Jaký nejdražší přípravek na vlasy jste si kdy pořídili?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9280bd1685701040406a3457db71953cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

asi 120 za serum na konečky od glisskuru. kokosák mě stál něco kolem 100, myslím že míň, 80 asi. lopušák za 100. nějak nekupuju věci dražší než 100 kč. Embarassed Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:32 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Jsem v naprosto stejné fázi Very Happy a taky se mi to pozdává. Uvidíme, jak dlouho nám to vydrží Smile


To jsem sama zvědavá Very Happy Wink Ale pro jistotu mám stále v krabici schované všechny ty drahé přípravky co už jsem si koupila-třeba na prostřídání to bude fajn a už tak moc neutratím když už to mám doma. Ono ten kopřivák myje parádně a stačí to umýt jen jednou. Objevila jsem nějaký nový-má ve složení plno extraktů z bylinek-no a koupě šamponu za dvacku mě nezruinuje Wink (je ho totiž jen 160ml ale při mé spotřebě mi i tak vydrží pár dlouhých měsíců Very Happy ). No a balzám mi vydrží určitě přes rok Very Happy Nějak jsem přišla na to že čím menší složení to má(méně složek) tím to mým vláskům více prospívá. No jsem fakt zvědavá jak na moje vlasy ta "šoková terapie" zabere Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

Mamka taky kupuje ty levné šampony,ale já je jaksi nesnesu-pálí a svědí mě po nich hlava Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

až ty úplně levné taky nekupuju, ačkoliv je nezatracuju. (a na kopřivák vzpomínám s láskou Very Happy )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:36 pm    Předmět: Citovat

Asi si na uplne vsechno nevzpomenu...zatim vim jen o bezoplachovem balzamu od gliss kuru neco pres 100kc,pak potravinovy doplnek na vlasy asi 150kc.Jinak ted bych rada zkusila neco prirodnejsiho takze trochu zainvestuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:42 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:

To jsem sama zvědavá Very Happy Wink Ale pro jistotu mám stále v krabici schované všechny ty drahé přípravky co už jsem si koupila-třeba na prostřídání to bude fajn a už tak moc neutratím když už to mám doma. Ono ten kopřivák myje parádně a stačí to umýt jen jednou. Objevila jsem nějaký nový-má ve složení plno extraktů z bylinek-no a koupě šamponu za dvacku mě nezruinuje Wink (je ho totiž jen 160ml ale při mé spotřebě mi i tak vydrží pár dlouhých měsíců Very Happy ). No a balzám mi vydrží určitě přes rok Very Happy Nějak jsem přišla na to že čím menší složení to má(méně složek) tím to mým vláskům více prospívá. No jsem fakt zvědavá jak na moje vlasy ta "šoková terapie" zabere Wink

A prozradíš značku toho zázraku? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 6:51 pm    Předmět: Citovat

a mě láká děsně ten Monoi Tiare, ale pořád zvažuju 400,- je docela dost Crying or Very sad

a asi nejdražší věc je od Logony bezoplachový konďák (235)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A prozradíš značku toho zázraku? Very Happy

No já mám špatné zkušenosti spíše s dražšími šampony a ten kopřivák mě zbavil lupů-pokožku mám čistou po prvním umytí(ale já mám jen občas lupy a to ještě suché a málo). Voní chemicky ale to nevadí...já ho ředím v ruce. Je to nějaký Kiss šampon. Nikdy dřív jsem ho neviděla tak nevím. Ale podle složení je o mnoho lepší než jiné "obyč" kopřiváky které nemají ve složení nakonec ani tu kopřivu. Samotnou mě překvapilo jak se vlasy lesknou. Ale já je myju jen jednou týdně takže si takový odmašťovák můžu dovolit Wink Ale určo chci zkusit i ten od Logony-no a to je další pálka-s poštovným přes 300kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

No tak hlavně,že ti vyhovuje Leontýnko Very Happy A zrovna ten Kiss mi z těch levných vadil nejméně a vlasy se po něm fakt docela hezky lesknou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem si pořídila TonyaGuy, 300,- Kč. Šampon byl na začátku docela ok, ale žádné megazázraky se nekonaly. A pak ještě T a G kondicioner, ale ten byl katastrofální. Confused Takže se podle ceny už neřídím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.