Reklamy v televizi - ve filmech...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca59e0cd7dc9bcea4b29a2ea2c20ed6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

No ale ty reklamy v kině taky nic moc. Představte si, že jdete s dětma na rodinnou komedii nebo na pohádku a předtím musíte zhlédnout upoutávky na horor, akční film a drama. Trochu divné, ne? Sad

Naposledy upravil * dne ne listopad 29, 2009 11:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:37 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
ilona napsal:
tááák a od nového roku jsou reklamy dosti pokrácené, takže už nestihnu nic. Hodila by se jedna 10 minutová Very Happy

A co se to děje? nový zákon? Také jsem si toho všiml. Smile


Ano, nový zákon a tím pádem i zvýšené koncesionářské poplatky Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Ano, nový zákon a tím pádem i zvýšené koncesionářské poplatky Shocked

To je dobře. reklama se musí omezovat...
Ale neplatí to jenom pro ČT? (Ačkoli všímám si toho i na komerčních tv...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
No ale ty reklamy v koně taky nic moc. Představte si, že jdete s dětma na rodinnou komedii nebo na pohádku a předtím musíte zhlédnout upoutávky na horor, akční film a drama. Trochu divné, ne? Sad

To mi zas tak moc nevadí, aspoň můžu chodit pozděSmile A aspoň je nepouštějí uprostřed filmu:-) To by mi vadilo. Další důvod proč si nepořizovat televizi:-) Mimochodem 10 min. černá díra uprostřed promítání taky nic moc:-), ale aspoň mi nikdo nevcuje vložky a prášek na praní. jen jsem měla strach, že už to nezprovozníSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
ilona napsal:
Ano, nový zákon a tím pádem i zvýšené koncesionářské poplatky Shocked

To je dobře. reklama se musí omezovat...
Ale neplatí to jenom pro ČT? (Ačkoli všímám si toho i na komerčních tv...)

Zdá se mi, že Nově jsou taky dost pokrácené. Dřív jsem třeba stihla umýt nádobí. Very Happy Teď už ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 3:36 pm    Předmět: televizní reklamy Citovat

Tak pro mně by televize nemusela vůbec existovat. nedívám se na ni, maximálně 1 krát za měsíc, ale děti by se bez ní bohužel neobešly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 5:09 pm    Předmět: Re: televizní reklamy Citovat

Ellisa napsal:
Tak pro mně by televize nemusela vůbec existovat. nedívám se na ni, maximálně 1 krát za měsíc, ale děti by se bez ní bohužel neobešly.


Já telku nemám už 13 let Smile občas chybí různé "čétédvojkové" pořady, ale v zásadě jsem rád, že to stvoření nemám doma..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 12:59 am    Předmět: Re: televizní reklamy Citovat

Aha napsal:
Ellisa napsal:
Tak pro mně by televize nemusela vůbec existovat. nedívám se na ni, maximálně 1 krát za měsíc, ale děti by se bez ní bohužel neobešly.


Já telku nemám už 13 let Smile občas chybí různé "čétédvojkové" pořady, ale v zásadě jsem rád, že to stvoření nemám doma..


A to taky jde, bez televize?... já tomu, popravdě, taky moc nedám...to už musí být, když k tomu sednu Laughing :
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 12:09 pm    Předmět: Re: televizní reklamy Citovat

Renča napsal:
Aha napsal:
Ellisa napsal:
Tak pro mně by televize nemusela vůbec existovat. nedívám se na ni, maximálně 1 krát za měsíc, ale děti by se bez ní bohužel neobešly.


Já telku nemám už 13 let Smile občas chybí různé "čétédvojkové" pořady, ale v zásadě jsem rád, že to stvoření nemám doma..


A to taky jde, bez televize?... já tomu, popravdě, taky moc nedám...to už musí být, když k tomu sednu Laughing :


Jo, tak Aha je lepsi, ja sem bez telky zatim jen 5 let Very Happy Ale vubec mi neschazi, kdyz potrebuju informace, tak mam internet a na filmiky taky jen kompika. Pane jo to je blaho Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 12:29 pm    Předmět: Re: televizní reklamy Citovat

[quote="Renča"]
Aha napsal:
A to taky jde, bez televize?... já tomu, popravdě, taky moc nedám...to už musí být, když k tomu sednu Laughing :


Baže jde Laughing My jsme bez ní pět let. To je klídeček! I když, nějaké ty zprávy o dopravních nehodách, showstárech nebo úplatných politicích na člověka vyskočí i z internetu, ale tím to taky končí Wink

.bublina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.