Vlasové zákony schválnosti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bcb63ce8852aeb15560b38104eda20c5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:05 pm    Předmět: Citovat

Zase vlasová schválnost, po strašně dlouhé době mi řekly kolegyně: Dneska to máš pěkný. To bylo, když jsem použila zbytek šampónu a k němu nepatřící kondicionér, prostě jsem dodělávala lahvičky, aby byl pořádek. Kdybych se nějak snažila, vypadalo by to pod psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

ja to mam takisto s tymi ucesmi,.....vecer si len tak nahodne hrabnem do vlasov a si vravim UAU, TO MI VYSLO......rano stojim pred zrkadlom 25 min, svalovica na rukach a vysledok: ziaden...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 8:31 am    Předmět: Citovat

MÍRA NEPOVEDENOSTI ÚČESU JE NEPŘÍMO ÚMĚRNÁ ČASU, KTERÝ ČLOVĚKU ZBÝVÁ NA TO, ABY HO NĚJAK PŘEDĚLAL ČI VYLEPŠIL... (vyzkoušeno včera, když jsem pět minut před nejzazším termínem odchodu na akci sakrovala před zrcadlem a snažila se vytvořit na hlavě něco, v čem nebudu vypadat, jako bych narvala prsty do zásuvky). Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 8:46 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
MÍRA NEPOVEDENOSTI ÚČESU JE NEPŘÍMO ÚMĚRNÁ ČASU, KTERÝ ČLOVĚKU ZBÝVÁ NA TO, ABY HO NĚJAK PŘEDĚLAL ČI VYLEPŠIL... (vyzkoušeno včera, když jsem pět minut před nejzazším termínem odchodu na akci sakrovala před zrcadlem a snažila se vytvořit na hlavě něco, v čem nebudu vypadat, jako bych narvala prsty do zásuvky). Twisted Evil


Ano ano, souhlasím bezvýhradně. Proto se raději většinou o žádné účesy nepokouším Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 8:53 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
MÍRA NEPOVEDENOSTI ÚČESU JE NEPŘÍMO ÚMĚRNÁ ČASU, KTERÝ ČLOVĚKU ZBÝVÁ NA TO, ABY HO NĚJAK PŘEDĚLAL ČI VYLEPŠIL... (vyzkoušeno včera, když jsem pět minut před nejzazším termínem odchodu na akci sakrovala před zrcadlem a snažila se vytvořit na hlavě něco, v čem nebudu vypadat, jako bych narvala prsty do zásuvky). Twisted Evil



Čím méně času, tím víc je člověk nervozní a tím hůře se mu cokoliv na hlavě tvoří. Takže nejlepší je hodit se do klidu a začít to řešit minimálně hodinu před odchodem na akci. Twisted Evil Laughing Problém je, když není ta hodina času. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 9:24 am    Předmět: Citovat

...jakože ta hodina většinou není, člověk je rád, že vysomruje deset minut.... Wink Twisted Evil Wink
Klarus, nojo, já chtěla jít původně rozpuštěná, ale čerstvě umytý, nahennovaný a namotaný vlasy tomu nějak nechtěly rozumět. Ale cestou si to, zaplaťpánbůh, docela sedlo a vypadalo to spíš excentricky než úplně blbě. Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 9:39 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:


Čím méně času, tím víc je člověk nervozní a tím hůře se mu cokoliv na hlavě tvoří. Takže nejlepší je hodit se do klidu a začít to řešit minimálně hodinu před odchodem na akci. Twisted Evil Laughing Problém je, když není ta hodina času. Confused


Jo, zvlášť když ti dělá účes kadeřnice nebo kamarádka utahuje cop, že jo? Twisted Evil To se to potom háže do klidu Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 9:58 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Sidonie napsal:


Čím méně času, tím víc je člověk nervozní a tím hůře se mu cokoliv na hlavě tvoří. Takže nejlepší je hodit se do klidu a začít to řešit minimálně hodinu před odchodem na akci. Twisted Evil Laughing Problém je, když není ta hodina času. Confused


Jo, zvlášť když ti dělá účes kadeřnice nebo kamarádka utahuje cop, že jo? Twisted Evil To se to potom háže do klidu Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing No zrovna tyto dva ojedinělé případy jsem na mysli neměla! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt říjen 15, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

tak me tak napada, kdyz uz se je tedy osud, aby se cloveku nekde skriply-blokly-zasprajcly-privrely vlasy, tak jsou to vetsinou ty co rostou u spanku jsou nejcitlivejsi pekelne to zaboli Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipa
41-80
41-80


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 2:47 pm    Předmět: Citovat

tak toto poznám. minule mi spolužiačka hovorí , že teraz mam dobré vlasy. A pri tom boli na moj vkus priliš priplacnute k hlave a najvyšší čas ich umyť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.