Jen další pozdrav od nováčka :-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=103e13af2467f303e6369729c283314bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ShineMonn
0-7
0-7


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 12:00 pm    Předmět: Jen další pozdrav od nováčka :-) Citovat

Ahoj,
já jen aby jste neřekli že se zaregistruju a nenapíšu ani řádku Smile
Jmenuju se Monika a asi jako většina z vás jsem na tyhle stránky narazila při hledání inspirace pro účes.
Vlasy mám zatím jen po lopatky. Říkám zatím, protože mám v plánu je nechat růst. Už jsem vyzkoušela různé délky, ale všechno mě tak nějak omrzelo a nejlíp jsem se asi stejně cítila s dlouhýma vláskama. Ale to mi bylo asi 14, když jsem si je ostříhala. Čím víc je totiž milovala moje mamka (ráda mě česala), tím víc jsem nesnášela ranní přípravu do školy... Nemám ráda když mi někdo sahá na vlasy Very Happy
A proto taky nechodím ke kadeřnici, když to není nutné. Myslím že každá nejlíp víme jak se ke svým vláskám chovat, ne? Wink [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Vítej! Rozumím ti, já jako malá nesnášela česání vlasů obecně, protože byly do pasu, jemné a šíleně se cuchaly, takže nešly rozčesat, tahalo to, prostě hrůza Evil or Very Mad Ale dnes jsem se naučila, jak na ně a dělají mi jen radost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky tu někteří nechodíme ke kadeřnici Smile
A když tě různé délky omrzely jak píšeš, je čas nechat to pořádně narůst.
Ať se ti tu líbí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShineMonn
0-7
0-7


Založen: 18.7.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:43 pm    Předmět: Děkujiiii Citovat

Děkuju za přivítání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojki, taky Tě moc vítám, já byla odmala na hříbka a ted si říkám, že by to konečně chtělo dlouhé!!! to se ještě načekám, mám to tak pod lopatky, takže asi asi jako ty Wink s tím rozdílem, že masáž hlavy, nebo když si s nimi někdo hraje, nebo mi je s citem češe, tak to prostě miluju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.