Selective
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=207cbc919bfcbf58bae0b457c262576eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
híííííí Shocked v tom zozname predajcov som našla adresu aj na moje mesto. hurááá najbližšie sa tam zastavím a spýtam sa na farebné šampony. ktovie aká farba by bola vhodná na ryšavo-zlatú farbu vlasov


Very Happy Já bych vzala na tvé vlásky zlatou Wink Sama uvažuji že možná ten barevný jednou zkusím-a buď tedy hnědý nebo také zlatý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 11:02 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
híííííí Shocked v tom zozname predajcov som našla adresu aj na moje mesto. hurááá najbližšie sa tam zastavím a spýtam sa na farebné šampony. ktovie aká farba by bola vhodná na ryšavo-zlatú farbu vlasov

A kde je tá predajna prosím ťa? V akom meste? Bo u nás v ZA predajňu nemajú. Teoreticky ešte do KE chodím relatívne často, možno sa zadarí aj do BA, síce menej často, ale možno. V akom meste si to našla a v blízkosti čoho, akého miesta asi?
Návrat nahoru
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Rina napsal:
híííííí Shocked v tom zozname predajcov som našla adresu aj na moje mesto. hurááá najbližšie sa tam zastavím a spýtam sa na farebné šampony. ktovie aká farba by bola vhodná na ryšavo-zlatú farbu vlasov

A kde je tá predajna prosím ťa? V akom meste? Bo u nás v ZA predajňu nemajú. Teoreticky ešte do KE chodím relatívne často, možno sa zadarí aj do BA, síce menej často, ale možno. V akom meste si to našla a v blízkosti čoho, akého miesta asi?


je to predajna v Nitre s názvom Biofarma - oproti starého TESCA v centre mesta.
Ďalšia predajna je v Košiciach - BAMA na Kováčskej ul.
Vo Zvolene - 2x BAMA a SELECT
a aj v Bratislave predajna SELECT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 9:58 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Rina napsal:
híííííí Shocked v tom zozname predajcov som našla adresu aj na moje mesto. hurááá najbližšie sa tam zastavím a spýtam sa na farebné šampony. ktovie aká farba by bola vhodná na ryšavo-zlatú farbu vlasov


Very Happy Já bych vzala na tvé vlásky zlatou Wink Sama uvažuji že možná ten barevný jednou zkusím-a buď tedy hnědý nebo také zlatý Wink


tiež ma láka ten zlatý ale ešte musím zistiť aké odtiene tam majú a rozhodnem sa podla výberu. len dúfam že nebude obsahovať nejaké veľmi ničivé látky Confused ale keby je nejaký nebezpečný tak by ho asi Valki nepoužívala. no uvidím, zajtra sa tam mrknem že či to tam vlastne majú
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:

je to predajna v Nitre s názvom Biofarma - oproti starého TESCA v centre mesta.
Ďalšia predajna je v Košiciach - BAMA na Kováčskej ul.
Vo Zvolene - 2x BAMA a SELECT
a aj v Bratislave predajna SELECT

Vďaka Wink
Návrat nahoru
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

no takže som sa na tie šampony bola pozrieť ale nekupila som si, pretože: mávajú len strieborný ktorý si kupujú platinové bloncky, ostatné farby keby chcem mi objednajú (len ja ešte neviem či chcem), jedna flaša má 250ml a stojí 240sk čo nie až také hrozné. tak rozmýšlam že si v januari asi ten zlatý objednám.
chcela by som ale vedieť ako veľmi mi to chytí na moje vlasy. lebo nie sú vyložene blond ale mám ich také zlaté s odtieňom do ryšava (dnes tu farbu moja kadernička po......kašlala)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:

Bohužel na stránkách není složení. U toho, co mám doma, sem mohu složení klidně dát. Jak říkám, je to chemie, ale značně kvalitní Wink Určeno pro kadeřnické salony.


ahoj, mohla by si sem prosím dať zloženie toho šampónu čo má robiť tie zlatavé odlesky? celkom ma to zaujalo a by ma zaujímalo že aké je v tom použité mydlo.... keby nebolo nejaké brutálne, tak by som po ňom aj zapátrala v Bratislave Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 4:11 pm    Předmět: Citovat

citace:

ahoj, mohla by si sem prosím dať zloženie toho šampónu čo má robiť tie zlatavé odlesky? celkom ma to zaujalo a by ma zaujímalo že aké je v tom použité mydlo.... keby nebolo nejaké brutálne, tak by som po ňom aj zapátrala v Bratislave Smile

Já bych taky chtěla vědět to složení prosim prosim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 1:02 pm    Předmět: Selective Citovat

Selective som nedávno objavila aj u nás v meste aj to náhodou Smile PLánujem si kúpiť farbiaci gél/šampón len na hodenie nejakého pekného lesku a jemnú farbu nakoľko perman. farby už nepoužívam. Ceny sú primerané, kvalita dobrá a tie balenia sú fakt veľké Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: so říjen 26, 2013 6:16 pm    Předmět: Citovat

a kde přesně si to objevila? Smile a říkáš barvící gel/šampón? to mě zajímá, bude recenze? nějak sem vůbec barvy apod. nemohla objevit na těch jejich stránkách....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.