Seriály
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b4f0bfd609bc1472996813e8fc17d4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 2:09 pm    Předmět: Citovat

Klarus, mňa po pravde zaujala najviac tretia séria, preto čakám na štvrtú Laughing ja by som to dopozerala, ale ten sériový vrah je veľmi priehľadný, nechcem sem hádzať spoilery.
tak hudba nemusí každému sadnúť, ani Hollow Talk z úvodu nie je pre mňa úplne naj, ale album bol celkom oddychovka, čo si môžem zapnúť, keď nechcem, aby mi do uší niečo vrieskalo, no Laughing

edit:
priznávam, že mňa švédština rozčuľuje ďaleko viac než čeština Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2016 7:27 pm    Předmět: Citovat

Díky, dám jim tedy časem ještě šanci. Ono na to má asi i vliv, že jsem objevila přitažlivější seriálové tituly, přece jenom skandinávských detektivek je fůra, navíc, když je i docela často čítám. Takže ten Most šel trošku stranou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2016 4:14 pm    Předmět: Citovat

pozerá niekto Peaky Blinders? práve vyšla tretia séria, tak som zvedavá

http://www.csfd.cz/film/330877-peaky-blinders-gangy-z-birminghamu/prehled/

teším sa na Cilliana Murphyho, ktorý je čím ďalej tým lepší Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2016 8:29 pm    Předmět: Citovat

Ehm, třetí série je už dávno venku. Už jsem to viděl. Teď doháním Banshee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2016 8:36 pm    Předmět: Citovat

Předně chci poděkovat, že jste mě tu znovu přesvědčili k třetí sérii Mostu, po těch prvních nic moc dílech se to zase rozjelo a super!

Musím zde také ventilovat své nadšení z nové řady Penny Dreadful, i když tuším, že to tu asi moc nikdo nesleduje. Ale zatímco u GoT mám skoro u každého dílu chuť mlátit hlaovu do zdi a přemýšlím, kde je dno tvůrčí debility (evidentně hoooodně hluboko), tak u druhého zmiňovaného jsem navýsost spokojená. Jasně, není to úplně stejný žánr a celkově přístup k literárním předlohám je v obou případech dost jiný, ale mám dojem, že Penny Dreadful dokazuje, že i s velmi volným výkladem se dá udělat rozumná práce.

A do třetice, objevila jsem seriál Hell on Wheels, o stavbě transkontinentální žekeznce v Americe 19. století. Trochu mě tedy zneklidňuje, že to má (prozatím) pět řad, nejsem si jistá, jak se to vyvíjí stran kvality, ale první díly mě hodně chytly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 9:39 am    Předmět: Citovat

Tyjo, já to mám úplně opačně - GoT mě tahle série celkem baví, zato Penny Dreadful mi přišla tak děsivě nudná, že po dvou dílech jsem to smázla z disku.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 9:55 am    Předmět: Citovat

Tak já se snažím (už) nesrovnávat seriál GoT s knihou, ale takových strašných nelogičností, co tam vrší, a že z půlky postav dělají úplné trotly, mi fakt docela vadí. Zas pokud jde čistě o "zábavnost", tak zábavné to je, taky proto to ještě sleduju, že ano. Twisted Evil

U Penny Dreadful mě v nové sérii mj. baví přimknutí ke Stevensonovu dílu, různé odkazy, resp. ty které vůbec dokážu odhalit, určitě jich bude víc. A Wes Studi jako mega hustý indiánský stařík, jooo, to můžu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út červen 21, 2016 12:11 pm    Předmět: Citovat

No Wes Studi byl boží v PM Very Happy Very Happy toho žeru.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 9:48 pm    Předmět: Citovat

Přiznávám, že mě v poslední době hodně nadchlo Stranger Things, fakt se povedla celá ta retro stylizace i s příběhem. Nostalgie jak svi*a. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 2:27 pm    Předmět: Citovat

úplne súhlasím s Klarusou, Stranger things som tiež videla a teda 100% spokojnosť.

taktiež som konečne sfúkla druhú sériu Farga a hodne dobré to bolo. hlavne by som vypichla výkon Kirsten Dunst, ktorá tu dostala atypickú rolu... a zvládla ju bravúrne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.