Korálkový a batikovaný svět:)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=957dda8d5da6b45d470e78f64120bafcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne září 27, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

Hrozne rada batikujem, pletiem, háčkujem, koralkatení mi velmi nejde, zmôžem sa len na ploché gorálkové náramky Embarassed . Tiež m na umeleckej škole dosť chytilo macramé(oalebo tak nejako sa to píše).
Batiku mám najradšej sypanú, a viazanú. Mám dve batikované šatky, tričko a sukňu. Keby chcel niekto viediet hodím do galérky Smile a môj prvý pokus boli batikované červeno - žlté závesy.
S štrikovaním som sa dostala iba na dva jednoduché šály a jedny "homeless" rukavice. Na nič väčšieho si netrúfam, ale rozmýšľam o taške.
Háčkovanie ma tento rok nebavilo, ale minulá rok som spravila háčkované plavky:), teda iba vrch..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 12:14 am    Předmět: Citovat

Mě nejvíc ze všeho pletení baví párání Twisted Evil měla jsem hotový takový tričko svetr a nelíbil se mi, tak jsem ho vypárala Wink

Jinak k batice. Tu provozujeme s kamarádkou na chatě bez vody v létě Wink Letos se do toho uvrtala i babička a udělala si taky nějaká trička.

Jinak my to bereme jako umění a tetka nám dala flekatá trička, zdali bysme jí je neobarvily....a ještě je poslala

Mimoto taky vyšívám křížkem, pletu, háčkuju a snažím se i o bižu....teď mám doma měděný drát a ještě nevím, co s ním spáchám Wink


Naposledy upravil Adluska dne po září 28, 2009 1:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Asi tak před 5-ti lety jsem se zbláznil a batikoval tak důkladně, že celá rodina pak 3 roky nenosila nic jiného.
Batikuju v automatce, pak jí stačí jednou zapnout na prázdno (nebo vyprat hadr na podlahu) s trochou octa a pracího prášku na bílé a musí se dát aspoň na 60 stupňu. No ale i tak po tomto úkonu neperu jako první nikdy bílé, ale vždy černou nebo tmavé barevné a nikdy se ni neobarvilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po září 28, 2009 9:58 pm    Předmět: Citovat

pepa: týjo, šikula. Já bych se do toho asi nepouštěla. Mně pouští všechno Laughing

Já poslední dobou u TV dokumentů dělám korálkové šperky. Tedy částečně drátkované. Už to nemám ani kam nosit. Zvlášť, když nejsem na holčičí věci. Ale obdarované kamarádky si nestěžují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
pepa: týjo, šikula. Já bych se do toho asi nepouštěla. Mně pouští všechno Laughing

Já poslední dobou u TV dokumentů dělám korálkové šperky. Tedy částečně drátkované. Už to nemám ani kam nosit. Zvlášť, když nejsem na holčičí věci. Ale obdarované kamarádky si nestěžují Wink

Já zas poslední týden u telky drátkuju vánoční hvězdičky - ta první , nejhnusnější, mi trvala skoro 3 hodiny - sice se lepším, ale živit bych se tím asi nemohla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 5:37 am    Předmět: Citovat

mna zaujala ta batika. stale sa mi pacila, akurat som to nikdy neskusala, po precitani fora som nasla na nete nejake tie rady a navody a rozhodla som sa pobatikovat par plienok Very Happy take biele su fadne, mam jednu zelenu, ktora sa nahodou pofarbila pri prani a na tu sa rada divam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 10:56 am    Předmět: Citovat

nevim, jestli se to sem tematicky hodí, ale někam to napsat musim:
Mámin šicí stroj umřel Crying or Very sad a já se nikdy nenaučim šít Crying or Very sad . Stroj byl i u pana doktora, ten ho přiměl šít rovně, ale entlovat už prý nikdy nebude... Sad asi bych měla začít šetřit na vlastní Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karyda
81-160
81-160


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Jé tu je krásný téma...batiku dělám takříkajíc na profesionální bázi neb se tím trochu přiživuju...jen tak ze zábavy k tomu kroutím nějaký šperky, ale času mám tak neskutečně málo, že doufám, že až bude zima opravdová a nebudu tolik makat na domečku, budu mít na tohle všechno víc času. en s batikováním v zimě si dám pauzu, ale mám nabatikovanou bednu věcí a mám je ještě domalovávat, takže není problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že jsem si vyrobila ušité spirálky z korálků. Ještě z nich musím udělat naušnice. Na tu kokosovou sponu se porád chystám, ale spíš si udělám taky nějaký šperk...nevím no.....


edit: a teď vyrábím kofoláčka a chci si vyrobit woodoo panenku...takovou tu, jak maj v hračkárnách a strašně je drahá a je skoro jako kofoláček....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 01, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Děcka, kochejte se

http://www.mastna.com/bizuterie/bizuterie.htm

Embarassed Embarassed Embarassed Smile Twisted Evil Chcu tak pulku sortimentu
Neskutecne sikovna baba.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.