Jaký nejdražší přípravek na vlasy jste si kdy pořídili?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e2d7e0df00a6104406a51b900a40a7efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 7:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem nejvíc utratila za nůžky v kadeřnických potřebách. Stály 800. A nedávno jsem myslela, že mě trefí šlak, když jsem zpozorovala manžela, jak si s nimi stříhá nehty! Prý si myslel, že tak malé a divné na nic jiného nemůžou být!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 7:22 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Já jsem nejvíc utratila za nůžky v kadeřnických potřebách. Stály 800. A nedávno jsem myslela, že mě trefí šlak, když jsem zpozorovala manžela, jak si s nimi stříhá nehty! Prý si myslel, že tak malé a divné na nic jiného nemůžou být!!! Evil or Very Mad


Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

pimpa: no to bych ho asi uškrtila...hotový mžitky před očima když si to představím Laughing Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 10:24 pm    Předmět: Citovat

Pimpo...tak to je rofl.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 10:52 pm    Předmět: Citovat

Pimpa: Ještě řekni, že na nohou Laughing Já už před chlapama raději svoje blbinky schovávám Laughing

Barthetka - je to šampon od Leonor Greyl...naštětí ostatní šampony už mají normální ceny, tenhle je právě brán jako "luxusnější" Kosmetika je to výborná, lepší než celá Kerastase, moc doporučuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

Aimirin napsal:
Pimpa: Ještě řekni, že na nohou Laughing Já už před chlapama raději svoje blbinky schovávám Laughing

Barthetka - je to šampon od Leonor Greyl...naštětí ostatní šampony už mají normální ceny, tenhle je právě brán jako "luxusnější" Kosmetika je to výborná, lepší než celá Kerastase, moc doporučuji


Bylo to na rukou, ale jak ho znám, k nohám by přešel za chvíli, kdybych si toho byla nevšimla! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 11:19 pm    Předmět: Citovat

Já sice nějak extra drahý věci nekupuju, ale za to jich koupím víc, takže stejně neušetřím Very Happy nejdražší byl asi kokosák- 190kč (nejen na vlasy, takže ho moc nepočítám) a pak 150kč za šampon Andrew Collinge
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missy
8-20
8-20


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 11:52 am    Předmět: Citovat

Tak nejvíc jsem asi utratila, když jsem se rozhodla dopřát svým vlasům přírodu. Pořídila jsem si vlasovou masku z bahna z mrtvého moře, stála mě něco kolem tisícikoruny, přesnou částku už nevím. A byla tu hrůza, doslova vyhozené peníze, tak ošklivé, vysušené a krepaté vlasy jsem snad v životě neměla, takže jsem ji použila asi tak třikrát a vzhledem k tomu, že výsledek byl vždy strašný tak putovala ke kamarádce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
nerada ale musím sa priznať že som za olejíček na vlasy dala pred týždňom rovných 30€ je ho 150ml a mal by mi vydržať aj rok. v podstate ide o tekutý hodváb (obsahuje prírodný hodváb, pšeničné a sojové proteiny a môže sa používať aj pred žehlením) znelo mi to ako zázrak tak som to riskla. zatial som s ním viac než spokojná lebo na moje vlasy stačí dať do dlane väčšiu kvapku a vyjde to na všetky končeky a tie sú potom hodvábne jemnučke, ohybné, lesklé a lahko rozčesatelné. ale aj tak si myslím že to bolo riadne predražené Confused


Můžu se zeptat na název nebo nějaký odkaz? Wink Zní to zajímavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

Dnes, když jsem šla kolem Bio prodejny, koupila jsem si tam dva sáčky po 25ml (tedy na jedno umytí) šampon a sérum (něco jako balzám či kondicioner) za 138,- Tedy jedno umytí hlavy. Je to s minerály z mrtvého moře od Magik spa. Teď už mám umyto a můžu vám říct, že i když jsem si celou cestu nadávala, jak utrácím, tak něco tak skvělého jsem za celé ty roky na hlavě neměla! Hlava nádherně provoněná, vlasy konečně perfektně umyté (snad prvně v životě mám pocit krásně umytých vlasů!), zregenerované, prostě nemám slov. Jsem naprosto unešená a těch peněz za jedno umytí nelituji. Vlasy jsou krásně silné a jako bonus nevypadly skoro žádné, a to mi přitom při mytí padají celkem dost. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.