Jaký nejdražší přípravek na vlasy jste si kdy pořídili?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=39618fd3b6d74c5a128528e577e4fddeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 4:31 pm    Předmět: Citovat

tak ja poridila Monoi Tiare Tahiti olej za 398Kč ,ale ten pouzivam i na telo a je to asi jedna z nejlepsich veci,co jsem vubec mela(jak na telo tak na vlasy)s jinymi oleji se neda srovnat(teda z mych zkusenosti)a ta vuuune Very Happy
Pak vyzkousen Dr.Hauschka sampon merunka-rakytnik za 299Kč a ten byl sice fajn,ale uz si ho nekoupim(darkem jsem dostala od Hauschky Makadam-pomeranc a ten je uzasny)
No a nejdrazsi Lavova zem 1kg od Tautropfenu-pouzivano na vlasy,na oblicej na telo a je to jedna z veci kterych nikdy litovat nebudu a vzhledem k tomu jak dlouho vydrzi pri pouzivani na me celou mi 500Kč neprijde moc.

Jinak s experimenty se šampony jsem zkoncila-sedi mi ajurvedsky za 190Kč a vydrzi veky a k tomu na prostridani lavovka Cool oboji je na celeho cloveka nejen na vlasy.A monoi je luxus ktery si obcas dopreju a rada-je to takovy maly zazrak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

Jé Vílko ty pořád chválíš tu lávovku,že bych ji asi chtěla taky zkusit Wink Můžu se tě zeptat,kde ji kupuješ?na netu? Smile A jak dlouho ti zhruba vydrží?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

Lilith uz jsem to psala ve vlaknu o lavove zemi Wink
Kupuju ji u me v obchode tady v Brne.A ta kilovka mi vydrzela na pul roku,ale umyvam se s ni od paty k vlasum Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Lilith uz jsem to psala ve vlaknu o lavove zemi Wink
Kupuju ji u me v obchode tady v Brne.A ta kilovka mi vydrzela na pul roku,ale umyvam se s ni od paty k vlasum Very Happy

Ok,díky,hned se tam kouknu Wink Škoda že u nás v obchodech to nevedou :cry:Tož to vydrží hoooodně dlouho! Shocked Asi ji fakt vyzkouším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 11:07 pm    Předmět: Citovat

Ani ta hrozná suma, kterou jsem sem napsala mě neodradila od nakupovaní prospěšné vlasům Laughing Dneska jsem objednala další věc, která předčila cenově i šampon od Hauschky, který doposud vedl a je to olejíček Monoi Tiaré vanilka za 398 Kč Embarassed Jsem moc zvědavá, zjevně jsem na biosféře koupila poslední kus,po mé objednávce už je vyprodán Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 8:39 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Ani ta hrozná suma, kterou jsem sem napsala mě neodradila od nakupovaní prospěšné vlasům Laughing Dneska jsem objednala další věc, která předčila cenově i šampon od Hauschky, který doposud vedl a je to olejíček Monoi Tiaré vanilka za 398 Kč Embarassed Jsem moc zvědavá, zjevně jsem na biosféře koupila poslední kus,po mé objednávce už je vyprodán Very Happy

Pak dej vědět jak ti sedl Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 2:13 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Ani ta hrozná suma, kterou jsem sem napsala mě neodradila od nakupovaní prospěšné vlasům Laughing Dneska jsem objednala další věc, která předčila cenově i šampon od Hauschky, který doposud vedl a je to olejíček Monoi Tiaré vanilka za 398 Kč Embarassed Jsem moc zvědavá, zjevně jsem na biosféře koupila poslední kus,po mé objednávce už je vyprodán Very Happy


Tebe musí prodejci kosmetiky zbožňovat Very Happy Very Happy

Ale kdyby mi kokosový olej vyhovoval, možná bych nad tím i uvažovala, kvůli vůni. Jenže mě vysušuje, takže nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Déscantes napsal:
A prozradíš značku toho zázraku? Very Happy

No já mám špatné zkušenosti spíše s dražšími šampony a ten kopřivák mě zbavil lupů-pokožku mám čistou po prvním umytí(ale já mám jen občas lupy a to ještě suché a málo). Voní chemicky ale to nevadí...já ho ředím v ruce. Je to nějaký Kiss šampon. Nikdy dřív jsem ho neviděla tak nevím. Ale podle složení je o mnoho lepší než jiné "obyč" kopřiváky které nemají ve složení nakonec ani tu kopřivu. Samotnou mě překvapilo jak se vlasy lesknou. Ale já je myju jen jednou týdně takže si takový odmašťovák můžu dovolit Wink Ale určo chci zkusit i ten od Logony-no a to je další pálka-s poštovným přes 300kč.
jojo, kiss, ten znám Very Happy to řikám furt, kopřiváky nezatracovat Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 12:54 am    Předmět: Citovat

Chjo, vcera jsem si koupila sprej na zehleni od Welly za 368 kc Embarassed . Co me to zas napadlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 6:41 am    Předmět: Citovat

Ty jo Shocked , já mám nejdražší věc ajurvéďák za dvě stovky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.