Ajurvédský šampón - Planet Pure/Eliah Sahil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66, 67  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e11025503595a880d7bf7f7b540a182fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
A.S. napsal:
Tobě se nemastí vlasy..

Aha...to mě nenapadlo mám na nich max.kokosák...


No ale kokosák je taky mastnota no..asi záleží jak moc. A taky je fakt že máš mnohem víc vlasů (než já aspoň) ..je to záhada. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 9:02 pm    Předmět: Citovat

A.S. napsal:

No ale kokosák je taky mastnota no..asi záleží jak moc. A taky je fakt že máš mnohem víc vlasů (než já aspoň) ..je to záhada. Very Happy

Víc ne řekla bych že stejně (fotky často matou ) Very Happy Ale mam je hodně "cucavý" Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

neewe napsal:
Vlastně by se to dalo sypat i rovnou na vlasy ne? Jako pocukrovat. To by mohlo být i nejsnadnější, zítra to prubnu.

A k té vůni - nemám tůšo, co to způsobuje. Možná je to tou kombinací bylin.



tak to sypání (pocukrování) rovnou na hlavu se mi právě vůbec neosvědčilo. Ale určitě zkus, třeba ti to půjde Wink

Taky nevím co to může tak vonět, ale vzhledem k tomu že je ta vůně velmi intenzivní, tak si taky myslím, že to bude celková kombinace bylin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 6:55 am    Předmět: Citovat

Nakonec to dělám stejně jako A.S. Umíchám takovej gel a postupně zapracovávám do hlavy. A už si teda opravdu nechci mýt vlasy něčím jiným.

Po víkendovém hennění s hoodně olejem se mi ajurveďákem neumyly (asi jsem moc šetřila), tak jsem se umyla obyč šamponem od Santé. A od té doby mě permanentně svědí hlava. Po ajurveďáku je úplně úžasně klidná a neprotestuje. Asi si jím dneska budu muset tu hlavu umýt Wink

Máte dobré zkušenosti s vymýváním masek/olejů atd. právě ajurvéďákem??

Jinak, myslíte, že tohle by mohlo být něco podobného?? Ja tam napsáno použití i jako šampon. Asi to časem vyzkouším až mi dojde ajurveďák Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 7:36 am    Předmět: Citovat

Ale kuš, co to sem zas kdo hází za odkazy, teď to budu chtít vyzkoušet. Rolling Eyes Laughing

Ale vypadá to, že by to i mohlo fungovat jako ayurvéďák, podle toho, co tam píšou. Složení je tedy podle mě jiné (i než starý i než nový), ale co jsem si přečetla o tom mytí, tak spotřeba by nemusela velká ani při použití jako šampon (když stačí dvě lžičky na umytí celého těla)... Jinak jsem si našla složení Tariky a přijde mi, že tam je hodně společných složek (samozřejmě v jiném poměru a další složky se liší).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Ajurvedsky sampon som neskusala. Mysteribath som pouzivala na tvar a telo. Na telo je skvely, ked zlikvidujem zasoby lavovky, zrejme si ho zaobstaram znovu. Smile Na vlasy som ho neskusala, no myslim podla tu precitanych popisov, ze to bude ine ako ajurvedsky sampon.

Ked sa Mysteribath zmiesa z vodou vznikne nieco podobne henne alebo praskovej amle (s amlou som robila castejsie ako s hennou). Je to jednoducho take blato, ktore nie je ani gelovite (ako lavovka) ani nepeni (ako by mal Ajurvedak).

Podla prilozeneho navodu sa to ma na vlasy aj inak rozmiesat: 3 lyzicky prasku v 1 litri vody, nechat 2 hodiny odstat a vlasy umyt len roztokom bez sedimetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi123
0-7
0-7


Založen: 10.5.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 11:02 am    Předmět: alternativa Citovat

Tohle je zajímavá alternativa k eliah sahilu - (hezky voní a vlasy jsou po něm pevné), nikdy vydrží i dva dny nemití bez toho aby se mastili... Smile

http://www.bioforlife.cz/katalog/akcni-nabidka/akce-bema-hair-sampon-pro-caste-myti-200ml
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 11:57 am    Předmět: Re: alternativa Citovat

sisi123 napsal:
Tohle je zajímavá alternativa k eliah sahilu - (hezky voní a vlasy jsou po něm pevné), nikdy vydrží i dva dny nemití bez toho aby se mastili... Smile

http://www.bioforlife.cz/katalog/akcni-nabidka/akce-bema-hair-sampon-pro-caste-myti-200ml


No nevím nevím... ve složení jsem našla Sodium Lauryl Glucosideoxyacetate, Lauryl Glucoside. A ajurveďák u mě vede právě proto, že nic podobného neobsahuje a nedráždí mi tak pokožku. Ale to neznamená, že to nemůže být dobrý šampon Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi123
0-7
0-7


Založen: 10.5.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 12:18 pm    Předmět: Re: alternativa Citovat

neewe napsal:
sisi123 napsal:
Tohle je zajímavá alternativa k eliah sahilu - (hezky voní a vlasy jsou po něm pevné), nikdy vydrží i dva dny nemití bez toho aby se mastili... Smile

http://www.bioforlife.cz/katalog/akcni-nabidka/akce-bema-hair-sampon-pro-caste-myti-200ml


No nevím nevím... ve složení jsem našla Sodium Lauryl Glucosideoxyacetate, Lauryl Glucoside. A ajurveďák u mě vede právě proto, že nic podobného neobsahuje a nedráždí mi tak pokožku. Ale to neznamená, že to nemůže být dobrý šampon Wink


Za zkoušku to stojí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2011 1:34 pm    Předmět: Citovat

čo je so stránkami biosféry ? alebo kde vlastne teraz majú ajurveďák ? nejak som bola mimo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 63, 64, 65, 66, 67  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.