Krása a deprese
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b1e0a0fe8044d2cacfa94217738f5c6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 8:38 am    Předmět: Krása a deprese Citovat

Jak to děláte, když vás postihne nemilá událost? Já pak dokážu zošklivět během pár dnů. Tady nejde jen o to, že člověk nemá chuť se o sebe starat, ale ona i ta pleť i vlasy prostě zoškliví. A přitom, když člověk například přijde o práci, tak potřebuje vypadat líp než jindy, aby si našel práci novou, a ne jak hromada něštěstí. Nebo když uvidím osobu, které to náhodou dneska sluší, tak mám pocit, že jsem zošklivěla během minuty, co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

já to vemu z jiného pohledu... koupila jsem si tričko, zkoušela jsem ho na sebe namalovaná, učesaná, krása, líbilo se mi to... večer jsem se umyla (hlava, ksicht, tzn. nenamalovaná, neupravené mokré upláclé>>vlasy<<), když jsem to viděla... to tričko vůbec nesedělo, neslušelo mi, nelíbilo se mi to... dnes je zase ok...
ale ty dny, kdy se mi nic nelíbí, to spíš ztrácím chuť někam chodit, čimž se nemusim starat o oblečení...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

No nazdar. To je téma, o kterém bych mohla napsat disertaci Sad . A krása je zrovna to nejmenší zlo, když má člověk skutečnou depresi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
No nazdar. To je téma, o kterém bych mohla napsat disertaci Sad . A krása je zrovna to nejmenší zlo, když má člověk skutečnou depresi.


Tak to můžeme napsat spolu nějakou obsáhlou knihu. Mám deprese už několik let, tak ani nevím, jestli bych bez nich byla krásnější. Když tak o tom přemýšlím, tak asi ze mě nejde žádná pozitivní energie a možná proto jsem stále sama Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:18 pm    Předmět: Re: Krása a deprese Citovat

luminka napsal:
Jak to děláte, když vás postihne nemilá událost? Já pak dokážu zošklivět během pár dnů. Tady nejde jen o to, že člověk nemá chuť se o sebe starat, ale ona i ta pleť i vlasy prostě zoškliví. A přitom, když člověk například přijde o práci, tak potřebuje vypadat líp než jindy, aby si našel práci novou, a ne jak hromada něštěstí. Nebo když uvidím osobu, které to náhodou dneska sluší, tak mám pocit, že jsem zošklivěla během minuty, co s tím?

třeba nezošklivíš skutečně, třeba se ti to zdá protože máš depku...třeba jako si některý holky připadaj strašně tlustý ale přitom nejsou, tak si možná přijdeš najednou ošklivá ale doopravdy nejsi Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

to je zajímavý téma...při jeho názvu se mi vybaví, že lidi co maj klinickou depresi se o sebe vůbec nestaraj, sou zanedbaný..asi ne všichni, ale z tady těch hafo lidí který znám osobně, nevim o nikom, kdo by se snažil o svůj zevnějšek. jako by tim dávali najevo co je uvnitř Sad Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
to je zajímavý téma...při jeho názvu se mi vybaví, že lidi co maj klinickou depresi se o sebe vůbec nestaraj, sou zanedbaný..asi ne všichni, ale z tady těch hafo lidí který znám osobně, nevim o nikom, kdo by se snažil o svůj zevnějšek. jako by tim dávali najevo co je uvnitř Sad Confused

oni totiž lidi v depresi mají úplně jiné starosti, než se starat, jak vypadají... já jsem bývala ráda, že jsem se vůbec najedla, natož abych se česala nebo nedejbože malovala... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Dřív jsem se o sebe taky nestarala, když mně bylo smutno, ale tím se všechno jen zhorší. Pak vám ještě někdo řekne, že blbě vypadáte a to vás dorazí, teda aspoň mě jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

dycky se snažim tohle všechno pochopit, ale to nepochopí nikdo kdo ty pravý deprese nemá... já mám taky určitej psychickej problém, ale deprese to nejsou, okolo mě je hodně lidí kteří berou prášky, protože už nezvládaj, ale já se do nich nedokážu vcítit, prostě to nejde, neni to logický, proto ani nechápu proč se lidi s depkama o sebe nestaraj no Embarassed
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 2:11 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
dycky se snažim tohle všechno pochopit, ale to nepochopí nikdo kdo ty pravý deprese nemá... já mám taky určitej psychickej problém, ale deprese to nejsou, okolo mě je hodně lidí kteří berou prášky, protože už nezvládaj, ale já se do nich nedokážu vcítit, prostě to nejde, neni to logický, proto ani nechápu proč se lidi s depkama o sebe nestaraj no Embarassed


Budu psát za sebe. Člověk v depresi má pocit, že na něm nikomu nezáleží, že je nejhorší, nejblbější a nejošklivější na světě a nemá cenu s tím něco dělat.
Deprese se vážně špatně vysvětluje někomu, kdo ji nezažil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.