Jaký nejdražší přípravek na vlasy jste si kdy pořídili?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b16ede86978f3fa293522cafa234a84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 7:56 pm    Předmět: Citovat

Nejvíc jsem utratila za TT, (cca 330kč) a z těch dražších věcí, co si výjimečně na vlasy koupím, je to pak Dessert Essence šampon (kolem 200kč). Žádné pravidelné koupě se ale nekonají, takže to zas není až taková pálka. Wink A rozhodně se nestalo, že bych si něco pořídila, a pak litovala, že to za tu cenu nestálo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 8:01 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
A rozhodně se nestalo, že bych si něco pořídila, a pak litovala, že to za tu cenu nestálo...

To se mě se stalo už tolikrát, že už si pokaždé pořádně rozmyslím, jestli tu věc koupím.
Ale je pravda, že spíše než na vlasy to byly věci na pleť, dražší přírodní, a pak když to nesedne, je to pěkně na nic...dnes už jedině po zkoušce vzorků (dříve vzorky PK nebyly tak rozšířené a hůře se sháněly).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 8:02 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Nejvíc jsem utratila za TT, (cca 330kč) a z těch dražších věcí, co si výjimečně na vlasy koupím, je to pak Dessert Essence šampon (kolem 200kč). Žádné pravidelné koupě se ale nekonají, takže to zas není až taková pálka. Wink A rozhodně se nestalo, že bych si něco pořídila, a pak litovala, že to za tu cenu nestálo...


To já mám tenhle měsíc celý takový vlasový- na cestě mám kančák za 589KČ, arganový olej, kokosáček, koupila jsem si dřevěnou jehlici, včera mi mamka koupila sponku, skřipec, šampon, masku, kondicioner, na cestě mám pak ještě lopušáky a dnes mi můj milý koupil krásnou dřevěnou sponu ve tvaru listu Very Happy Tenhle měsíc se to prostě sešlo ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

Nath napsal:
To já mám tenhle měsíc celý takový vlasový- na cestě mám kančák za 589KČ, arganový olej, kokosáček, koupila jsem si dřevěnou jehlici, včera mi mamka koupila sponku, skřipec, šampon, masku, kondicioner, na cestě mám pak ještě lopušáky a dnes mi můj milý koupil krásnou dřevěnou sponu ve tvaru listu Very Happy Tenhle měsíc se to prostě sešlo ...


To je pořádná nadílka! Wink Zase ale budeš na delší čas dobře zásobená. Razz Ono je mnohdy výhodnější udělat větší nákup a pak si dát nějakou dobu pokoj, než pořád kupovat tu či onu drobnůstku - to se občas pěkně nasčítá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 9:16 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak toto zrejme neviem Smile. Najlacnejší nebol ani Tony and Guy ktorým som začínala, potom rôzne olejíčky ( bio arganový, kryštály atď okolo 20-30€), neskôr clinical derm tam sú tie ceny tiež tak okolo 30, a klasicky som si prešla vichy, kerastase a ďalšími komerčnosťami. A chodievala som mesačne ku kaderníčke na regeneráciu za 50. Ale to som mala tie vlasy nadpojené a v súvislosti, že som za to mesačne hodila pár stoviek som si tie ceny za vl. prípravky moc nevšímala Very Happy...... No a teraz ten bioscalin (elixir 15, voda 12, samopon 7 - takže v hospodárení sa rozhodne lepším). Ale to ja si priznávam, na tieto veci som slabá, ak vidím "skvelú" vec na vlasy, tak pokial nestojí viac ako 60 tak som ochotná hneď do toho ísť a čakám zázraky a nesledujem zloženie (a bývalo mi jedno či je to regeneračná pena, ktorú som nikdy nepoužila alebo napr. rôzne debilné luxus stylingové prípravky pod žehličku a to som si vlasy takmer nežehlila, nadchlo ma hocičo a mala som pocit že to potrebujem mať aspoń pre každý prípad v kúpelni). Ale snažím sa toho už zbaviť, vlasy sa mi aj tak nezavďačujú a s odstupom času toho trochu aj ľutujem ... Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 9:20 pm    Předmět: v Citovat

kondicionér od Redkenu asi za 500 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 9:37 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
kondicionér od Redkenu asi za 500 Very Happy


Ty bláho, to je taky mazec Laughing Ten, co chci teď je za 433,- asi 150 ml, to je jak zadarmo Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 10:41 pm    Předmět: Citovat

U mě je to kančák za 730,- a American Cream (Lush)...Ale vůbec nelituju, ten kančák je nejlepší hřeben co jsem kdy měla a AC sice nic moc co se výživy týče, ale nádherně voní a vůně taky strašně dlouho ve vlasech drží. Jo, ještě Klorane šampon proti lupům (kolem 200,-), ale toho už vůbec nelituju, pro mě zázračný šampon (už jsem se rozplývala v příslušném vláknu) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že jsem se zastavila v Bio prodejně a nechala tam 650 KČ Twisted Evil Koupila jsem si šampon z Mrtvého moře za 328KČ a kondicionér za 319,- 200ml, což budu mít tak na měsíc Laughing Je nějaký konopný, jsem na něj zvědavá. Někdo by mi to měl už zakázat. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 10:06 pm    Předmět: Citovat

Ze všeho, co mám doma, stál nejvíc American Cream od Lush, ale ten jsem neplatila, dostala jsem ho darem. Jinak teda nic zas tak moc drahého nemám, už u šamponů od Urtekramu (cca za 160 korun) se mi protáčely panenky Smile Momentálně používám mangový šampon od Lavery (cca 200 korun), ale ten jsem taky neplatila, původně je mamčin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.