Jak vás to napadlo?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08014ab12188fd8bab19d77edcf00839Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 7:39 pm    Předmět: Jak vás to napadlo? Citovat

Odpusťte mi další nové téma, ale nic podobného jsem tu nenašla. Chtěla bych vědět, jak se to stalo, že máte dlouhé vlasy. Bylo to kvůli kráse? Kvůli pohodlí? Nedostatek peněz nebo času? Touha po velké změně? Nedostali jste se včas k holiči a zjistili, že vám to sluší? Nebo jste měli dlouhovlasé idoly a chtěli se jim podobat? Nebo žárlivost na dlouhovlasou příbuznou? Nebo snad kvůli povolání a sportu (modelky, gymnastky, akvabely, metaloví zpěváci)? Já jsem se o to pokusila snad patnáctkrát a vždycky mě to omrzelo, tak vlasy nikdy nedosáhly k pasu, a teď jsem už stará. A důvod - nejčastěji to byla ta žárlivost na příbuznou nebo kolegyni, taky jsem měla dlouhovlasé idoly, ale to byli muži.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 7:50 pm    Předmět: Re: Jak vás to napadlo? Citovat

luminka napsal:
Odpusťte mi další nové téma, ale nic podobného jsem tu nenašla. Chtěla bych vědět, jak se to stalo, že máte dlouhé vlasy. Bylo to kvůli kráse? Kvůli pohodlí? Nedostatek peněz nebo času? Touha po velké změně? Nedostali jste se včas k holiči a zjistili, že vám to sluší? Nebo jste měli dlouhovlasé idoly a chtěli se jim podobat? Nebo žárlivost na dlouhovlasou příbuznou? Nebo snad kvůli povolání a sportu (modelky, gymnastky, akvabely, metaloví zpěváci)? Já jsem se o to pokusila snad patnáctkrát a vždycky mě to omrzelo, tak vlasy nikdy nedosáhly k pasu, a teď jsem už stará. A důvod - nejčastěji to byla ta žárlivost na příbuznou nebo kolegyni, taky jsem měla dlouhovlasé idoly, ale to byli muži.


Mám to podobně-dlouhovláskám závidím a to dost nepokrytě. Pak jsem taky měla vlasy do půlky zad a teď vím že mi to slušelo nejvíce tak proto se teď snažím znova ale se svou původní barvičkou. No a taky bych chtěla mít na svatbě ve vlasech-rozpuštěných/nerozpuštěných zavité orchideje a chtěla bych do svatby tak délku do půli zad až do pasu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 7:50 pm    Předmět: Re: Jak vás to napadlo? Citovat

luminka napsal:
Odpusťte mi další nové téma, ale nic podobného jsem tu nenašla. Chtěla bych vědět, jak se to stalo, že máte dlouhé vlasy. Bylo to kvůli kráse? Kvůli pohodlí? Nedostatek peněz nebo času? Touha po velké změně? Nedostali jste se včas k holiči a zjistili, že vám to sluší? Nebo jste měli dlouhovlasé idoly a chtěli se jim podobat? Nebo žárlivost na dlouhovlasou příbuznou? Nebo snad kvůli povolání a sportu (modelky, gymnastky, akvabely, metaloví zpěváci)? Já jsem se o to pokusila snad patnáctkrát a vždycky mě to omrzelo, tak vlasy nikdy nedosáhly k pasu, a teď jsem už stará. A důvod - nejčastěji to byla ta žárlivost na příbuznou nebo kolegyni, taky jsem měla dlouhovlasé idoly, ale to byli muži.


Inu, jako každý člověk si chce připadat ve své kůži dobře, tak i já bych se nejlépe cítila ve vlasech co možná nejdelších... i když nerostou, pravda... Crying or Very sad tak je to kvůli vlastnímu ztotoženní se se sebou, nebo jak bych to nazvala Laughing navíc, na dlouhé vlasy jsem nějak od přírody "úchylná" je to pro mě vrchol krásy... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 8:03 pm    Předmět: Citovat

Tak u mě to byla sázka s kamarádem.On to vzdal poměrně brzo, ale mně už to zůstalo Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 8:10 pm    Předmět: Citovat

Splněný dětský sen o svobodě Smile
Každé dítě má představu, jaké chce být, až vyroste. A já nikdy neměla jinou, než vlasatou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hagenne
81-160
81-160


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

To jsem jednou četla nějakou knížku (už si nepamatuju název) a jedna z postav měla účes typu cop omotaný kolem hlavy. Zkusila jsem to učesat, a zjistila, že na to mám vlasy moc krátké, takže si je zkrátka nechám narůst a bylo. Teď už ten cop skoro udělám a vůbec mi nesluší : )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

Že si nechám narůst vlasy jsem se rozhodnul v 8. třídě když jsem měl vlasy kousek pod uši. Jenže byla překážka v podobě fotra, který mě k tý kadeřnici pokaždý nějak dotáh.... naposled před 3 rokama a to mě musel pomalu tlačit do dveří. Pak si myslim, že s nima vypadám o trošku míň blbě než na krátko (já jsem zjev za každý situace Laughing). A hodně velkýý důvod je metal....
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

pařit na metal s ježkem?? to přece nejde, žejo Wink Very Happy Very Happy Very Happy Idea
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
pařit na metal s ježkem?? to přece nejde, žejo Wink Very Happy Very Happy Very Happy Idea


hihi, tak mě napadá taková rejpavá poznámka...

a mně se dlouhý vlasy děsně líbíííííí, tak proto...ale dřív jsem nikdy nevydržela...ale teď už jsou DV a ty mi v tom pomáhají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

Bylo mnoho důvodů, pro které jsem si nechávala růst vlasy, ale ponejvíce kvůli chlapům, kterým se to líbilo. A taky si myslím, že mi krátké moc nesluší. Tak teď si říkám, že už je to naposled a snad nebude nějaký závažný důvod (např. nemoc) to měnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.