Trvalá
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=661647a5ff9cc34a66aea21cb13e56e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Selia
0-7
0-7


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 8:14 pm    Předmět: Trvalá Citovat

Ahoj,
když už jsem registrovaná, musím se zeptat - opravdu máte všichni tak hrozné zkušenosti s trvalou (zničené vlasy)? Jako typická "rovnovláska" jsem o ní dost přemýšlela, ale tady to vypadá, že trvalá rovná se vlasovražda... Děkuju moc za zkušenosti!! Wink Selia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Selio, vitej u nas!

Myslim ze to rovnitko mezi trvalou a vlasovrazdou Ti tu asi nekdo vysvetli podrobneji, ale zjednodusene receno, dal bych ho tam...

Kazdopadne vitej u nas a nez zacnes cinit nezvratna vlasorozhodnuti, pocti si u nas na foru Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:20 pm    Předmět: Re: trvalá Citovat

Selia napsal:
Ahoj,
když už jsem registrovaná, musím se zeptat - opravdu máte všichni tak hrozné zkušenosti s trvalou (zničené vlasy)? Jako typická "rovnovláska" jsem o ní dost přemýšlela, ale tady to vypadá, že trvalá rovná se vlasovražda... Děkuju moc za zkušenosti!! Wink Selia
Ahoj,no ja si myslim ze trvala asi neni tou nejlepsi volbou pro vlasy,a uz vubec ne jestli vlasy barvis nebo odbarvujes.Asi nejvetsi potiz je v tom ze kdyz si nechas na dlouhe vlasy trvalou tak uz ji pak budes muset delat porad protoze 10-ti centimetrove rovne odrosty nebudou vypadat asi nijak vabne.Ale existuje i volba tzv:docasne tvale,ktera vydrzi asi 4-6 tydnu,a postupem tohodle casu ta trvala proste spadne a vlasy budou zase rovne.Je mnoho variant,a ne vzdycky to musi byt tak drasticke...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Selia
0-7
0-7


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

To zní povzbudivě... A neznáš třeba nějaké další možnosti osobně? Smile Jinak moc děkuju, že mi odpovídáte! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

Selia napsal:
To zní povzbudivě... A neznáš třeba nějaké další možnosti osobně? Smile Jinak moc děkuju, že mi odpovídáte! Smile


V mém mládí to bylo tak, že která holka neměla trvalou, jako by nebyla! Samozřejmě z toho vznikaly "úžasné" chemlony, viz. "krásná" fotečka v mé galerii. Very Happy Jsem šťastná, že tahle móda už pominula a už si nemusím nijak vlasy ničit, protože to byla opravdu vlasovražda. Poslední trvalou jsem měla na hlavě před deseti lety a i kdyby to nakrásně byl zase diktát módy, nepodlehnu! Smile Je ale možné, že teď jsou už nějaké šetrnější metody, bohužel neporadím, protože už si trvalou opravdu nikdy nedám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 10:56 am    Předmět: Citovat

Selia napsal:
To zní povzbudivě... A neznáš třeba nějaké další možnosti osobně? Smile Jinak moc děkuju, že mi odpovídáte! Smile


Toz ja mela v druhaku na gymplu udelanou vodovou trvalou - vlasy temer do pasu a na velke natacky. Mela jsem krasne vlny, ze kterych jsem byla nadsena tak mesic, maximalne dva. Neb za jedno mi nase uzasna kadernice nerekla, jak o tohle poradne pecovat - dle jejiho bylo ok umyt haro, napajcovat tuzici penou a nechat uschnout...no ble.

Behem dalsiho pul roku se mi vlasy vahou narovnavaly a dalsi dva roky odrustaly...pak jsem si ji dala jeste jednou ve cvrtaku a pred maturou sla kratit pod ramena - rozjete konecky do pulky hlavy.. fuj. Efekt pekny, lec kratkodoby a nicici. Confused
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 11:11 am    Předmět: Citovat

já si nechávala dělat trvalou pře dvěma lety ( nějakou udlehčenou verzi)
A) nechytlo to
B) muselo jsem se ostříhat
To, že mi "nechytli vlny" neznamenalo, že se nezničili vlasy

jinak postup stajný jako před x lety (podle toho co mamka vyprávěla)
prostě napatlat jakousy echt smradlavou tekutinou, nátáčky.. a nakonec sušák ze kterého mám panickou hrůzu- já myslela, ža této lehčí se to netýká.

2pimpa: já ti rozumím, když bylo mamce 16, zapoměla jí kadeřnice v sušáku. Měla vlasy do pasu. Přišla o ně a vypadala jak vekslák. Takovou tu velkou patku do čela měla, to byly ty nejdelší vlasy co jí zbyly.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Ale POZOR vlny se zase vracejí do mody.A kdyz pujdete do nejakeho lepsiho kadernictvi tak vam daji na vyber z siroke skaly na ruzne typy vlasu.Kdyz trvala nechytne ci co tak to muze byt vetsinou chyba kadernice protoze nejspis nezvolila spravny typ preparacniho roztoku podle typu vlasu,a dalsich pricin muze byt mnoho. -Existuje napriklad preparace GALLE,ktera se na vlasy nanasi formou peny.Dalsi moznosti je kysela preparace ktera ma ph 4-5 a ta dokonce zlepsuje kvalitu vlasu,ale muze se provest jen 3-4krat po sobe pak se musi udelat jedna alkalicka preparace aby se vlasy neprekyselily,a je dobra na barvene vlasy.Pak jsou tu ty docasne jak sem se o nich zminovala tvz:Headlines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

No u kratších vlasů je asi trvalá celkem ok. Tam se dají účesy stříhat podle módy, protože to stejně za chvíli odroste. Ane na dlouhých bych si nějaké módní zásahy radši odpustila, přece jen, nosit pěkných pár let na hlavě nějaké zprasené cosi, co už nechci obnovovat a přitom nechci zkracovat... To budu raději nemoderní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

Já měla před pár lety trvalou na vlasech do pasu (vlastně mi je kvůli tomu zastřihla skoro do půli zad). Byla spíš silnější, ale stejně to moc nechytlo. Podobně jak píše Morgann - efekt to mělo tak 14 dní, pak se to vlastní vahou narovnalo. Každému to samozřejmě může chytnout jinak, ale řekla bych, že u delších vlasů jsou to vyhozené peníze, protože se to brzy narovná. Z tohoto důvodu jsem taky nepozorovala žádné odrosty, takže v tom problém nebyl. Naštěstí to jinak vlasy přežily v pohodě, ale stejně se těším, až to odroste úplně - spodní čtvrtmetr vlasů přeci jen ještě není ve zcela dobré kondici Wink

Taky jsem kdysi pozorovala trvalou na spolužačce s vlasy do pasu, nejdřív dala trvalou a pak to ještě odbarvila a vlasy vypadaly dost zuboženě.

Jestli jsou vlny v módě (což nesleduji), radši bych si je dělala sama způsobem zapletení za vlhka (cop na čele přes noc - menší vlny, zauzlované prameny - větší vlny). Pracnější, ale pro vlasy bezpečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.