Husté vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=95bd143e279647a5ee560bce74952085Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Tady je nářků Very Happy holky, neblbnětě. Pročesala jsem vaše galerie a to co tam vidím teda rozhodně nevypovídá o nějakých řídkých vlasech.
Všude hezké, hebké dlouhé vlasy. Žádné řídké cáry.
Já mám teda taky někdy depky, ale díkybohu mě to vždycky rychle přejde.
Jo a u hlavy mám tak šest sedm centimetrů, takže nic moc, a to jako fakt.( zdravim Kath ) Smile

Nějakých 15, 16 centimetrů - o tom se mi může tak akorát zdát. Je fakt, že jsem nedávno viděla slečnu s dlouhými hnědými vlnitými vlasy skoro do pasu, a ta jich měla tak na deset hlav. ( a dneska v drogerii - blonďatá slečna s vlasy hustými jak já nevím co a délka do pasu, bavila se s babičkou, co si koupí za šampon. Chvíli jsem je poslouchala-i když se to nemá, no...
-"Jaký si mám vzít šampon?
-Třeba ten červený Elseve..
-No jo, ten má pěkný obal....tak jo.
-Anebo ten s olejem, ten víc pečuje..."
Jsem polkla a podívala se na ty její husté žíně. Já používat toto mám na hlavě ne tři, ale dva chlupy. No jo, no Smile

Co už. Kdyžtak udělám dva pletené copy ( copánky )-a vlnky přidají na objemu.
Ale jinak je mě nějaká hustota úplně ukradená, hlavně že to roste do délky
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

No tak ja mam 5 cm pri hlave, a to som si myslela ze konecne su za vodou - pred tym, ako som zacala hennit a nicila som si ich, som ich mala asi o polovicu menej. A to ked ich umyjem, prosim pekne, je ten cop omnoho omnoho tensi, to len zasucha ako keby zhrubne. Ale ako tu Kathory pise, ze ma 6 cm a zdaju sa jej riedke, tak to vobec nie je pravda, ked vidim na ulici slecny a 2 cm znicenymi culikmi ako si pysne myslia ze ake maju hrivy, tak mi je ich luto. U nas v meste sa aj s mojimi 5 cm citim ako majster hustoty, aj ked si vsimam v okoli aj 8-10 cm hrube copy. Vzdy si popasiem oci, nabazim sa a idem dalej. Ale ani mi to nevadi ze ich nemam take huste akoby som chcela, nie je to ani najhorsie tak preco sa trapit. Toto je jedna vec ktoru nezmenim a poviem pravdu, som aj rada, uz teraz su tie vlasy take tazke ze keby mali byt hustejsie, tak mi hrozia problemy s chrbticou, takze radsej nech su take primerane, ani huste, ani riedke, aby som ich mohla nechat rast pokial vladzu a dokazu Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 11:44 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
No tak ja mam 5 cm pri hlave, a to som si myslela ze konecne su za vodou - pred tym, ako som zacala hennit a nicila som si ich, som ich mala asi o polovicu menej. A to ked ich umyjem, prosim pekne, je ten cop omnoho omnoho tensi, to len zasucha ako keby zhrubne. Ale ako tu Kathory pise, ze ma 6 cm a zdaju sa jej riedke, tak to vobec nie je pravda, ked vidim na ulici slecny a 2 cm znicenymi culikmi ako si pysne myslia ze ake maju hrivy, tak mi je ich luto. U nas v meste sa aj s mojimi 5 cm citim ako majster hustoty, aj ked si vsimam v okoli aj 8-10 cm hrube copy. Vzdy si popasiem oci, nabazim sa a idem dalej. Ale ani mi to nevadi ze ich nemam take huste akoby som chcela, nie je to ani najhorsie tak preco sa trapit. Toto je jedna vec ktoru nezmenim a poviem pravdu, som aj rada, uz teraz su tie vlasy take tazke ze keby mali byt hustejsie, tak mi hrozia problemy s chrbticou, takze radsej nech su take primerane, ani huste, ani riedke, aby som ich mohla nechat rast pokial vladzu a dokazu Wink Wink Wink


Svatá pravda.
A aspoň nás nebolí za krkem, heč Very Happy

Jéé Valalo my jsme poslaly příspěvek v naprosto stejnou dobu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 12:04 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Jéé Valalo my jsme poslaly příspěvek v naprosto stejnou dobu Very Happy

aaaaaa fakt Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a stavim sa ze sme sa aj rovnako xichtili Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 12:22 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Déscantes napsal:
Jéé Valalo my jsme poslaly příspěvek v naprosto stejnou dobu Very Happy

aaaaaa fakt Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing a stavim sa ze sme sa aj rovnako xichtili Razz Razz Razz


beztak jo Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

Teda já jsem si vždycky myslela že mám fakt husté vlasy, mám u hlavy "jen" 10cm, docela bych chtěla vidět těch 16, to musí být mazec Shocked

Ale jinak si teda myslím že husté vlasy nejsou zas taková výhra, když si vzpomenu co jsem se s nima jako malá natrápila když jsme to s mamkou každé ráno rozčesávaly... hrůža a děs. Vždycky jsem záviděla kamarádkám, co si vlasy párkrát projely kartáčem a měli krásné jemné nadýchané vlásky...vypadali jako andílci. Já jsem byla vždycky spíš zacuchanej čert Laughing

Takže slečny opravdu se netrapte, i jemné vlásky jsou krásné!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:33 pm    Předmět: Citovat

Tak já s řídkými vlasy problémy nemám ( konečně něco) v obvodu mám nad čelem u gumičky 13-14 cm , což jde Wink
a souhlasím, podle fotek ve vašich galeriích máte krásné zdravé vlasy, žádné prořídlé cáry Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

MilyEli napsal:
Teda já jsem si vždycky myslela že mám fakt husté vlasy, mám u hlavy "jen" 10cm, docela bych chtěla vidět těch 16, to musí být mazec Shocked

Ale jinak si teda myslím že husté vlasy nejsou zas taková výhra, když si vzpomenu co jsem se s nima jako malá natrápila když jsme to s mamkou každé ráno rozčesávaly... hrůža a děs. Vždycky jsem záviděla kamarádkám, co si vlasy párkrát projely kartáčem a měli krásné jemné nadýchané vlásky...vypadali jako andílci. Já jsem byla vždycky spíš zacuchanej čert Laughing

Takže slečny opravdu se netrapte, i jemné vlásky jsou krásné!!!


Já mám u hlavy taky "jen" 10 cm. Na jednu stranu mám radost, že cop má aspoň nějakou sílu, ale to rozčesávání je hrozný. Já rozčesávám 3 různými hřebeny a kartáčem a když chvátám tak mi to trvá 15 minut, když rozčesávám pečlivěji tak od půl hodiny výše. Takže bůhvíjaká výhra to také není.
Ale popravdě jsem zatím viděla jen jednu holčinu, u které si tipuju, že obvod těch 16 cm měla. To těch s těmi 1-2 cm copy vídám podstatně více. Já bych takhle ztenčený vlasy asi do copu nedávala (zbytečně to přitahuje pozornost), ale většina z nich se naparuje jako královny, takže jim to asi nevadí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

tak já sem taky změřila a mám 8cm. Tak na tom nejsem nějak špatně Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
juraj
41-80
41-80


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 6:31 pm    Předmět: výnimočná hustota vlasov Citovat

Informáciou o tak jedinečne hustých vlasoch som chcel prispieť k obohateniu našich poznatkov. Hustotu vlasov 15-16 cm majú spomínané dámy v obvode vlasov na mieste gumičky na začiatku copu pri hlave, nie na konci copu. Samozrejme, táto hustota vlasov je mimoriadna, jedinečná a zriedkavá. Práve preto naozaj nie je žiadny dôvod, aby ste sa, členky našej milej komunity so vzácne peknými dlhými vlasmi, znepokojovali a pochybovali o kráse svojich vlasov. Hustota je popri dĺžke, farbe, lesku, pružnosti a zdraví jeden zo znakov krásnych vlasov. Je podobne ako dĺžka jednoducho a relatívne presne zmerateľná. Dámy s tak hustými vlasmi často riešia otázky hrebeňov, kefy, vyplachovania pri umývaní, schnutia, spony, účesov, tepla v lete, hmotnosti. Zvyčajne do pôvabu svojich vlasov nezasahujú nožnicami. Okrem súťaže o najdlhšie vlasy, ktorá bola aj na Slovensku pred pár rokmi, uvažuje jedna spoločnosť nad usporiadaním súťaže s dvomi samostatnými disciplínami o najdlhšie vlasy a o najhustejšie vlasy. Včas budem o tom našu komunitu informovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.