alergie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=846b82e003e682deec1d8f4d7e6b1acbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 2:48 pm    Předmět: Citovat

Lalaith to mě moc mrzí, tvoji potkánci jsou krásní Sad Ale fakt je dej pryč, hned jak najdeš někoho kdo se o ně dobře postará, můžeš z toho mít hodně velké problémy. Mě se začalo rozjíždět astma a taky jsem proležela skoro půl roku v posteli s horečkou, než se přišlo na to, že to je z alergie. A vždycky je mi strašně líto, když vysvětluju psovi u rodičů že se s ním nemůžu moc tulit, i když bych moc ráda, ale zdraví je opravdu důležitější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Opravdu to nechápu - po několika letech jarních alergií jsem se letos konečně dokopala k alergoložce s vizí, že dostanu nějaké pěkné prášky, které zmírní to, že mě v květnu a červnu pravidelně ničí ucpaný nos a záchvaty rýmy. No, prášky mám, a nejenže jsem nezaznamenala žádný úspěch - naopak je mi letos snad ještě hůř! Už asi 2 týdny mám nonstop ucpaný nos, jako jediné řešení vidím zavřít se doma a ven vycházet jen v nejnutnějších případech - což mě při tomhle krásném počasí pěkně štve Evil or Very Mad
Tak fakt nevím, jestli mi bez léků nebylo líp než s nima? Nedovedu si to úplně vysvětlit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 8:31 pm    Předmět: Citovat

ladyquerida: Já mám vcelku slušnou pylovou alergii, od malička astma, tak tři roky zpět jsem se vykašlala na alergologa (prostě mě to už nebavilo a stejně mi bylo furt zle). Od té doby se sice pravidelně dusím a mám rýmu a tak ale je mi mnohem líp. Z prášků a injekcí mi bylo vždycky zle a myslím, že i alergické problémy byly horší.
Prostě jsem se smířila s tím, že se budu dusit a časem se to možná spraví (nebo vymyslím něco, co mě vyléčí - a ostatní alergiky taky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devilian
21-40
21-40


Založen: 24.4.2011
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou (asi půl roku?) jsem trochu rozpačitá z toho, že téměř vždy, když si obličej umývám vodou, nebo se ve vodě cabrám, mi následně asi 5-15 minut teče z nosu. Nikdy se mi to nestávalo, až teď ten poslední půlrok. Už mě to začíná pěkně štvát a netuším čím by to mohlo být.
Kromě toho mám z vody vysušenou pleť a s tím jak pak musím kapesníkem odírat nos, jsou šupiny všude a vypadám jako dehydrovaná mumie. Pomalu mi na to nezabíraj ani mastný krémy, který bych jako majitelka hodně mastné pleti používat neměla. Rolling Eyes Začarovanej kruh.
Nemůže to být nějaká alergie na chlor nebo tak něco? Není tu někdo, kdo má podobný problém? (nemůžu soudit jestli se mi to stává i v notně chlorovaném bazénu, jelikož na bazény nechodím)

S takovou věcí se mi nechce za doktorkou moc chodit, netuším totiž jestli to nemůže být jen nějaká pitomost - kromě toho jsem u ní za posledních pár měsíců byla jako doma. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

co to je nevím, ale jako majitelka suché mastné kůže nedoporučuji mastné krémy. nevstřebají se, akorát se s nimi zapatláš. Chce to nějaký hydratační bálzám, fluid, soufléé...něco co se vstřebá, zhydratuje a nezanechá mastný film...bohužel se to těžko shání Sad
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Devilian
21-40
21-40


Založen: 24.4.2011
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2011 12:39 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
co to je nevím, ale jako majitelka suché mastné kůže nedoporučuji mastné krémy. nevstřebají se, akorát se s nimi zapatláš. Chce to nějaký hydratační bálzám, fluid, soufléé...něco co se vstřebá, zhydratuje a nezanechá mastný film...bohužel se to těžko shání Sad


Mám i nemastnou hypoalergenní emulzi z lékárny BBraun Trixo, ale ta mi taky nijak zvlášť nepomáhá. Asi budu muset shánět no. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 10:57 pm    Předmět: Citovat

Jsem naštvaná!!! Zase mám horečku, asi z alergie. Trvá už skoro dva měsíce. Je to strašně omezující, jak mám teplotu tak mi jede mozek na poloviční výkon, takže nemůžu ani číst trochu náročnější knihu (nebo každou větu projít alespoň dvakrát), natož se učit. Proležela jsem si s alergií v posteli několik měsíců asi před dvěma lety (ve škole z toho samozřejmě velké problémy). Blbé je, ze teď beru každý den léky a očividně nezabírají. Rozvíjí se mi astma, bojím se jet k někomu na chatu, protože ta poslední byla ve znamení dušení, odřeného nosu a deseti kilo kapesníků Twisted Evil Omezuje mě to v běžných činnostech, jsem z toho strašně nešťastná. To že jsem musela spoustu druhů ovoce přestat jíst už snad ani nemá cenu zmiňovat Crying or Very sad

Existuje vůbec nějaká léčba alergie? Sice mám začít chodit k doktorovi na injekce, ale moc tomu nevěřím. Spíš by mě zajímalo jak k alergii a astmatu přistupuje východní medicína. Hledala jsem knihu zaměřenou na tohle téma ale nic jsem nepotkala Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 8:23 am    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Existuje vůbec nějaká léčba alergie? Sice mám začít chodit k doktorovi na injekce, ale moc tomu nevěřím. Spíš by mě zajímalo jak k alergii a astmatu přistupuje východní medicína. Hledala jsem knihu zaměřenou na tohle téma ale nic jsem nepotkala Confused

Zkus si v knihovně půjčit knížku od Josefa Jonáše Tajenky života - od teorie k praxi! Je teda taky trošku náročnější, ale opravdu úžasná. Člověk pochopí hodně souvislostí. Vychází hodně z čínské medicíny a kombinuje to i s ayurvédou.
http://www.eminent.cz/kniha.php?id_knihy=138
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 10:24 pm    Předmět: Citovat

sedmikráska napsal:
Janickaxy napsal:
Existuje vůbec nějaká léčba alergie? Sice mám začít chodit k doktorovi na injekce, ale moc tomu nevěřím. Spíš by mě zajímalo jak k alergii a astmatu přistupuje východní medicína. Hledala jsem knihu zaměřenou na tohle téma ale nic jsem nepotkala Confused

Zkus si v knihovně půjčit knížku od Josefa Jonáše Tajenky života - od teorie k praxi! Je teda taky trošku náročnější, ale opravdu úžasná. Člověk pochopí hodně souvislostí. Vychází hodně z čínské medicíny a kombinuje to i s ayurvédou.
http://www.eminent.cz/kniha.php?id_knihy=138


Děkuju, určitě si jí půjčím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 8:15 am    Předmět: Citovat

Janicka: tieto prejavy alergie dôverne poznám, keď som čítala tvoj príspevok, akoby si opisovala môjho 6-ročného syna. má veľmi silnú alergiu na perie a roztoče. K tomu alergia na trávy a niektoré stromy... nič iné nerobíme, len nakupujeme papierové vreckovky, kvantá vreckoviek... minulý týždeň mi alergologička povedala, že sa u neho rozvíja astma. Do škôlky chodí v intervale týždeň v škôlke - 3 týždne doma. Mám pocit, že mu v škôlke niečo vadí, ale stále sme neprišli na to, čo by to mohlo byť. Majú tam antialergické vankúše aj paplóny, nemajú koberec. Lekárka do neho pchá len chémiu v podobe sirupu Aerius, efekt z neho nevidím. Spreje do nosa má, jeden z nich je s obsahom kortikoidov, tomu sa snažím všemožne vyhýbať.
Som už nešťastná a ocením akúkoľvek radu. Strašne by som mu chcela pomôcť, neviem ako, najradšej by som tú jeho alergiu vzala na seba, ale to asi pozná každá mama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.