Jaký nejdražší přípravek na vlasy jste si kdy pořídili?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=764a182b15bb3050f436a96dcdc0d0e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:18 am    Předmět: Citovat

no to já si taky říkám, kde na to beru, když jsem byla dva měsíce na nemocenské a měsíc na pracáku, ale já jsem takový blázen že na přípravky na vlasy si vždycky nějak najdu prachy, to raději ušetřím na jídle abych si mohla něco koupit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:40 am    Předmět: Citovat

Opravuju - vzpomněla jsem si na ten kokosový olej, jak jste tu psali, a ten jsem si koupila, takže 250 korun Smile

Mě by právě zajímalo, jestli to vůbec stojí za to, kupovat drahé přípravky. Protože třeba Adél má nejkrásnější vlasy na serveru a taky používá třeba Elseve nebo Baronku. A Káťa - to samé, a ta používala Avon s mákem nebo Dove nebo už nevím Smile A to jsou normální šampony všechno.
Takže si opravdu začínám myslet, že je to hlavně genetikou, tak z 90 procent určitě, možná i víc. Kdo má kvalitní vlasy, umyje si je čímkoli, a kdo je nemá, tomu nepomůže ani Kerastase.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 12:31 pm    Předmět: Citovat

Dés, vidím to úplně stejně, akorát bych té genetice dala tak 95% Wink

Jinak u mě je to taky kokosový olej, 250Kč, ale to nějak nevím, jestli mám počítat, protože ho mám od Vánoc a je to něco pod polovinu, takže se koupě rozhodně vyplatila. Jinak nikdy bych nijak moc neutratila za nějaký přípravek. To raději vyzkouším vše možné od Alverde, které stojí 50Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Docela jsem o tom přemýšlela,a řekla bych že zatím nejvíce jsem dala za šampon Cannaderm-200 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

No tak já za přípravky na vlasy utratila už hrozně moc peněz ale nejdražší byla vlasová maska od Loreálu professionel-Intense repair. 200ml za 500kč Exclamation Jsou i dražší značky ale tohle je nejdražší věc jako samotná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 2:59 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
No tak já za přípravky na vlasy utratila už hrozně moc peněz ale nejdražší byla vlasová maska od Loreálu professionel-Intense repair. 200ml za 500kč Exclamation Jsou i dražší značky ale tohle je nejdražší věc jako samotná.

Páni! Shocked Doufám,že ta maska aspon stála za to,když byla tak drahá? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
*Leontýnka* napsal:
No tak já za přípravky na vlasy utratila už hrozně moc peněz ale nejdražší byla vlasová maska od Loreálu professionel-Intense repair. 200ml za 500kč Exclamation Jsou i dražší značky ale tohle je nejdražší věc jako samotná.

Páni! Shocked Doufám,že ta maska aspon stála za to,když byla tak drahá? Wink


A Leon, byla dobrá? To je právě to, o co mi šlo v tomhle vláknu - jestli to opravdu stojí za to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:23 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Dés, vidím to úplně stejně, akorát bych té genetice dala tak 95% Wink

Jinak u mě je to taky kokosový olej, 250Kč, ale to nějak nevím, jestli mám počítat, protože ho mám od Vánoc a je to něco pod polovinu, takže se koupě rozhodně vyplatila. Jinak nikdy bych nijak moc neutratila za nějaký přípravek. To raději vyzkouším vše možné od Alverde, které stojí 50Kč.


Mě už se to právě že taky celkem příčí, vrážet nějak více peněz do vlasů. Zkrotila jsem teď jakž takž tu svou dřívější nakupovací mánii a poslední dobu dojíždím tu hromadu šamponů, co se mi doma nakupily, a jak jsem počítala, docela dost jsem oproti minulé době ušetřila Smile tím že jsem teď nic nekoupila. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:40 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Lilith.2 napsal:
*Leontýnka* napsal:
No tak já za přípravky na vlasy utratila už hrozně moc peněz ale nejdražší byla vlasová maska od Loreálu professionel-Intense repair. 200ml za 500kč Exclamation Jsou i dražší značky ale tohle je nejdražší věc jako samotná.

Páni! Shocked Doufám,že ta maska aspon stála za to,když byla tak drahá? Wink


A Leon, byla dobrá? To je právě to, o co mi šlo v tomhle vláknu - jestli to opravdu stojí za to...


No právě, to byl ten frk. Na mé poškozené dlouhé vlasy(to jsem je ještě měla dlouhé) vůbec nezabrala. Takže ji používala sestra co má jemné rovné zmelírované vlasy-a jí teda sedla parádně. Stále skuhrá že už došla Wink No ale než jsme vypoužili poslední zbyteček tak jsem ji jednou použila ještě já-a to už mám vlasy po ramena a asi jen 5cm na koncích po přelivu. No a sedla mi pěkně-pěkně vlasy vyživila. Takže vážně nevím. Prvně nesedla, teď zase jo. Ale znova si nic tak drahého už nekoupím. Teď jsem ve fázi kdy na vlasy "kašlu"-koupila jsem si kopřivák za dvacku, masku za 30kč a balzám 500ml za taky 30kč. A světe div se-ono to funguje. Vlasy mou "nepéči" oceňují mnohem víc. Rychle rostou(když na ně kašlu), lesknou se a jsou pěkně hrubé a přitom hebké. Prostě super. Nebudu je už řešit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Déscantes napsal:
Lilith.2 napsal:
*Leontýnka* napsal:
No tak já za přípravky na vlasy utratila už hrozně moc peněz ale nejdražší byla vlasová maska od Loreálu professionel-Intense repair. 200ml za 500kč Exclamation Jsou i dražší značky ale tohle je nejdražší věc jako samotná.

Páni! Shocked Doufám,že ta maska aspon stála za to,když byla tak drahá? Wink


A Leon, byla dobrá? To je právě to, o co mi šlo v tomhle vláknu - jestli to opravdu stojí za to...
Teď jsem ve fázi kdy na vlasy "kašlu"-koupila jsem si kopřivák za dvacku, masku za 30kč a balzám 500ml za taky 30kč.


Jsem v naprosto stejné fázi Very Happy a taky se mi to pozdává. Uvidíme, jak dlouho nám to vydrží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.