Selective
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07ce225be8891dfa91a9f62ec492e488Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 11:43 am    Předmět: Selective Citovat

U nás v B. Bystrici som našla malý kamenný obchod a mali tam asi všetky druhy ich farieb aj zo vzorkovníkom. JJ, je to bezamoniaková šampónová farba bez vône a alergénov a má gélovú alebo želatínovú konzistenciu a 12 odtieňov. Tak uvažujem, že skúsim potom napíšem ako dopadlo.

http://www.vlasova-kozmetika.sk/podla-typu-a-pouzitia/prirodne/milddirect-colour/

To je ten šampon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 11:45 am    Předmět: Citovat

http://www.vlasova-kozmetika.sk/vzorkovnik/page/1/ to sú vzorkovníky a myslím, že tam mali fakt všetky druhy a aj odtiene za vcelku primeranú cenu , no povedzme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 10:03 am    Předmět: Citovat

teda, to vypadá dost lákavě.... jestli vyzkoušíš, určitě napiš, jak to dopadlo a jak dlouho ta barva drží... pro mě je to teď docela drahá investice.... navíc bych si to musela nechat poslat poštou.... a taky by mě zajímalo, jak asi zabránit tomu, aby se to dostalo na pokožku? ještě když tam předtím napíšou masírujte Very Happy a podařilo se ti někde najít, kde určit ten aplikační základ?

díky moc za info Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 2:23 pm    Předmět: Selective Citovat

Ta informacia je tiez komicka, zabrante styku s pokozkou Very HappyVery Happy aj na farbe to je ... napisem potom dojmy z farbenia aj stalosti farby. Aplikacny zaklad myslis ako to chyta na dany typ vlasov ? Pretože osobne tej tabulke moc nerozumiem. Ja som zvolila odtien - tabak. Uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 2:41 pm    Předmět: Re: Selective Citovat

Indilwen napsal:
Ta informacia je tiez komicka, zabrante styku s pokozkou Very HappyVery Happy aj na farbe to je ... napisem potom dojmy z farbenia aj stalosti farby. Aplikacny zaklad myslis ako to chyta na dany typ vlasov ? Pretože osobne tej tabulke moc nerozumiem. Ja som zvolila odtien - tabak. Uvidíme Smile


jo, přesně Very Happy super, budu se těšit na postřehy Smile jj, myslela sem tu tabulku, pochopila sem to tak, že máš někde zjistit, jaký máš odstín vlasů - tedy to číslo 1 až 10 a pak podle té tabulky zjistíš, jak ti to na tvé vlasy chytne... no, tak to nějak nevychytali teda Very Happy
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2013 12:55 am    Předmět: Re: Selective Citovat

lethality napsal:
Indilwen napsal:
Ta informacia je tiez komicka, zabrante styku s pokozkou Very HappyVery Happy aj na farbe to je ... napisem potom dojmy z farbenia aj stalosti farby. Aplikacny zaklad myslis ako to chyta na dany typ vlasov ? Pretože osobne tej tabulke moc nerozumiem. Ja som zvolila odtien - tabak. Uvidíme Smile


jo, přesně Very Happy super, budu se těšit na postřehy Smile jj, myslela sem tu tabulku, pochopila sem to tak, že máš někde zjistit, jaký máš odstín vlasů - tedy to číslo 1 až 10 a pak podle té tabulky zjistíš, jak ti to na tvé vlasy chytne... no, tak to nějak nevychytali teda Very Happy


Farbenie bolo fajn, rýchle aj ked trochu babračka. Už som si odvykla sama farbit doma Very Happy Dala som odtien tabak a som tmavo zrzavá na celych dlzkach , no odrasty to len tak jemne chytilo skoro vôbec. Na slnku to vyzerá, že sú aj odrasty jemne do zrz ale inak ee. farba je však krásna, sýta, žiarivá s nádhernou jemnou vôňou, ktorá sa drží aj vo vlasoch, lesk krásny. Mala som šampon na hlave 30 min , do buducna pri odrastoch necham aj hodinku Smile Zmývala sa hodne dlho ale všetko išlo krásne umyť . Uvidme ako bude držať. Mám problematické vlasy ale dala by som na 1x tak 7/10 bodov . Veľké mínus za nechytené odrasty ale zas je to len šampon Smile Uvidíme o mesiac ked si dám znova . Šampon + masku , ktorú som použila nejakú vysoko regenerečnú tam spokojná moc niesom , príliš zaťažujúca rada , ktorá mi uplácla vlasy na hlave :-/ Inak fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 9:23 am    Předmět: Citovat

díky za postřehy Smile říkáš, že na odrosty to moc nechytlo? to je blbé... ale třeba tomu další barvení pomůže... podle vzorkovníku ta tabáková barva vypadá spíš na nějakou hnědou, nepřekvapila tě ta zrz? Very Happy mě by teda překvapila... Very Happy a jestli teda pak napíšeš, jak a jestli se vymývá při mytí a jak dopadne další barvení, protože když píšeš "farba je však krásna, sýta, žiarivá s nádhernou jemnou vôňou, ktorá sa drží aj vo vlasoch, lesk krásny", tak se mi zdá, že nemůžu odolat, slint Embarassed

jo a tak mě napadlo, je někde k najití složení toho šamponu, případně jestli bys ho mohla tu opsat? byla bych ti moc vděčná, díky Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2013 8:10 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
díky za postřehy Smile říkáš, že na odrosty to moc nechytlo? to je blbé... ale třeba tomu další barvení pomůže... podle vzorkovníku ta tabáková barva vypadá spíš na nějakou hnědou, nepřekvapila tě ta zrz? Very Happy mě by teda překvapila... Very Happy a jestli teda pak napíšeš, jak a jestli se vymývá při mytí a jak dopadne další barvení, protože když píšeš "farba je však krásna, sýta, žiarivá s nádhernou jemnou vôňou, ktorá sa drží aj vo vlasoch, lesk krásny", tak se mi zdá, že nemůžu odolat, slint Embarassed

jo a tak mě napadlo, je někde k najití složení toho šamponu, případně jestli bys ho mohla tu opsat? byla bych ti moc vděčná, díky Smile



No odrasty len minimálne Evil or Very Mad Uvidíme dalsie farbenie. Presne od tabakovej som očćakavala nejaku hnedu, prípadne hnedo medenu ona taká v tme alebo nie na priamom svetle aj je ale ked vyjdes na slnko alebo pod priame svetlo tak som úplne zrzava , skoro som odpadla Very Happy Ale všetci mi farbu chvália a mamka mi stále privoniava k vlasom lebo sa jej moc paci ako to vonia Smile Napisnu po dalsom farbeni.

Zloženie samponu (rady ): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl, betaine, dalsich XY Sulfate a Laureth (sračky Laughing ) , keratine, amino acids, castor oil, alcohol, propylene glycol, zea mays oil, hippocastanum extract, calcium panthothenate, retinol, inositol, rosa moschata oil, biotin, tocopheryl acetate, magnesium sulfate, sodium sulfate, citric acid, caramel, phytosphingosine, hydantoin, cholesterol, carbomer, lactate .. Zhruba tolko Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 11:47 am    Předmět: Selective Citovat

Jeee ja som napísala zloženie toho normálneho šamponu Very Happy

Tu je ten farbiaci : aqua, propylen glycol, oleic acid, hydroxetyl cellulose, castor oil, chamomilla extract, oleaeuropaea oil, lactobacillus, olea europaea ferment extract, picea abies extract, hydrolized rice protein, arginine, propanol, bht, ascorbic acid, panthenol, tocopherol, hc blue no.2, disperse violet, dispers black, hc red no. 3, hc yellow no.2, yellow no. 4, basic violet, basic red, basic yellow, basic orange no. 31, hydroxipropilamino 3, acid violet 43, parfum Cool To su romany teda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 11:18 am    Předmět: Citovat

jé, super, díky moc, to složení toho barvícího vypadá fakt pěkně.... kurnik Very Happy jj, určitě napiš po dalším barvení, sem jedno ucho Smile tak hlavně že se barva líbí a voní Very Happy já to mám taky dost podobné, na slunci mám červenou, ve stínu mahagon....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.