alergie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=923cd7944d0b08dce9c4364a7373c6b3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

egle. tak to je nás víc Laughing kdybych měla brát léky na všechny své potíže, tak nemusím jíst Laughing . Takže sem si nechala jen ty na revma, protože je opravdu potřebuju Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
egle. tak to je nás víc Laughing kdybych měla brát léky na všechny své potíže, tak nemusím jíst Laughing . Takže sem si nechala jen ty na revma, protože je opravdu potřebuju Wink

jo, pak bys trávila dny tím, že bys přemýšlela, co máš kdy spolknout Laughing (se omlovám, že si z toho dělám srandu... myslim, že tvoje starosti zdravý člověk jako já nikdy nepochopí...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

egle ano dělej si z toho srandu Very Happy Já musela tak před rokem brát mooocinky léků a vit. doplnků. Sem ráno tahala krabičky " jdu se nasnídat!". Problém byl v tom, že se nikdo nesmál Confused
Máš pravdu v tom, že by člověk oak musel přemýšlet co kdy Laughing . některé léky se nemohou polykat spolu. Měla jsem problém právě s xyzalem. Když nebyl dostatečný odstup od methotrxátu bylo mi po něm špatně Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:30 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Problém byl v tom, že se nikdo nesmál Confused

no ono to totiž k smíchu není... Confused Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

egle: a co teda má pak člověk dělat. plakat? To se mi nechce. radši se směju, vždyt na světě je tolik hezkých věcí. vždycky sem říkala kamarádce na střední- chceš mi pomoct, směj se se mnou, víc nežádám Wink

Abysme se vrátili k alergiim, u mě jsou to plísně, aloe, sluníčko a prach. aa řepka olejka a margaríny- na ty bych neměla zapomenout
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Takmer na všetkých stromoch už pučia kvety a z trávi vykúka prvá púpava. Radosť z nej však alergici určite nemajú. Ak nevedia, čo robiť, tu je rada: pomôže Ovčiarka vôstková.

Je to bylinka, ktorá dezinfikuje oči, čo nám pomôže najmä vtedy, ak nám zvyknú slziť. Takto postihnutý človek si môže s jej odvarom umývať aj oči i nos. Odvar z tejto bylinky sa dá aj piť, je dobrý na kašeľ aj zapálené hrdlo. S alergiou zatočíme aj s Čiernou bazou v kombinácii so Žihľavou dvojdomou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 6:54 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky alergická (podzimní plevele, pelyněk, ambrozie, roztoče, prach, peří, kočky,...), mám mírné astma a atopický ekzém.

Na atopický ekzém pomůže málo stresu a měsíčkový krém na ruce Alverde. Na astma vyhýbání se alergenům. Na alergie? Těžko říct. Teď zkouším tinktury Naděje.

Zajímavý článek o alergiích: http://sweb.cz/zdenka.psenickova/clanky3.htm#clanky32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:35 pm    Předmět: Citovat

Já jsem alergická na hrách,skořici,česnek a slunce.Když sním byt jen jeden hrášek,tak se osypu,zvedne se mi žaludek a mírně se mimotá hlava.Když jen ucítím česnek nebo skořici,tak se začnu dusit,pálí mě jícen a mám hrozné závratě.Jednou jsem omylem snědla bramborové šišky s mákem,ve kterém byla skořice a myslela jsem,že je to můj konec.Měla jsemtak vypálený celý krk,že jsem dva dny necítila žádnou chut,nemluvě o tom motání a migréně Confused a když jsem na slunci,tak musím být natřená krémem s faktorem minimálně 30 a musím se pohybovat ve stínu,protože mě začne třeštit hlava,mívám záchvaty,dusím se a na kůži mi vyskáčou ekzémy a pupínky.S tím jídlem se tomu dá dobře vyhnout.Ale nemáte někdo tip,jak ulechčit s tím sluncem???byla bych mic vděčná,kdyby mi někdo mohl poradit jak to aspon trochu zmírnit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:58 pm    Předmět: Citovat

Lilith: skús opalovací krém Daylong - kamarátka má alergiu na slnko a po ňom sa nevyhádzala.. má aj tú výhodu, že je dosť odolný voči vode a oteru. Mne slnko tiež dosť vadí, býva mi zle a točí sa mi hlava, tiež sa ľahko spálim (ale to kvôli mojej svetlej pokožke), ale alergiu ako takú nemám.

ja mám alergiu na citrusy, vitamín C (hlavne v tých citrusoch, ale aj samotný, alebo vo väčšom množstve v nejakej potravine), jahody, aloe (na pleti, piť som to radšej neskúšala) a osypem sa po väčšine kozmetiky (hlavne nejakej agresívnejšej).. na nejaké zeliny našťastie alergiu nemám.. je to hrozné, čím ďalej tým viac je alergikov, ľudí s citlivou pokožkou a pod..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Lilith: skús opalovací krém Daylong - kamarátka má alergiu na slnko a po ňom sa nevyhádzala.. má aj tú výhodu, že je dosť odolný voči vode a oteru. Mne slnko tiež dosť vadí, býva mi zle a točí sa mi hlava, tiež sa ľahko spálim (ale to kvôli mojej svetlej pokožke), ale alergiu ako takú nemám.

Díky za radu,takový krém používá teta na moji malou ségru asi ho vyzkouším Wink No právě já mám přecitlivělou plet,po albínech nejsvětlejší typ,takže to mám vcelku blbé Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.