Vlasové zlozvyky :o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=119b0fa4fc219254ca5ef9e00a13b477Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký byl/je váš "nej" zlozvyk?
příliš časté mytí, mytí nevhodnými přípravky apod.
15%
 15%  [ 8 ]
česání za mokra, netrpělivé rozčesávání apod.
49%
 49%  [ 25 ]
fénování, kulmování apod.
7%
 7%  [ 4 ]
kousání, trhání apod.
27%
 27%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 51

Autor Zpráva
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

Makki napsal:
odpověď na anketu: všechno
..je to divnej pocit číst anketu a říkat si to jo, to taky, to taky, hmm....
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Laughing Laughing Laughing Jsem na tom skoro stejně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Stale si hrabem do dlzok a pohadzujem nimi hore dole (ked je take prijemne, ked hladkaju chrbat) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 5:53 pm    Předmět: Citovat

...ach jo, to moje vecne zehlenii Rolling Eyes ...kdyz ja jinak vypadam jak hejkal Confused Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 11:09 pm    Předmět: Citovat

Z nabízeného snad jen to občasné česání za mokra, ale poslední dobou se držím a čekám Very Happy
Jinak hlavně to, že si do vlasů stále sahám, hraju si s nimi, zkrátka je nenechám na pokoji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 7:07 am    Předmět: Citovat

Hlásím se k netrpělivému rozčesávání. Ale už to nedělám, protože jsem se za to fackovala. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Aj aj aj. Tak dělávala jsem skoro všechno, ale postupně se mi podařilo se spoustou věcí přestat. Na ZŠ jsem měla neustále konec culíku v puse a hryzla jsem ho. Pak mě to naštěstí přešlo, a dneska nevím, jak jsem to vůbec mohla provozovat. Embarassed
Česala jsem se taky jak prase, vždycky jsem pak nacházela zpřelámané vlasy na podlaze... to už taky nedělám.
Kulmu a fén nepoužívám a nikdy jsem to nedělala (pouze výjmečně, cca 3x za rok), a šampóny, co mi způsobovaly svědění hlavy jsem vyměnila již dávno.
Jen mi z dob svědivé hlavy zbyl ošklivý zlozvyk Evil or Very Mad , totiž že si škrábu hlavu z nudy (něco, jak popisovala Sidonie) ale na tom se taky pracuje. Tiše doufám, že už to bude brzo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 12:52 pm    Předmět: Citovat

Hehe... tak musím říct, že proti hraní s vlasama mám úžasný recept Laughing Zamotat to do drdolu. Když jsou vlasy z dosahu, těžko si s nima můžete hrát Cool tahat za ně a podobně.

Ale přišla jsem na jednu věc, co mi děsně vadí... On to ani tak není zlozvyk, ale rozčiluje mě to. Takové ty jemné vlasy vzadu na krku se mi zamotávají do řetízků. Většinou to ani nejde rozmotat a několik jich vždy trhnu. Nejvíc se mi to stává u takových těch hadovitých řetízků.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Hehe... tak musím říct, že proti hraní s vlasama mám úžasný recept Laughing Zamotat to do drdolu. Když jsou vlasy z dosahu, těžko si s nima můžete hrát Cool tahat za ně a podobně.

Ale přišla jsem na jednu věc, co mi děsně vadí... On to ani tak není zlozvyk, ale rozčiluje mě to. Takové ty jemné vlasy vzadu na krku se mi zamotávají do řetízků. Většinou to ani nejde rozmotat a několik jich vždy trhnu. Nejvíc se mi to stává u takových těch hadovitých řetízků.


Když já si pak hraju s tím drdolem, rozpletu ho, pak zase zamotám, pak udělám cop, pak culík, pak vlasy rozpustím a tak dál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 1:51 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Valkira napsal:
Hehe... tak musím říct, že proti hraní s vlasama mám úžasný recept Laughing Zamotat to do drdolu. Když jsou vlasy z dosahu, těžko si s nima můžete hrát Cool tahat za ně a podobně.

Ale přišla jsem na jednu věc, co mi děsně vadí... On to ani tak není zlozvyk, ale rozčiluje mě to. Takové ty jemné vlasy vzadu na krku se mi zamotávají do řetízků. Většinou to ani nejde rozmotat a několik jich vždy trhnu. Nejvíc se mi to stává u takových těch hadovitých řetízků.


Když já si pak hraju s tím drdolem, rozpletu ho, pak zase zamotám, pak udělám cop, pak culík, pak vlasy rozpustím a tak dál Laughing


Ty jo... tak to jsi mě totálně dostala Laughing Laughing
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Hehe... tak musím říct, že proti hraní s vlasama mám úžasný recept Laughing Zamotat to do drdolu. Když jsou vlasy z dosahu, těžko si s nima můžete hrát Cool tahat za ně a podobně.

Ale přišla jsem na jednu věc, co mi děsně vadí... On to ani tak není zlozvyk, ale rozčiluje mě to. Takové ty jemné vlasy vzadu na krku se mi zamotávají do řetízků. Většinou to ani nejde rozmotat a několik jich vždy trhnu. Nejvíc se mi to stává u takových těch hadovitých řetízků.


jj, řetízky, to znám Sad nebo někdy jenom to zapínání od něčeho, co nosím na krku Sad A v zimě, když mám kolem krku šátek, tak mám tu spodní vrstvu pak taky šíleně zacuchanou, i když mám vlasy třeba v copu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.