Hormonální nerovnováha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e784a7cf4cf863e79bdd480c9a991a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Mě pomohl bylinný přípravek Femigard... Je dělaný přímo na srovnání cyklu a mě pomohl od prvního měsíce užívání.

A jakým způsobem Ti pomohl?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maroola
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

Díky za tipy, je fakt, že taky moc nevěřím na ty různé "širokospektrální" produkty různých firem, je toho na trhu hodně a co si budeme povídat, je to byznys. Já jsem docela skeptická k úpravě horm. hladiny přírodní cestou, ale hormony už brát nechci, tak opravdu nevím, co s tím. Možná nějaké ty bylinky a alespoň nějaké zlepšení kdyby nastalo. Momentálně už čekám na menstruaci šestý den od termínu, já to snad oslavím, až se dostaví. Wink Tak alespoň nemáte někdo tip na vyvolání menstruace přírodní cestou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Káťa napsal:
Mě pomohl bylinný přípravek Femigard... Je dělaný přímo na srovnání cyklu a mě pomohl od prvního měsíce užívání.

A jakým způsobem Ti pomohl?


Trochu se žinýruju to tady popisovat Embarassed Trápilo mě špinění před MS až týden trvající a tak jsem se pídila po něčem, co by mohlo toto odbourat( hlavně proto, že se snažíme o dítě) a narazlila jsem na ten femigard. Po prvním měsíci užívání jsem špinila jen 3 dny před MS a další měsíce již vůbec ne. Teď dodělávám třetí balení, tak doufám, že se mi ty potíže nevrátí.Prodávají ho i přes internet a je tam také poradna. www.hemann.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maroola
41-80
41-80


Založen: 4.7.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Káťo, ten femigard obsahuje třezalku, která zvyšuje citlivost pleti na sluneční záření. To bych se teď v létě bála, mám sklon k pigmentovým skvrnám ( i když se cíleně neopaluji).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:23 pm    Předmět: Citovat

Maroola napsal:
Káťo, ten femigard obsahuje třezalku, která zvyšuje citlivost pleti na sluneční záření. To bych se teď v létě bála, mám sklon k pigmentovým skvrnám ( i když se cíleně neopaluji).


Já vím, já akorát dobírám poslední balení. Ale nějakou zvýšenou citlivost jsem nezaznamenala. Já se slunci vyhýbám jako čert kříži i tak- hrozně se mi totiž nelíbí opálená kůže Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

Káťo, děkuji za odpověď (ale nemuselas odpovídat, když je Ti to žinantní, ale je fakt, že tu popisujeme různé problémy a ten Tvůj není nijak hrozný).

Uvažuji, že po dovolené něco na úpravu hormonů nasadím, jednak mě ten třítýdenní cyklus štve (koho by neštval, že - ale bohužel ho mám dědičně, tak nevím, jestli s tím něco nadělám) a jednak mám vždy kolem MS dost problémy s pletí, takže vzhledem k té délce to vypadá tak, že 2 týdny vypadám normálně a týden jak puberťák největší Evil or Very Mad a zjevně je to závislé na cyklu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Káťo, děkuji za odpověď (ale nemuselas odpovídat, když je Ti to žinantní, ale je fakt, že tu popisujeme různé problémy a ten Tvůj není nijak hrozný).

Uvažuji, že po dovolené něco na úpravu hormonů nasadím, jednak mě ten třítýdenní cyklus štve (koho by neštval, že - ale bohužel ho mám dědičně, tak nevím, jestli s tím něco nadělám) a jednak mám vždy kolem MS dost problémy s pletí, takže vzhledem k té délce to vypadá tak, že 2 týdny vypadám normálně a týden jak puberťák největší Evil or Very Mad a zjevně je to závislé na cyklu.


To je v pohodě, chtěla jsem Ti napsat do soukr. pošty, ale pak jsem si to rozmyslela.Já mám taky okolo MS hrozné problémy s pletí Sad ale na to mi femigard nepomohl, řekla bych, že se to ještě krapet zhoršilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já mám taky okolo MS hrozné problémy s pletí Sad ale na to mi femigard nepomohl, řekla bych, že se to ještě krapet zhoršilo.

Jejda, nestraš Surprised Nejsem ještě pro Femigard plně rozhodnutá, chci hledat informace o všem možném a pak se teprve rozhodnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:11 pm    Předmět: Citovat

Jé, Káťo, díky, žes sem o tom napsala. Podle toho, co popisuješ, by mi možná Femigard taky mohl pomoct. Ty problémy sice nejsou až tak nesnesitelný, ale stejně je to dost otrava. Po létě vyzkouším. Mezitím ještě dobírám takovej čajíček (některý bylinky v něm jsou i ve Femigardu) - kterej sice docela slušně pomáhá, ale zase se musí pít každej den a když ho piju v kuse dýl jak měsíc, už mi pěkně leze krkem. Takže ještě jednou díky, že ses podělila o zkušenosti. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 1:25 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Mezitím ještě dobírám takovej čajíček (některý bylinky v něm jsou i ve Femigardu) - kterej sice docela slušně pomáhá, ale zase se musí pít každej den a když ho piju v kuse dýl jak měsíc, už mi pěkně leze krkem.

Jojo, to je výhoda tinktur - jsou hned po ruce a nepřepijí se Smile Ale teď je všeho na výběr tak moc, že člověk neví, co vybrat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.