Nováček:D

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hematit
21-40
21-40


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 10:10 pm    Předmět: Nováček:D Citovat

Zdaravíčko vespolek Very Happy Jsem tu nová a asi bych měla něco napsat...moc nevim,co by vás zajímalo,takže vsadim na jistotu,což jsou vlasy Very Happy Používam hennu a ta mi teď dělá,mrška trochu neplechu,takže kdyby tu byl někdo,kdo s ní má zkušnosti,byla bych ráda Wink Jo a kdyby se tu řešila i muzika,tak si určitě dam říct Laughing (posloucham tak nějak rock a metal)Smile Toť asi vše,co mě napadá...příjemný den vinšuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 10:19 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hematit! (jéé, můj oblíbenej kámen!) Very Happy Very Happy Vítej u nás!
O henně je toho tady spousta,jakož i o muzice a tak, jen se v klidu rozhlížej (no, ono to vydá na několik dlouhých zimních večerů, ale máš čas, za chvíli z tebe dost možná bude stejnej závislák na těchhle stránkách, jako jsou někteří z nás.) Twisted Evil Wink Very Happy
Kdyžtak nadhoď konkrétní problém, co tě s tou hennou trápí - tady se vždycky najde někdo, kdo se pokusí poradit/nasměrovat Tě na příslušný vlákno. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

jéé, krevel Smile to je krásný kámen. A na hennu je několik vláken, tam určitě najdeš dost rad.
Doufám že se ti tu bude líbit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.