěkný obaly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Ja som mala make-up, alebo farebny krem, alebo ako sa to vola, a s nicim inym som nebola tak spokojna. Na 2. miete je u mna Alverde. Ale co sa tyka Fleur de sante, su tomu 4 roky a doteraaz skladujem doma prazdnu tubu co dufam ze raz z nej este daco vytlacim Laughing Laughing Laughing
bol perfektny ale hriesne drahy a preto vlastne som si ho uz nikdy nekupila Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

já mám doma fixační gel pro blondýny, ale používám ho i tak, krásně voní, dávám ho trochu jen sem tam na vlnku, a hlavně na hned třetim místě ve složení je butyrospermum parkii, takže super. pak mám doma nějaký krémy, samoopalovák, makeup a něco tonizačního, dárky od babičky, ale bohužel obojí je moc tmavý, až do červena, takže na mě nepoužitelný, a samoopalovák jsem ještě neměla odvahu zkusit....
ale taky mám vlastně voňavku, se strelícií, voní úplně krásně, sice těžce, ale krásně...
a mamina má nějaký šampon na provonění vlasů, nezkoušela jsem a jí tam stojí....
pak taky jsem měla krém, ten byl vážně super, obsahoval taky nějakej seed výtažek, byl lehkej, dobrej, vážně....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satakieli
8-20
8-20


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

My od fleuru objednáváme pravidelně, mám šampón i balzám, ten balzám je celkem dobrý, ale ten šampon děs! U nás nesedl vůbec nikomu. A pak mám od nich ještě vůni do vlasů ve spreji, je to celkem gut Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Nezkoušel jste prosím někdo Šampon pro dlouhé vlasy nebo ten s těmi sedmi druhy bylin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 7:35 pm    Předmět: Já jsem si Citovat

objednala katalog, ale je to už 3 týdny a nic mi zatím nepřišlo. používala jsem Fleur před 15 ti lety, tehdy to bylo ještě spojené s oriflame. Pak jsem na Fleur kontakty ztratila a nyní jsem tu firmu objevila na netu, tak jsem se hned zaregistrovala Laughing nostalgie... ale jak říkám, 3 týdny fuč a katalof ještě nedorazil... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
icelemon
21-40
21-40


Založen: 30.1.2009
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 10:13 pm    Předmět: Prosím... Citovat

Odebíráte někdo F de S? Mě ještě nedorazil katalog.... Je nabídka na netu aktuální? jaké máte zkušenosti? Děkuji Vám za odpověď!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.