Zdravím všechny long hair´s fans!!!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2488a2ce59009711faf440bf81bc5e8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 9:21 am    Předmět: Zdravím všechny long hair´s fans!!! Citovat

Tak jsem se po měsících prozkoumávání těchto stránek stala novým členem! Vlasy mám po lopatky (bohužel). Bývaly doby, kdy mi sahaly k zadku, ale znáte to: "Jééé, ta Keira Najtly:-) má ale úžasný účes!" - fik,fik,fik a 30cm vlasů je v čudu:-( Rolling Eyes
Ale teď mám nový cíl: tak dlouhé, jak to jen jde (dokud to nebudou myší ocásky). Jsem brunetka, po dloholetém melírování jsem melír zavrhla jako jed pro vlasy. To už se klidně můžu pocákat Savem! Asi půl roku zpátky jsem je mela přelivované Palette, doufám,že sem je příliš nepoškodila (vyfackovala bych se za to teď). Teď se barvím hennou a snažím se být na vlásky prostě hodná. Kontroluju je, esli se mi nezačínají třepit, protože je nechci stříhat. Chci aby rostly! Divoce a nespoutaně! Twisted Evil
Bohužel mám vlásky jemné, takže každý tip na posílení vlasů přivítám. Embarassed Jediné plus je, že je mám poměrně husté, takže nevypadají řidce, ačkoliv jsou opravdu tenké.
No, co bych ještě a sebe práskla? Prostě jsem fanda dlouhých vlasů. Nelíbí se mi oškubané a odbarvené "cosi", které je nyní tak "moderní". Ikdyž takové období jsem měla taky Embarassed . Vůbec nechápu tu podivnou módu "půlka hlavy blond,půlka hlavy black". Jednou to bude stejně k smíchu jako trvalé 80. let! Přirozenost rulezzz Exclamation Exclamation Exclamation

Na závěr bych chtěla říct, že jsem strašně ráda, že tyto stránky existují. Je to velká podpora a motivace k tomu, abych se opět nedopustila na svých vlasech nějakého zločinu ve snaze vypadat jako nějaká "star". Ono to stejně většinou dopadne úplně jinak... Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2008 9:27 am    Předmět: Citovat

Vítej na dv. Myslím, že sis stanovila dobrý cíl i jak se k němu dostat. Takže jediné co můžu napsat je směle do toho a ať se daří Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ajrin
Vidím, že jsi hodně odhodlaná mít dlouhé vlasy.Tyhle stránky ti budou kdykoliv k dispozici, pokud budeš mít nějaký problém či pochybnosti!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

ahoj vitam te tu =) kdyz budes v krizi staci napsat do vylevky a lide zde, ti ty myslenky ihned svoji podporou zapudi:) ale jak to tak vypada, tak ty jsi jdes pevne za svym:)
Jinak urcite bych ti doporucila zobat nejaky vitaminky na vlasky - treba pangamin. Potom je hodne oblibeny lopuchovy vyluh na vlasky - urychluje rust nebo biohar (proti padani vlasku), pokud porad pozorujes sve konecky v obavach, ze najdes nake znicene, tak zacni olejovat - kokosovym, olivovym, makadamovym ci jojobovym olejem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:59 am    Předmět: Citovat

Ahojky Smile
Když už jsi měla vlasy po zadek, tak to určitě naroste zase, neboj.
( a Keira je ale opravdu šikovná, ne že ne )..každopádně vlasy jsou hezčí delší.
Tak ať se ti tu líbí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ajrin
41-80
41-80


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:07 pm    Předmět: D Citovat

Lopuchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.