alergie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61eb64f993b11679843d6a5f54855e50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
luczina_n
8-20
8-20


Založen: 19.8.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
jo, tak já jsem roky brala zodac (a tenkrát jsem za něj byla hrozně vděčná, protože jsem po letech byla bez obtíží), ale pak mi došlo, že to do sebe nemůžu valit cely život, tak jsem prostě vysadila... a světe div se, alergie na prach a pyly u mne v podstatě neexistuje... astma se občas přihlásí, ale já si ho nevšímám ( Embarassed ) a zaháním ho čajem od popova, a ekzem se mi nezlepšil po těch doktorských sajrajtech skoro nikdy, ten se objevuje a mizí kdy chce... Wink



to máš štěstí, já jsem taky zkoušela zodac nebo zyrtec vysadit (mámdost špatnou pylovou a prachovou alergii), ale je to pak peklo. jediný co mi opravdu pomáhá, je změnit na červen a červenec míst opobytu - a to dost radikálně. čím dál od Čech, tím líp Razz Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
egle ano dělej si z toho srandu Very Happy Já musela tak před rokem brát mooocinky léků a vit. doplnků. Sem ráno tahala krabičky " jdu se nasnídat!". Problém byl v tom, že se nikdo nesmál Confused
Máš pravdu v tom, že by člověk oak musel přemýšlet co kdy Laughing . některé léky se nemohou polykat spolu. Měla jsem problém právě s xyzalem. Když nebyl dostatečný odstup od methotrxátu bylo mi po něm špatně Rolling Eyes

Jo já musím brát xyzal skoro každou chvíli,protože moje imunita Se rovná prakticky bodu mrazu Sad A moc ho nemusím,hlavně mi moc nepomáhá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Danara
0-7
0-7


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

na pylovou alergii pomáhá v sezóně vypláchnout nos
odstraní se tak pyly které se zachytily na sliznici - menší expozice = menší reakce

nejlepší je dělat výplach co nejčastěji, hlavně po návratu z venku a před spaním, první aplikace může trochu pálit, ale u dalších aplikací už je to v pohodě

používá se roztok který se co nejvíc blíží fyziologickému prostředí v nose - návod na přípravu je na AlergoBoxu

dobře taky vyhovuje Vincentka, prodává se lékárnách i jako speciální nosní sprej, ale stejně dobře poslouží i v lékárně koupená sterilně balená velká láhev, ze které si odleješ do kapátka nebo rozprašovače
_________________
Půjčovna super značkových kabelek RentBag
Můžete mít za cenu půjčovného stále novou kabelku Wink
.. nebo si ji pak koupit na BeinStyle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky alergii na pyly a to na některý trávy,obilí a břízu, na alergologii sice chodím pravidelně, pár let mi dávaly injekce,vás vlastně dopujou malejma dávkama toho,co vám vadí,ale jen se to trochu zmírnilo,dřív jsem taky brala podobný dryáky jako zyrtec a zodak vždy celou sezonu,ale taky jsem si řikala,že to přece nemůžu brát celej život,tak jsem posl.pár let přešla na to,že je neberu v sezoně každý den, ale každý třetí a myslim,že je to lepší,tenle rok zkusím asi ještě za dýl. Ale protože mě dost zajímá psychologie,tak jsem se dočetla,že je to hodně psychický,určitý myšlenkový návyky, někteří lidé si samy ubližují,způsobem myšlení,aniž by to věděli(je to podvědomé), zkusím vám i sobě zjistit co alergie znamená, a co s ní. Já už to zjišťovala,ale mě se dost za poslední roky zlepšila,tak že to tolik neřešim,ale je pravda,že způsob jakým uvažuju a i řeším život se taky dost změnil,takže vliv to asi určitě má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 11:11 pm    Předmět: Citovat

no ja som tiež peľová alergička (púpava, palina, ambrózia, obilniny), obligátne imunodeficientná. tiež som prešla injekciami, zyrtec, staloral... po pár rokoch som sa na to vykašlala. z tých posledných liekov mi bývalo špatne... teraz nemávam žiadne problémy, iba som občas chorá a to je asi jediný prejav mojej alergie. pričom kedysi som chodila s opuchnutými očami a podobne.... nechodím už vôbec na alergológiu. a s tou psychológiou je to aj pravda. ja to prosto neriešim. viem, že sa to nedá v každom prípade nechať iba na psychiku, ale myslím že mne to pomohlo. i keď pravda je, že keď idem okolo trávnika plného zakvitnutých púpav, tak si inštinktívne zakrývam nos a ústa, ale to je asi jediné, čo robím.... primárne histamínové príznaky u mňa dávno vymizli, asi som si vybudovala nejakú imunitu naň Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Takže k tý alergii.....alergie.....pravděpodobná příčina: silné antipatie k nějaké osobě. Popírání vlastní síly.Nový myšlenkový vzorec: svět je bezpečný a přátelský. Jsem v bezpečí.Jsem smířený se svým životem.
A senná rýma...pravděpodobná příčina:emocipnální zahlcení.Strach z kalendáře.Přesvědčení subjektu,že je pronásledován.Pocit viny. Nový myšlenkový vzorec: Jsem v jednotě s celým životem.Jsem v bezpečí pro všechny časy. A je to z knihy Uzdrav své tělo od Louise L.Hay
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

já chodím už 4roky na injekce kvůli alergii, byla hrozná, spala jsem třeba v hodině, furt mi tekly slzy, pšíkala jsem, prostě děs a teď už je to o něco lepší, díky těm injekcím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maybeee
41-80
41-80


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

prosim, prosim. Nemáte někdo nějaký recept či radu proti sluneční alergii?
(pokud možno jiný než nelézt na sluníčko Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

maybeee: 50+faktor. A to i v našich podmínkách. Večer pokožku umýt a natřít něčím "hojivým". Mě se osvědčil kokosový olej. Praktikovala sem v Řecku. Mimo sluneční alergie mám 2 ekzémy a přežila jsem bez uhony Wink Ale musí se vyzkoušet. hold metoda pokus, omyl Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

ten krém sa dosť odporúča Daylong. kamarátka so slnečnou alergiou ho používa a vraj jej ako jediný nerobí problémy.. ja som ho vždy používala, keď som bola niekde pri mori, lebo má aj takú výhodu, že dosť dlho vydrží na pokožke (neotiera sa a nezmazáva, napr. keď sa človek potí)
pre mňa je 50+ tiež nutnosť, nemám síce alergiu, ale ľahko sa spálim (a potom som pehatáRazz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.