Na houpačce
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcf11cdd2391ac4fbc78d6e9acf0b495Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matilda
8-20
8-20


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 1:26 am    Předmět: Na houpačce Citovat

Ahoj, všechny Vás zdravím.

Jsem tu nová, ač nakukovatelka jsem již dávno - od krátkých vlasů. Momentálně je mám do půlky zad.

Vždycky mě sem přivede vlasová krize a zatím se mi ji díky DV vždycky podařilo zažehnat. Problém není ve vlasech, ale ve mně Confused . Čas od času na mě dotírá pocit, že se sebou musím nutně "něco" udělat. A tak jsem ztratila asi 12 let jako na houpačce - neustálým stříháním (i na 2cm) a dorůstáním vlasů. Většinou jsem to vydržela po ramena, znáte to, a pak mi nervy povolily a šlo to dolů Rolling Eyes . Až díky prvnímu dítěti a z toho plynoucímu nedostatku času mám konečně dlouhé vlasy.

Teď čekám druhé dítě a už několik měsíců mám zase to stříhací nutkání, připadám si bez kousku šmrncu a nevím, co dělat. Současně jsem přesvědčená, že jen v dlouhých vlasech jsem opravdu ženská.

A teď babo raď Smile

Přeji hezké léto!

Matilda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 8:10 am    Předmět: Citovat

ahoj Matildo, vítej na DV Smile

takové krize prožívám občas taky, možná i víc lidí tu Smile ale pak se vždy podívám na nějakou dlouhovlásku a touha po změně mě hned opustí..když máš špatný den, stáhni vlasy do ohonu a bude líp Smile držím pěsti!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

tak si dej vedle sebe dvě fotky, jednu s dlouhými vlasy a jednu s krátkými a řekni se jak si ty dlouhé měla pěkné.
Já už jsem se hodněkrát ostříhala a pak litovala, teď jak se podívám na nějakou fotku s dlouhými, tak si říkám, že už se neostříhám, protože to čekání než dorostou je hrozné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matilda
8-20
8-20


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 8:51 am    Předmět: Citovat

Děkuju Smile
Já vím, že dlouhé jsou rozhodně lepší. Ale nosím vlastně jen ohon a připadám si jednotvárně. Je to spíš takové to ženské nutkání udělat změnu.
Přeju hezkou neděli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

Ahojda Matildo, toz jsme radi, ze ses po nakukovani take zaregistrovala Smile
Tu houpacku si umim predstavit, sam ji zazivam v jinych oblastech Wink

Co nase sekce Ucesy - nenaslas tam nejakou treba inspiraci?
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matilda
8-20
8-20


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Děkuju za tip, určitě prozkoumám :-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

Prý - babo raď. Babičkou ještě nejsem, ale babský věk už pomalu mám. Moc dobře tě chápu, vlasy si nechávám asi po 20té, vždycky jsem je měla tak 2 roky a pak jsem si připadala nudná a unavená a dostala na ně vztek ze dne na den. Nebo když se mi stalo něco nepříjemného, třeba i blbost, tak jsem už pak chtěla vypadat jinak než když se mi to stalo. Co by ti mohlo pomoct? Možná členství na tomto webu, třeba bys pak ostříhání považovala za zradu. Hodně pomáhá, když si nechají dlouhé vlasy přítelkyně, sestry, švagrové, sestřenice, to nechceš zůstat pozadu. A teď je zrovna taková doba, aspoň v mém okolí rostou vlasy kdekomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matilda
8-20
8-20


Založen: 7.7.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 5:51 am    Předmět: Citovat

To je pravda, před 2 lety jsem v podobné krizi uzavřela spojenectví se ségrou, že se nedáme ostříhat, dokud vlasy nebudou pod lopatky. Pomohlo to Smile

To co píšeš taky dobře znám, to hnutí mysli - teď a hned se nechám ostříhat. A pak bude všechno jiné. Jo houby Smile

Prý ženy mají takové sklony dělat změny na hlavě, když se dějí změny v životě.

Právě že tenhle web už mě mockrát z takových myšlenek dostal Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:41 pm    Předmět: Citovat

Snaž se to překonat, a když stříhat, tak jedině roztřepené konečky..vždyť je to už hodně velká škoda ostříhat vlasy do půl zad..ozvláštnit se dají různě, a když nosíš ohon ( já taky často ) tak se dá sehnat spousta krásných gumiček, hezké mají i v DMku, které z toho obyčejného ohonu udělají pěkný účes, zvláště když to ladí s oblečením...já bych být tebou se třeba nenutila do účesů které mi nesedí ale zkusila bych nějak promyslet ten obyčejný ohon, aby vypadal krásně, vkusná zajímavá ozdoba ve vlasech dělá divy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

Matilda, moja mama mi vzdy vravela: "z dlhých vlasov spravis kratke kedy chces, ale z krátkych dlhé?" a potom chytila, spravila mi drdol a boli kratke. Naozaj je vela vela jednoduchých a rýchlych účesov v ktorých budes vypadat sexy žensky. A ked dostaneš chut na dlhé vlasy, jednoducho ich rozpustis a mas! To s krátkymi nepravis! WinkWinkWink
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.