Vlasové zákony schválnosti
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4c313c4f4c2a108e9464f17db8bcdf13Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:01 pm    Předmět: Vlasové zákony schválnosti Citovat

Pokusím jich pár napsat, platilo to u mě hlavně dřív, teď snad už ne, asi mi řeknete, že ze mě mluví závist. Tak tedy: vlasy vám určitě porostou, když na tom jste finančně špatně, nemůžete často k holiči a nejnovější trend je ježek a vrabčí hnízdo. A když je budete pěstovat, starat se o ně a sledovat každý centimetr, tak porostou pomalu a budou se lámat, to ale neplatí pro vaše kolegyně, sestřenice, švagrové a manželovy šestřenice, těm vlasy rostou, i když je chtějí. A právě tyto osoby se před vámi budou natřásat: všimla sis, že mám novej drdol? Nejraději to ale budou dělat, až vy budete vypelichaná po těžkém porodu, nebo až vám vitální babička přikáže trvalou. Pak uslyšíte, jak to té osobě sluší a vám ne. A víte, kdo vám to řekne? Ta babička, co vás dokopala na trvalou. A nedej bože, aby na nějakou sešlost přišla osoba, která si nechává odrůst vlasy poprvé v životě. Všichni ji obdivují, vždyť je to taková změna! Vás, i když nosíte delší vlasy už déle, si nikdo ani nevšimne, kdo by si taky všímal vagabunda že? A když jste tuto změnu udělala vy, řekli vám.: už to máš přerostlý, měla bys jít k holiči.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé téma. Vlasové zákony schválnosti fakt existují, hlavně tedy u mě. Luminko, co se zde popisuješ, je hodně smutné. Vím, že to asi bude znít nereálně, ale nenech se okolím ovlivňovat. Odemne to zní fakt mimoňsky, protože to taky nezvládám, ale to okolí za to opravdu nestojí. I když chápu, že to hrozně demotivuje, když se každý den slyší takové narážky...

Jinak mně se vždycky dělaly naschvály s rychlosti růstu. Když mi bylo 15, měla jsem hrozně husté a kvalitní vlnité vlasy a rostly jak zběsilé, jenže jsem si jich nikdy nevšímala a stříhala po ramena. Teď, když je jejich hustota třetinová a kvalita pofidérní, tak rostou šněčím tempem.

Anebo... velice velice často. Když si jen tak vyzkouším zaplést šněčky nebo dám papiloty, druhý den mám vlasy úplně pohádkové. Když to samé udělám, když jdu na nějakou důležitou akci a potřebuji vypadat dobře, tak vypadám jak pudl nebo jak po zničené trvalé. Takže bomba Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

keď si naolejujem konce pred umývaním, vyzerajú lesklé, vyživené a vôbec nie mastné, aj keď to je úplne jedno.. ale keď si ich naolejujem inokedy, a chcem, aby vyzerali dobre, sú ulepené a mastné a nakoniec skončia v cope.. toto mi robia najradšej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

Mám to stejně jako Kathory. Doma si pěkně vyzkouším nový způsob vlnění nebo účes a je to super. Když pak vyjdu ven, stojí to za... a lidé se divně dívají.
Není to tak úplně zákon schválnosti - je to prostě větrem, deštěm,...

Pak mi přijde jako zákon schválnosti vlasová nespravedlnost. Mnoho holek má nádherné, dlouhé vlasy a kromě mytí (šamponem tipu Fructis) s nima nic nemusejí dělat. Já se namáhám, kupuju drahé přípravky a vlasy jsou stále stejné. Ach jo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 1:39 pm    Předmět: Citovat

Kathory, na důležité akci vypadat dobře nebudeš, kdybys to měla vyzkoušeno desetkrát, já dostala příšernou rýmu na svoji svatbu a před synovým maturitním plesem jsem si žehličkou propálila blůzu a pohádala se s našima. Dobře budeš vypadat, až nebudeš mít čas, budete doma malovat, pěkně zčervenáš, pleť bude svěží, vyspíš se na mokrých vlasech, ty budou krásně nadýchané a druhý den z nich uděláš nedbalý drdol, který se ti ovšem nepovede tak krásně nedbalý, až v něm, budeš chtít jít na důležitou akci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 1:45 pm    Předmět: Re: Vlasové zákony schválnosti Citovat

luminka napsal:
Pokusím jich pár napsat, platilo to u mě hlavně dřív, teď snad už ne, asi mi řeknete, že ze mě mluví závist. Tak tedy: vlasy vám určitě porostou, když na tom jste finančně špatně, nemůžete často k holiči a nejnovější trend je ježek a vrabčí hnízdo. A když je budete pěstovat, starat se o ně a sledovat každý centimetr, tak porostou pomalu a budou se lámat, to ale neplatí pro vaše kolegyně, sestřenice, švagrové a manželovy šestřenice, těm vlasy rostou, i když je chtějí. A právě tyto osoby se před vámi budou natřásat: všimla sis, že mám novej drdol? Nejraději to ale budou dělat, až vy budete vypelichaná po těžkém porodu, nebo až vám vitální babička přikáže trvalou. Pak uslyšíte, jak to té osobě sluší a vám ne. A víte, kdo vám to řekne? Ta babička, co vás dokopala na trvalou. A nedej bože, aby na nějakou sešlost přišla osoba, která si nechává odrůst vlasy poprvé v životě. Všichni ji obdivují, vždyť je to taková změna! Vás, i když nosíte delší vlasy už déle, si nikdo ani nevšimne, kdo by si taky všímal vagabunda že? A když jste tuto změnu udělala vy, řekli vám.: už to máš přerostlý, měla bys jít k holiči.


Very Happy Very Happy Nevím jestli to je závistivé, nicméně dost pravdivé. Pobavilo, Luminko. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 1:56 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Kathory, na důležité akci vypadat dobře nebudeš, kdybys to měla vyzkoušeno desetkrát, já dostala příšernou rýmu na svoji svatbu a před synovým maturitním plesem jsem si žehličkou propálila blůzu a pohádala se s našima. Dobře budeš vypadat, až nebudeš mít čas, budete doma malovat, pěkně zčervenáš, pleť bude svěží, vyspíš se na mokrých vlasech, ty budou krásně nadýchané a druhý den z nich uděláš nedbalý drdol, který se ti ovšem nepovede tak krásně nedbalý, až v něm, budeš chtít jít na důležitou akci.


Jo, to jsi trefila přímo do černého Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 8:12 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Kathory, na důležité akci vypadat dobře nebudeš, kdybys to měla vyzkoušeno desetkrát, já dostala příšernou rýmu na svoji svatbu a před synovým maturitním plesem jsem si žehličkou propálila blůzu a pohádala se s našima. Dobře budeš vypadat, až nebudeš mít čas, budete doma malovat, pěkně zčervenáš, pleť bude svěží, vyspíš se na mokrých vlasech, ty budou krásně nadýchané a druhý den z nich uděláš nedbalý drdol, který se ti ovšem nepovede tak krásně nedbalý, až v něm, budeš chtít jít na důležitou akci.

JO! to je taková pravda...nevim jak u vás, kteří máte rovný vlasy ale mě příde že utěch všelijakejch je to eště horší Evil or Very Mad
před akcí to NIKDY neuschne do hezkejch tvarů, takže je jedno jestli si vlasy meju v den akce nebo dva dny předem. Někdy si na hlavě dělám účes hodinu a furt nic, a nekdy, když to vůbec neni důležitý, aby mi nepadaly vlasy do dřezu, udělám v mžiku co si, co vypadá nádherně ale na veřejnosti se mi tohle nikdy nepovede Mad strašnýýýý!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:40 am    Předmět: Citovat

Jo vlasové schválnosti znám taky. Když potřebuju pevný drdol, tak mi padá co pět minut. Když to jen tak zamotám a propíchnu hůlkou, že je to jen na chvilku, tak to drží jak lepené smůlou.
Ohledně akcí jsem na tom naprosto stejně jako vy. Takže je to lepší neřešit, ani se nepokoušet o nějaký účes "co minule na zahradě vypadal tak dobře" atd.
Asi vlasy poznají, kdy jsme nervozní a tak jsou taky nervozni a problem je na světě. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:52 am    Předmět: Citovat

Souhlas se vším, mám vlasy které se občas zkroutí do parádních vln - bohužel většinou tehdy když o nic nejde. A když to potřebuju cíleně vypadají jak přejetý parním válcem. O vyčesaných účesech vůbec škoda mluvit.

Luminko, máš ale fakt krásnou ikonku, osmáčci jsou moje láska. (Jedna z mých lásek) Smile A tenhle je tak krásnej.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.