Capillan vlasovy aktivator
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e28f209f04f028fb74e7e3fc2d9e101Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Glory
41-80
41-80


Založen: 21.6.2011
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 8:20 pm    Předmět: Citovat

Capillan je celkom fajn, len mám po ňom vždy mastnejšie vlasy..........takže si ho dávam pred umytím a je to ok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilvieP
161-320
161-320


Založen: 12.8.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
Capillan používala kdysi moje máma. Říkávala mi, že obsahuje mateří kašičku.

Když jsem to teď blíže studovala to složení, tak jsem jí tam nenašla. (Koukala jsem špatně?) Je tam nebo není? Koukněte prosím která z vás to používá doma, hledala jsem to jen na internetu.

Mašla jsem jí v Bioaquanolu U ale v Capillanu ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mourka
0-7
0-7


Založen: 9.9.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 8:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak jsem si také pořidila capillan a dneska poprvé napatláno, tak jsem na to zvědavá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petatka
0-7
0-7


Založen: 14.2.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Moja 2-týždňová skúsenosť s Capillanom: Kúpila som si ho kvôli nadmernému vypadávaniu vlasov. Používam ho zatiaľ len dva týždne, ale mám pocit, že vlasy mi padajú trošililinku menej. Aj keď je ťažko povedať či mi pomohol práve on, pretože v rovnakom čase som začala používať aj šampón Panthenol od Dr. Mullera. Ale vo vlasoch cítim dosť veľa takých pichliačikov, čo sú asi nové vyrastajúce vlasy, ktoré tam pred 2 týždňami vôbec nebolo cítiť. Takže budem v aplikovaní Capillanu určite aspoň 2-3 týždne pokračovať, a ak by neúčinkoval tak skúsim prejsť na lopušák alebo Biohar. Takže asi tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

petatka napsal:
Moja 2-týždňová skúsenosť s Capillanom: Kúpila som si ho kvôli nadmernému vypadávaniu vlasov. Používam ho zatiaľ len dva týždne, ale mám pocit, že vlasy mi padajú trošililinku menej. Aj keď je ťažko povedať či mi pomohol práve on, pretože v rovnakom čase som začala používať aj šampón Panthenol od Dr. Mullera. Ale vo vlasoch cítim dosť veľa takých pichliačikov, čo sú asi nové vyrastajúce vlasy, ktoré tam pred 2 týždňami vôbec nebolo cítiť. Takže budem v aplikovaní Capillanu určite aspoň 2-3 týždne pokračovať, a ak by neúčinkoval tak skúsim prejsť na lopušák alebo Biohar. Takže asi tak Smile


Já jsem umývala šampomponem Capillan a místo obvyklých 60ti vlasů jsem jich napočítala do 40ti, což je úspěch. Very Happy
Na tu vodičku se už taky chystám.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:48 am    Předmět: Citovat

Je capillan spíš hydratační jako Biohar, nebo naopak vysušuje jako lopušák? Bojim se, aby mi ještě víc nepodráždil pokožku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 10:55 am    Předmět: Citovat

Lúthien napsal:
Je capillan spíš hydratační jako Biohar, nebo naopak vysušuje jako lopušák? Bojim se, aby mi ještě víc nepodráždil pokožku.
Mi přijde víc hydratační. Trošku mastí i vlasy, nesmí se to s ním přehnat. Lopušák je prostě jen alkohol, lopuch, voda, ale v capillanu jsou i změkčující látky (třeba PEG-7 Glyceryl Cocoate)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 11:48 am    Předmět: Citovat

Děkuju. Tak ho tedy vyzkouším, snad se něbude konat nějaká neplecha Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Capilan poprvé vyzkoušen Smile Hlava mě nekouše, masíruje se s ním příjemně, takžle hlavní účel splnil. Jen ta "vůně" mi úplně nesedí, připomíná mi vesnické kadeřnictví, kam chodila babička, když jsem byla malá Laughing Nevim, jestli to zvládnu čichat každý večer, leda bych měla jistotu, že mi porostou vlasy 3cm za měsíc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem si Capillan také koupila. Zatím mám zkušenosti jen s Bioharem, Lopušákem a ještě jedním, jehož jméno mi teď vypadlo z hlavy. Vůně je nic moc, ale tak uvidíme, pokud to bude mít dobré účinky, vůni překousnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.