Ahojte všichni!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sunehri
8-20
8-20


Založen: 16.8.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 3:42 pm    Předmět: Ahojte všichni! Citovat

Ahojky,
na toto forum jsem narazila asi pred tydnem. Hodne jsem se tu toho dozvedela. Mam dlouhe huste vlasy po prsa, svetle hnede a dost vlnite.

Kdyz jsem byla mala, decka ve skole se mi posmivali kvuli mym vlasum, rikali mi: afro, kvetak, hriva a podobne, z cehoz jsem dostala trauma a zacala jsem si vlasy rovnat. Kdyz jsem zacala chodit na stredni, tak to oproti zakaldce byl rozdil. Uz jsem nepotkavala lidi s blbyma pripominkama, ale sok ze zakladky mi zustal, vlasy jsem si rovnala dal.

Muj zivot zmenila pred rokem dovolena v Tunisku a zpevacka Shakira. Nemela jsem sve kudrnate vlasy rada a spatne se cesaly. V Tunisku jsem mela vlasy dlouhe a prirozene kudrnate (tahat zehlicku k mori mi pripadalo zbtecne) a vsichni se na me divali a vyptavali se, jestli ty vlasy natacim na kulmu nebo co. Prezdivali mi Shakira. Tak jsem si vzala priklad ze Shakiry. Mam dost podobne vlasy jako ona. Je pravda, ze mi trochu stouplo sebevedomi, citila jsem se lip.

Momentalne si vlasy na noc pletu do copu, rano s nimi nemam tolik nervu pri rozcesavani.

Z mych vlasu, kvuli kterym jsem mela nizke sebevedomi, jsem si ted udelala prednost a jsem rada, ze je mam takove, jake je mam Smile Je fakt, ze se libi i klukum.


No, ale udelala jsem pred tydnem uzasnou blbost. Chtela jsem si vlasy trosku ztmavit, koupila jsem si prirodni hennu (bylo na ni napsano - z Indie), na hnede az tmave hnede vlasy nechte hennu po preliti vodou aspn tri hodiny "odpocinout". OK. Ted mam vlasy svetle zrzave, vubec se mi to nelibi, nehodi se ke me a ja se necitim v tom dobre. Vcera vecer jsem si peclive cetla na toto foru: "Jak se zbavit henny?"
Uvazuju, ze si koupim barvu, co prodavaji v saccich, myslim ze to je Palette, stoji to asi kolem 30,- az 40,- Kc a uvidime, co to udela.

Zatim se mejte hezky Very Happy
Jsem rada, ze jsem toto forum nasla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vlasy máš opravdu krásné Smile
Ale jak se zbavit henny nevím, asi to chce nechat odrůst. ještě si to barvení rozmysli, protože to bude další vrstva ještě na té henně a bude se ti to vymývat déle.
Já bych to nechala být, třeba se to samo vymyje brzy a nebudeš muset barvit
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.