Joga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=524947918af4d86353817fc5124376f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:

Tak to jsi měla opravdu štěstí, kam jsi chodila?


Chodila jsem do kurzíku v Ostravě - Hrabůvce. Cvičitel byl fajn...hlavně když občas předváděl ty šílené jógové pozice. Taky bych to chtela umět Smile jenže třeba takový stoj na hlavě nezvládnu vůbec. Mám nějak "gumovou" krční páteř a bojím se, že bych po tomhle cviku byla pak jako bezhlavý rytíř Very Happy ale jinak mi to jde, jen se nepouštím do těch krkolomných pozic. Jo, mimochodem, hodněkrát jsem četla, že obrácené pozice jako svíčka, stoj na hlavě apod. PODPORUJÍ RŮST VLASŮ Wink , protože se víc prokrvuje hlava. Ale pozor si musí dávat lidi se závratěmi, vysokým krevním tlakem a nesmí se to přehánět. Jestli to fakt funguje nevím, ale je celkem logické, že při větším prokrvení dostávají vlásky víc výživy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Slunečnice napsal:
... že obrácené pozice jako svíčka, stoj na hlavě apod. PODPORUJÍ RŮST VLASŮ Wink , protože se víc prokrvuje hlava. Ale pozor si musí dávat lidi se závratěmi, vysokým krevním tlakem a nesmí se to přehánět. Jestli to fakt funguje nevím, ale je celkem logické, že při větším prokrvení dostávají vlásky víc výživy.


jejda, to by můj milý už byl vlasatý až po zem, on pořád ty obrácené assány cvičí, je to legrace...svíčka je ale fajn i pro mě, na hlavu se postavit z kleku vážně nikdy nebudu umět...akorát se ty obrácené cviky nesmí dělat během menstruace...ještě je to kromě vlasů a prokrvení hlavy dobré jako podpora při učení, prý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 4:43 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:


jééé, Brett, to zrovna ted taky resim, ze bych jogu nebo nejake takove cviceni potrebovala jako sul jak fyzicky, tak psyhicky....
kdybys hledala partacku, tak ja bych se asi docela hlasila.... do Blanicke to mam sice celkem kus, ale zas pokud bych to vzala cestou z prace......
Musim se na to kouknout.... tos mi uplne nasadila brouka do hlavy...


Ja se rozhodla to nakonec zkusit podle knizky. Vypadaji desive nektere cviky v pokrocilych Very Happy.
Ale kdybys treba chodila jeste po novem roce, rada se pridam Very Happy.
(Pripadne ti muzu oskenovat cviky pro zcatecniky Wink). At vis, do ceho jdes Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:

Ja se rozhodla to nakonec zkusit podle knizky. Vypadaji desive nektere cviky v pokrocilych Very Happy.
Ale kdybys treba chodila jeste po novem roce, rada se pridam Very Happy.
(Pripadne ti muzu oskenovat cviky pro zcatecniky Wink). At vis, do ceho jdes Very Happy.

jeee, to bys byla hodna s tim scanovanim, to bych brala!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Dobra, poslu ti to do nekolika dni na majl Smile Twisted Evil . Ha, v otm nebudu sama, super Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brahmin
81-160
81-160


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 136

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

pri problémoch spojených s črevami, toto je úplne úžasný, jednoduchý a detailne popísaný návod na jogínske prečistenie čriev (súbor cvikov a úkonov Várisára), ktorý mi pred dvomi mesiacmi perfekte pomohl Smile Vraj je 99% chorôb pôvodom v čreve, je teda nutné ho pravidelne pucovať Smile

http://zivotni-energie.cz/sankhapraksalana-varisara.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 9:11 am    Předmět: Citovat

Mám dotaz pro všechny zkušené jogínky a jogíny Very Happy Doktor mi kvůli slabé imunitě doporučil cvičit jogu.Tak jsem si koupila perfektní knížku,pěkně popsané ásany,srozumitelné cviky a všecko,ale jediné co jsem tam nenašal,jak zhruba dlouho by měl trvat jeden cvik a s kolika cviky můžu začít?Jak dlouho by měla trvat jedna série cviků?děkuju za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slunečnice
41-80
41-80


Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 2:08 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Mám dotaz pro všechny zkušené jogínky a jogíny Very Happy Doktor mi kvůli slabé imunitě doporučil cvičit jogu.Tak jsem si koupila perfektní knížku,pěkně popsané ásany,srozumitelné cviky a všecko,ale jediné co jsem tam nenašal,jak zhruba dlouho by měl trvat jeden cvik a s kolika cviky můžu začít?Jak dlouho by měla trvat jedna série cviků?děkuju za rady Wink


To je individuální. Co se doby výdrže týče, záleží na tobě...zpočátku vydržíš asi jen chvíli, postupně můžeš prodlužovat. Hlavní je, aby ti to bylo příjemné. Naučit se zujmout ty pozice správně, aby ses v nich cítila pohodlně (ikdyž na pohled některé asany vypadají hrozně nepohodlně, jde to Very Happy ). Nikdy jsem cvičení neměřila přesně na minuty...prostě podle pocitu, tělo si řekne samo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 9:14 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Mám dotaz pro všechny zkušené jogínky a jogíny Very Happy Doktor mi kvůli slabé imunitě doporučil cvičit jogu.Tak jsem si koupila perfektní knížku,pěkně popsané ásany,srozumitelné cviky a všecko,ale jediné co jsem tam nenašal,jak zhruba dlouho by měl trvat jeden cvik a s kolika cviky můžu začít?Jak dlouho by měla trvat jedna série cviků?děkuju za rady Wink

Chodím na jogu pro začátečníky a všechny cviky děláme 3x - např. vždy 3 cviky jednou rukou, pak druhou - oddych . Hodně důležité je dýchání .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Mně u jógy na výdrže nejlíp fungovalo sledovat dýchání. Třeba začít u asán výdrží na tři dlouhý nádechy a výdechy a postupně prodlužovat až třeba k deseti nebo i víc - jak to bude tělu vyhovovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.