Krása a deprese
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94975b2dbdf647bd6239f72916959a8eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 2:52 pm    Předmět: Citovat

Trosku OT, ale vyuziju toho, co se probira ...
Nikdy sem nepochopila co je to ta "uzkost"? Jakoze ma clovek z neceho strach, nebo ze je nervozni? Ja se omluvuju za pitomej dotaz, ale vzdycky me to zajimalo a nemam koho se na to zeptat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

da sa to aj vygooglit, neviem ci to vysvetlim spravne, ale cloveka prepadne ten strach prakticky kedykolvek a nema ziadne opodstatnenie, napr ze zomrie, alebo odpadne, nic nedokaze a pod. to je naozaj rozne. casto mava aj fyzicke priznaky. ale ako hovorim , na nete si to najdes lepsie vysvetlene Embarassed
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 2:56 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Antidepresiva pomohly - minimálně v tom, že mě vytáhly z nejhoršího a mohla jsem s depresí začít bojovat (a taky jíst, spát a podobný podružnosti Twisted Evil ).
Léky proti úzkosti u mně naopak nefungovaly prakticky vůbec. Teda když šlo o slaboučkou úzkost, tak si poradily (jenže to se mi zase většinou nechtěle do sebe rvát potenciálně návykový látky), při oprvdu silný úzkosti nepomohl ani několikanásobek předepsaný dávky.


no mna prave trosku sokovali tie vedlajsie ucinky, a ta potencionalna navykonost....ale som rada, ze pocujem len pozitivne ohlasy Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirenetta
21-40
21-40


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:14 pm    Předmět: Citovat

soulasim s Titanií ,co se týče těch antidepresiv.když sem je začala brát dokázala sem dokonce udělat i něco víc než jen hodiny a hodiny ležet a plácat se ve vlastních, dokonale sebezničujících myšlenkách Rolling Eyes I když jsem teda nebrala antidepresiva na předpis, ale koupila sem si v lékárně léky s třezalkou tečkovanou, což je středně silné antidepresivum.No jak to tak píšu tak už sem ráda, že je to za mnou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:16 pm    Předmět: Citovat

Nezapomente, ze antidepresiva zacnou fungovat nejmene po mesici uzivani...

Trezalka je dobra, ale tak trosku placebo Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sirenetta
21-40
21-40


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 3:31 pm    Předmět: Citovat

citace:
Nezapomente, ze antidepresiva zacnou fungovat nejmene po mesici uzivani...

Trezalka je dobra, ale tak trosku placebo


Placebo?já měla za to, že je potvrzený ,že funguje jako antidepresivum.Ale je to jedno, ve finále stejně nejvíc záleží na vlastní vůli se z toho dostat nebo aspoň u mě to tak fungovalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokronilla
41-80
41-80


Založen: 4.12.2009
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:02 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Nezapomente, ze antidepresiva zacnou fungovat nejmene po mesici uzivani...

Trezalka je dobra, ale tak trosku placebo Smile

Tak nevím, já měla od psychiatra opravdu ADP, a zafungovalo to do týdne (úmrtí v rodině), na pohřeb už jsem pozůstalé spíš utěšovala já... Ale možná se doktor trefil, je to starý praktik, a moc fajn člověk... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:17 pm    Předmět: Citovat

tanka777: Ne všechna antidepresiva jsou návyková, např. benzodiazepiny jako Neurol nebo Rivotril návykové jsou, ale antidepresiva 2. a 3. generace ne. Počítej s tím, že v začátcích užívání se tvé psychické problémy můžou zhoršit, proto je třeba o tom uvědomit někoho blízkého, aby na tebe dal pozor, pokud máš např. sebevražedné sklony. Taky ti nemusí sednout hned první prášky, já třeba vystřídala hned čtvery, než mi doktorka napsala ty, které mi opravdu pomáhají. Chce to odhodlání a když se sebou člověk chce něco dělat, tak to zvládne. Wink

Třezalka je opravdu přírodní antidepresivum, žádné placebo, odvary z třezalky a obecně vše, co obsahuje třezalku je zakázáno užívat lidem, kteří berou jakékoliv antidepresiva chemické.

A k té úzkosti - já ji mám diagnostikovanou a je to stav, který přichází většinou bez důvodu a náhle, je to takový vnitřní tlak, který se projevuje i fyzicky (třeba mě hrozně bolí na hrudi, nemůžu dýchat a chytám záchvaty paniky) a pokud není podán lék, který zabírá ihned (např. Neurol), úzkost může vytrvat několik hodin, ale i dní. Člověk pak není schopný cokoliv dělat, chce se mu brečet a celkově je hrozně vystrašený a má neustálé obavy.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 4:20 pm    Předmět: Citovat

kokronilla napsal:
Aha napsal:
Nezapomente, ze antidepresiva zacnou fungovat nejmene po mesici uzivani...

Trezalka je dobra, ale tak trosku placebo Smile

Tak nevím, já měla od psychiatra opravdu ADP, a zafungovalo to do týdne (úmrtí v rodině), na pohřeb už jsem pozůstalé spíš utěšovala já... Ale možná se doktor trefil, je to starý praktik, a moc fajn člověk... Smile


To byl možná právě ten benzodiazepin, který zabírá takřka okamžitě a není určený na dlouhodobé užívání právě kvůli návykovosti.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá leden 14, 2011 5:23 pm    Předmět: Citovat

tanka, wolfi: Diky za vysvetleni, ja nikdy nevedela co si pod tim mam predstavit za stav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.