Vlasové zlozvyky :o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6c1d258bd3b9d0e9e801c3b67c2f287dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký byl/je váš "nej" zlozvyk?
příliš časté mytí, mytí nevhodnými přípravky apod.
15%
 15%  [ 8 ]
česání za mokra, netrpělivé rozčesávání apod.
49%
 49%  [ 25 ]
fénování, kulmování apod.
7%
 7%  [ 4 ]
kousání, trhání apod.
27%
 27%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 51

Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

tak u mňa jednoznačnhe netrpezlivé česanie. sa musím fakt maximálne kontrolovať keď sa češem..... a potom tiež si chodím rukami po pokožke a skrabkám... a nakoniec keď si zbadám nejaký rozdvojený konček tak ho strihám... ja viem že to asi nie je korektný postup, ale.... si nepomôžem Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Tak u mě je to trhání, když vidím koneček co se chystá ulomit tak mu pomůžu Embarassed .Po mytí si sáhám pořád na vlasy a tím se rychlejc mastí, když je on je to tak fajn pocit mít je aspoň na chvíli vzdušné a odmaštěné.A to je tak všechno Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Hmmm...česání za mokra jednoznačně....já totiž nevim jak je to možné, ale vlasy si myji na poslední chvíli, když někam jdu a když je za mokra rozčešu, tak rychlejc uschnout Embarassed Dřív jsem to nedělala, ale poslední dobou často... Embarassed S tím odtrháváním roztřepených a ulamujících se konečků...to také dělám, nedá mi to prostě....S mokrými vlasy jsem chodívala spát kdysi, ale to už teď nedělám ...netrpělivé česání....to taky.....ale spíš než netrpělivé by bylo ne příliš šetrné, takové flegmatické, že tomu nevěnuju moc opatrnosti a češu co to jde.A pak mám také zlozvyk si neustále předělávat ofinu...sundam pinetku, ofina mi spadne do obličeje prsty jí prohrabu a zase zapinetkuju k hlavě, strašně mě to štve Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Satakieli
8-20
8-20


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Já mám pěkně blbý zlozvyk. Když si najdu nějaký roztřepený koneček a nemám po ruce nůžky, tak ho prostě chytím mezi prsty a ten vlas roztrhnu. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

Konečky taky trhám, ale v čem jsem fakt megera je česání. Strašně mně to nebaví a potom to tak vypadá. Embarassed Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

teď už tak ani zlozvyky nemám, ale dříve jsem chodívala spát s mokrými vlasy a teď sem tam že si v nich prohrabávám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

Tak já dříve vlasy taky při česání škubala-taky to pak podle toho vypadalo Embarassed chodila spát s mokrýma vlasama-z toho jsem byla vždycky nemocná a vlasy mi navíc neuschly,když jsem na nich ležela,takže to už nevedu Smile No a ted mám takový zlozvyk,že si pořád motám pramen na prst,po umytí je jako pár z vás pořád ošahávám-tak ale ono to tak láká,jak jsou po umytí jemnučké a heboučké Laughing A když je mám v copu,tak ty vlasy pořád hladím a příbuzní se mi smějou,že jsem už jak ty ženské v telenovelách Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

tak já mám taky strašnej zlozvyk si na vlasy pořád šahat, tak jako hladit nebo tahat jeden pramen a tak... a všichni mně za to strašně nadávají a ve škole si ze mě jedna spolužačka dělá pořád srandu a předvádí mě a až je to nepříjemný... přitom si myslím, že je to lepší, jak kdybych ty vlasy cumlala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

U mě je to trhání odlamujících se konečků a taky je, chudáky, někdy dost osahávám a zkoumám. Pro mě je asi nejlepší mít je v drdolu, abych je neměla na očích. Dřív jsem zase chodila spát s mokrou hlavou, ale to už teď dělám jen výjimečně, pokud je to opravdu nutné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makki
0-7
0-7


Založen: 3.8.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 4:53 pm    Předmět: Citovat

odpověď na anketu: všechno
..je to divnej pocit číst anketu a říkat si to jo, to taky, to taky, hmm....
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.